• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ms v hokeji

DeletedUser9068

Guest
Tak po dvou třetinách je stav 1:1,no jsem zvědav jak dopadne rozhodující třetina :klubun::klubun:

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel budeme hrát s Ruskem, snad budou mít kluci ještě dost sil..

DeletedUser

Guest
Tak Německo prohrálo 2:1 zásluhou chyby jednoho jejího hráče. Ale zítra Rusko a my. No jsem na to utkání velice zvědavý.

Já si myslím že je nedáme,budu jim samozřejmě fandit a věřit doma u TV
už tak byl zázrak že jsme se dostali až tak daleko,do finále.2.místo bude taky silný úspěch

Guest
Na facebooku je pěkná skupina - Pokud vyhrajeme finále s Ruskem, tak jsme bez plynu xD. - někteří určitě chápu :D

DeletedUser

Guest
:-D No já doufám, že vyhrajeme. Mám k tomu dobrý důvod. Když vyhrajou Rusové, bude to už po třetí v řadě. Když vyhrajem my, bude to hezký konec pro V. Růžičku, což je podle mě lepší než nějaká sobecká řada 3 vítězství :-D

Tipuju to na 2:1 pro nás nebo 2:1 pro ně.

DeletedUser

Guest
Držím vám palce a vyhrajte nad tým (hviezdami nabitým) ruskom, ste lepší než oni :)

Guest
Zachvíli to začne - to rudo-bíle peklo :) Já našemu mužstvu věřím - a budu se dívat jako asi každý Čech :P

DeletedUser

Guest
Já zatím viděl všechnu zápasy od začátku až do konce a dneska udělám totéž :)) A doufám že vyhrajeme :))

DeletedUser

Guest
1. minuta a gooooooooooooooooooool. Česko vede 1:0

No ještě že ten gol Datsyuka neplatil. Čas 20.01

2. Gooooooooooooooooooool a Češi vedou 2:0

Naposledy upraveno moderátorem:
70% šance že vyhrajem,teď aby jsme drželi rusy na úzdě a Vokoun aby to dobře vychytal