• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Multikulturalismus&Breivik

DeletedUser

Guest
Santo, tohle není souhlas s trestným činem:
Breivik bojuje proti Islamizaci Norska a na tom ostrove byli deti od lidi co podporovali islamizaci.
Pouze ti doložil materiály abys věděl proč střílel...
Něco před čím nás od začátku zmíněk o "Inteligentí" civilizaci (Řekové) chránili, tak mi sem jen tak pustíme. To nedává vůbec smysl...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak nás mohli Spartané chránit před Islámem? To je k popokukání.
Autoři vyhmátli 4 bitvy.Thermopyl,Karla Martela Víden a nějakou bitvu v Africe,na jejíž název si již nevzpomínám a znovu to sledovat odmítám.
Vytáhli jen naše vítězné bitvy a co je nejdůležitější,úplně zapoměli na "naše"(Rozuměj "vyspělou" západní civilizaci.) imperiální praktiky.
Jistě je pravda,že naši předci byli hrdinové,bojovali v bitvách,já bych pravděpodobně vzal nohy na ramena.

Primitivní přistěhovalci...kteří nemají vztah k naší kultuře a přinášejí jen kriminalitu...NEJSOU HODNI DOTÝKAT SE EVROPSKÉ PŮDY ANI BÍLÝCH ŽEN

Ještě že nejsem žena,nelíbilo by se mi,kdyby za mě rozhodoval chlap.
A já si naivně myslel že tyhle tendence jsou jen v Islámu.


Říkám,že genocida NENÍ řešením.(Jsou nacisté hodní?Vždyt nás zachranili před tou "židovskou špínou!")
Přidám jeden citát od Hitlera(Zdroj dokument Screamers):
Kdo si pamatuje Armény?

Což už dnes naštěstí neplatí,vzhledem k medializaci vidíme genocidu hned,to že se s tím nic nedělá je vedlejší.(Viz uznání genocidy v Darfúru Bushovou administrativou a následným nic neuděláním.)

Dobře,začněme genocidovat.Co z toho vznikne? V arabských státech se zvýší antiwesternizace,bezmocné vlády,nebo spíš loutky v ropném průmyslu, budou svrženy. Fundamentalisté zvítězí na všech frontách. My bez ropy se zachvíli ponoříme do tmy.
Řešení paradoxně ukázal Breivik,ukázal nám evropanům,že neplatí tvrzení Terorista=muslim,jestliže 11.září byl muslimským teror. útokem,jestliže ty bomby v ruském metru,nebo kde to bylo, byli muslimským teror. činem,pak toto je křestanský teror. čin.
Můžeme se jednoduše dostat do stejné situace,v jaké je Izrael x Palestina, není nic jednoduší.Prostě shodíme bombu.
Už mě to přesává bavit vypisovat si ruce,jdu raději psát své "sonety".
 
Já nevím proč furt mluvíš o "genocidování", nikdo nechce nikoho genocidovat. Jde jen o to, aby tady k nám neproudilo nesmyslně mnoho cizinců a aby se tady chovali slušně. To se pak nelze divit, že se v jednom člověku nahromadí zloba, když vidí co se děje, tak odhodlá se k nějakému činu. A je třeba říct, že přistěhovalci způsobí velký objem kriminality a lidi to vidí. Pokud se budou chovat slušně a řádně, pak nikoho nepopudí.

Čech by nikde v zahraničí toto dělat nemohl, tam si toto žádný nedovolí. A když se stane, že někdo od nás tam cosi spáchá, tak cizí vlády hned uvažují o zavedení víz a konfrontují naši vládu. Ať se zachází se všemi stejně, s belochy nemají problém jednat podle pravidel. Jakmile už jde o nějakou "menšinu", pak už pravidla padají.
 

Deleted User - 31870

Guest
Příspěvky byly promazány od odkazů na stránky s prvky xenofobie a extrémismu. Jestli tady ještě někdo pošle odkaz na video nebo nějaký článek související s White Media a jinými xenofobními extrémisty, dostane permici. Platí rovněž pro schvalování a podporování těchto názorů.
 
No jestli se takto uměle bude nařizovat co se smí a koho musím mít rád, tak takových činů bude přibývat. To zkrátka není nic jiného, než zvrat, který způsobí hromadění takových to nařízení.

A jestli má někdo dostat permaban za to že má názor, tak to už je zlé. dnes asi každý musí mít ten "správný" názor. Nevím kde je hranice a co se komu bude líbit a co se bude zakazovat. Nicméně tady u nás už v tomto přestává být ne legrace (legrace ta tu nebyla nikdy), ale soudno. Já poctivý a pracovitý občan, který nikomu neubližuje a řádně platí daně jsem umlčován, když se vyjádřím na úkor imaginárních témat a osob.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Když se to vezme takhle, tak ty odkazy by byly i v pořádku, u toho jednoho videa by se s prvními 2/3 dalo souhlasit, bylo to vyjádření názoru.
Zbytek urážel černochy a jiné rasy jako hloupé, neschopné, které by neměly mít žádná práva. Celkem mě zarazilo/pobavilo tvrzení, že by černoši a jim podobní neměli mít právo "dotýkat se bílých žen". :kobylka:
A cenzura? Jistě, jsou to problémy a upozorňovat se na ně musí, ale mělo by to být takovým způsobem, který nenapadá jiné lidi (rozuměj rasy) a nepodněcuje nenávist vůči nim. Když se projdu po městě, vidím tolik individuí a věřte tomu nebo ne, jsou mezi nimi zástupci všech ras. Všichni lidé totiž kradou stejně, zabíjí stejně (pokud jsou ve stejných situacích, to dá rozum), prostě všichni lidé jsou stejné svině, jen něktěří si myslí že ti ostatní jsou horší.
Toť můj názor, zabte mě, umínusujte, vymažte z kontaktů. :radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
...Všichni lidé totiž kradou stejně, zabíjí stejně (pokud jsou ve stejných situacích, to dá rozum), prostě všichn lidé jsou stejné svině, jen něktěří si myslí že ti ostatní jsou horší...

blbost na n-tou. Zajeď se podívat do Odolova. Černo, kam se podíváš
Příklad ze života: Přijde tmavá holčička do obchodu. Dá si bonbony do kapes a jde pryč. Prodavač na ni, že to dělat nesmí. Ona mu odpoví "ale maminka to takle dělá běžně".

Vážně se všichni chovaj stejně ve stejných situacích? :::))::
 

Deleted User - 31870

Guest
K tomu ti můžu citovat jeden krásný výrok pana Ladislava Smoljaka:
"Mozek, který nemá na to, aby poznal, co v člověku opravdu je, musí se spokojit nějakým jednoduchým signálem - a tím bývá nejčastěji barva pleti."

Nevím, proč pořád hážete lidi podle nějakého hlediska do stejného pytle.
 

DeletedUser13138

Guest
K tomu ti můžu citovat jeden krásný výrok pana Ladislava Smoljaka:
"Mozek, který nemá na to, aby poznal, co v člověku opravdu je, musí se spokojit nějakým jednoduchým signálem - a tím bývá nejčastěji barva pleti."

Nevím, proč pořád hážete lidi podle nějakého hlediska do stejného pytle.

no predevsim za to muze jejich mentalita,krást,plodit děti,nepracovat a dojit stat z penez a pri jakemkoliv ohrozeni ač už nahnání do práce ohánet se slovem rasizmus.Jasne jsou mezi nimi vyjimky kteri zijou sporadane zivoty,ale neni duvod k vuli par stovkam slusnych zastavat se cele mensiny.

Darling tobě bych doporučil bydlet na nějakou chvíli v blizkosti ghett Janov,Ostrava přívoz atd ...pak bys možná změnila názor :)
 
K tomu ti můžu citovat jeden krásný výrok pana Ladislava Smoljaka:
"Mozek, který nemá na to, aby poznal, co v člověku opravdu je, musí se spokojit nějakým jednoduchým signálem - a tím bývá nejčastěji barva pleti."

Nevím, proč pořád hážete lidi podle nějakého hlediska do stejného pytle.

Smoljak byl možná dobrý režisér, to byl jeho obor, ale tomuto tématu zřejmě nerozuměl. Nedivím se že nebyl seznámený s pravým stavem věci. K němu to prostě nedošlo, on se tímto nikdy nepotýkal.

Dovolím si tvrdit, že já poznám co v lidech je - jací jsou. V nepřizpůsobivých občanech, jsem nic takového nerozeznal. Ono ani nejde se s nimi vůbec seznámit, k tomu prostě nedojde protože zjistíš že by jsi dostala po čuni. Pokud tě ihned neodradí jejich verbální přístup, což pár vulgarit je dostatečné varování.

Házení lidí do jednoho pytle podle nějakého "hlediska" - které je jasným indikátorem, je neomylná praxe. Samozřejmě nemám problém poznat nějaké nelibé tendence chování i u majoritní většiny, jenže tam je to zřejmé ihned už samotným cjováním té osoby, aniž bych s ní musel jednat. A u některých komunit, je různých delikventů abnormální množství, obvzláště v mém regionu.

Já nevím jestli je potřeba aby se vám někdo hrabal v kapse či na vás míři nějakou zbraní aby jste viděli oč jde. Ale rozhodně si nebudu myslet o někom že jsou fajn, když absolutně nejsou. To s tím hromadným pytlem je taková otřepaná alibistická fráze, na to ani nemám co říct.
 

DeletedUser1318

Guest
K tomu ti můžu citovat jeden krásný výrok pana Ladislava Smoljaka:
"Mozek, který nemá na to, aby poznal, co v člověku opravdu je, musí se spokojit nějakým jednoduchým signálem - a tím bývá nejčastěji barva pleti."

Nevím, proč pořád hážete lidi podle nějakého hlediska do stejného pytle.
Je na pováženou, že se oklikou dostáváš do situace, kdy ty sama hážeš lidi s negativními zkušenostmi do jednoho pytle s rasisty. To není problém v barvě, to je přirozená lidská vlastnost, poučit se ze zkušeností. Často je kladena otázka, "koho bych chtěl nebo nechtěl za souseda?". Zajímavější by bylo doplnit ji další otázkou "proč?"
 

DeletedUser

Guest
Pokud se podíváme na etologické hledisko, je multikulturalismus de facto proti lidské přirozenosti (ale to je třeba monogamní manželství taky... a často to funguje). Zjednodušeně řečeno člověk jako sociální tvor má tendenci vytvářet na základě podobnosti skupiny a bojovat o zdroje s jinými skupinami stejné hierarchické pozice (viz např. Konrad Lorenz – Takzvané zlo). Identifikace s vlastní skupinou a boj proti skupinám, které jsou něčím odlišné či divné (Židé, gayové, mentálně handicapovaní, Slávisté atd.), jsou tedy pochopitelné z evolučního hlediska.
Kromě biologické evoluce však člověk prošel i kulturní evolucí a vynalezl jakási pravidla souhrnně označovaná jako morálka. Ačkoli morální kodex různých skupin i jedinců se jistě liší, obecně je společností přijímáno pravidlo přikazující nesoudit člověka podle příslušnosti ke skupině (jako u jiných morálních zásad šlo původně o ochranu slabších). Leckde to zjevně nefungovalo, takže morální pravidla raději převedli do legislativních norem.
Jsem rasista a jsem xenofobní, což je přirozenost každého člověka, ale jako morální tvor se s tím snažím bojovat. Dokážu si totiž představit situaci, kdy se velice snadno mohu dostat do „nežádoucí“ skupiny; kdo by pak chtěl, aby s ním jednali s předsudky a s nesnášenlivostí? Snažím se s tím bojovat, ale ... na ulici mě několikrát přepadli nebo okradli, většinou to byli Romové, jednou Ukrajinci ... v USA jsem se setkala s šílenou pozitivní diskriminací vůči Afroameričanům (v práci si nikdo neodvážil černochy pobízet k nějaké činnosti ze strachu před žalobou, na ulici nás několikrát napadli černoši a třeba proto, že jsme je nepozdravili, nám vyhrožovali žalobou kvůli rasismu) ... po několika cestách do Egypta jsem pochopila, že ten kolonialismus asi nebyl tak špatný nápad (místní lidi jsou jako děti, myslí si, že demokracie = všichni budou mít práci a spoustu peněz, aniž by museli pracovat) ... prostě je to těžké nebýt po zkušenostech rasista.
Na druhou stranu si člověk uvědomí, že zná slušné Romy a Vietnamce a gaye a postižené ve svém okolí. Jeden můj přítel, sympatizant Dělnické strany a podobných hnutí, říkává, že „by to všechno vystěhoval a vrátil.“ „Dobře,“ odpovídám, „pojďme vystěhovat Jirku, Tomáše, Qvanga a další romské nebo vietnamské přátele.“ „Ne, ty ne, ty mám rád, jen ty ostatní.“ Většina cizinců u nás opravdu není proto, aby páchali zločiny nebo aby nám brali práci (však většinou dělají za málo peněz to, nad čím naši lidi ohrnují nos – a to je podle mě jedna z věcí, na které my i celý západní svět jednou „dojedeme“, že vychováváme lidi, kteří určité práce pokládají pod svou úroveň). Nebudeme si taky namlouvat, že Češi bez přílivu cizinců nevymřou; v posledních desetiletích právě cizinci dorovnávají demografický schodek našinců neochotných se rozmnožovat.
V souvislosti s teroristickými útoky muslimů na západní svět je jistě důležitý jeden poznatek – útoky v drtivé většině případů nespáchali pravověrní muslimové. Jednalo se o vyvržence – o lidi, kteří se vystěhovali do ciziny ve víře v lepší budoucnost, přišli o vlastní kořeny i o víru, ale nová kultura je nepřijala. Tohle je klíčové, tady vzniká ta frustrace a odhodlání demonstrovat ji tím, že ublížím těm, kteří za ni mohou.
Nemělo to být moralizování, v případě opačných dojmů se omlouvám. Předkládám zjednodušená fakta a několik svých zkušeností a postřehů, třeba to někomu z vás pomůže se zamyslet. Morální otázky ať si zodpoví každý sám. Já budu dál bojovat s tím, abych nebyla rasista, přece jen bych světu ještě ráda dala šanci (tento zobecněný názor nemusíte hned napadat zkonkretizovanými případy).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
K tomu ti můžu citovat jeden krásný výrok pana Ladislava Smoljaka:
"Mozek, který nemá na to, aby poznal, co v člověku opravdu je, musí se spokojit nějakým jednoduchým signálem - a tím bývá nejčastěji barva pleti."

Nevím, proč pořád hážete lidi podle nějakého hlediska do stejného pytle.

Za poslední léta jsem si všiml,že lidé,kteří jsou proti imigraci,nebo třeba i proti romům (jen kvůli tomu,že jsou nepříspusobiví - s jejich barvou pleti to nemá nic společného),jsou bezmilosti označováni za rasisty (v horším případě rovnou za ,,nácky,,).Jsou házeni do stejného pytle jako Hitler a jemu podobní,kteří se ve jménu své teorie o nadřazenosti neštítili zavraždit miliony nevinných.Tak kdo tu koho hází do jednoho pytle ??
 

Deleted User - 31870

Guest
Možná by sis měl přečíst, co jsem psala ;) Žádné podobné srovnání jsem nepoužila a ani bych se k tomu nesnížila, abych někoho tímto způsobem za jeho názor srovnávala. Pouze jsem poukázala na to, abyste si nedělali předsudky proti všem jen kvůli nějakému společnému znaku (v našem případě - barva pleti). Lidé jsou jako osobnosti individualisté, každý z nás je něčím unikátní a svým způsobem nepředvídatelný..
 
Mě vždycky pobaví takové ty vzletné intelektuální řeči. Když někdo nepřizpůsobivý bude dělat bordel, tak se začne "zkoumat kde je příčina". Když to udělám já, tak mě policajti sbalí a dají mě do vazby. A tam prd víte co máte dělat aby jste si z tama nějak pomohli. Kdežto "menšiny" mají dneska takovou agendu, že by jste až valili očima.

Mě se přestává líbit, takové to omlouvání, bagatelizování a řešení diskutováním. Slyším jen; všichni kradou, každý jsme stejný ale naopak každý je jiný. Proč pro každého z nás neplatí ty samé zákony???
 

DeletedUser

Guest
Jelikož lidé se bojí 3. světové a dalších genocid a možného zvrhnutí v genocidů árijské rasy,která tvoří většinu evropy a téměř polovinu severoamerické populace .
 

DeletedUser

Guest
blbost na n-tou. Zajeď se podívat do Odolova. Černo, kam se podíváš
Příklad ze života: Přijde tmavá holčička do obchodu. Dá si bonbony do kapes a jde pryč. Prodavač na ni, že to dělat nesmí. Ona mu odpoví "ale maminka to takle dělá běžně".

Vážně se všichni chovaj stejně ve stejných situacích? :::))::

Bílá rodina vyrůstající ve stejně smýšlející komunitě se stejným chováním a vzory by se chovala stejně. To jsem tím chtěl říct, tyhle "vrstvy společnosti" kradly vždycky, ale ne vždy do té vrstvypatřili cikáni. Tím to ovšem nijak neomlouvám, osobně bych za opakované krádeže sekal přečnívající části těla, ale to je zas jiné téma. :)

P.S.: POkud mě okradou, přepadnou apod. nebo o tom vím, o určité skupině, dávám si bacha a je to "prostě verbež a dobytek".
Popravdě řečeno, chodil jsem na základku 5 metrů od hlavního vchodu zvláštní školy, tudíž něco o tom chování vím a u nás ve městě to taky není jednoduché. Ale prostě radši lidi odsoudím jako "hovada" než jako "černý huby", protože černých je dost (pravda, občas dost málo) slušných, ale "hovada" jsou prostě "hovada", bez možnosti okecání.
A rozhodně to je kratší. :)

Rovná práva a podmínky všech, bez odsuzování a ti co ani v takovém systému nebudou schopni fungovat... Těžko říct co by nám na to řekl pan Darwin.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
Bílá rodina vyrůstající ve stejně smýšlející komunitě se stejným chováním a vzory by se chovala stejně. To jsem tím chtěl říct, tyhle "vrstvy společnosti" kradly vždycky, ale ne vždy do té vrstvypatřili cikáni. Tím to ovšem nijak neomlouvám, osobně bych za opakované krádeže sekal přečnívající části těla, ale to je zas jiné téma. :)

P.S.: POkud mě okradou, přepadnou apod. nebo o tom vím, o určité skupině, dávám si bacha a je to "prostě verbež a dobytek".
Popravdě řečeno, chodil jsem na základku 5 metrů od hlavního vchodu zvláštní školy, tudíž něco o tom chování vím a u nás ve městě to taky není jednoduché. Ale prostě radši lidi odsoudím jako "hovada" než jako "černý huby", protože černých je dost (pravda, občas dost málo) slušných, ale "hovada" jsou prostě "hovada", bez možnosti okecání.
A rozhodně to je kratší. :)

Rovná práva a podmínky všech, bez odsuzování a ti co ani v takovém systému nebudou schopni fungovat... Těžko říct co by nám na to řekl pan Darwin.

to zavání rasismem a xenofobii Romy neoslovujeme cigáni ,ale hnědočeši nebo nepřizpusobiví
a jsem zvědav na situaci v pátek kdy se někde v té vesnici má konat pochod 3 skupin jak se to vyřeší
 
Nahoru