• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nashville

Ahojte priatelia,

Väčšina z vás videla priamo alebo počula nepriamo o našej výzve naprieč servermi a jazykovými verziami pritiahnuť čo najviac hráčov na Nový svet. Prinášame vám ju ešte raz, tento raz voľne k prečítaniu všetkým (pôvodný text https://prnt.sc/StJFpqeQerEf ).

Ďakujeme všetkým za konštruktívne názory aj nekonštruktívny hejt. Bolo veľmi milé prečítať si, ako veľmi náš nápad, naša iniciatíva stojí za figu a na druhej strane od vás nevidieť jediný krok k inému plánu. Povedala by som, že to veľmi dobre odráža všeobecnú mentalitu obyvateľstva našich dvoch krajín. Sedieť, frflať a pre zmenu neurobiť ani mäkké f.

Na druhej strane nás veľmi potešili ľudia, ktorí nám verejne či súkromne vyjadrili podporu. Nebolo vás málo. Úprimne povedané, bez takýchto reakcií by sme aj my zvolili inú alternatívu. Ale poviem vám rovno, nebola by to Ari, S1 ani S9. Komunita z tých svetov sa prejavila v plnej paráde.

Máte stále šancu dokázať, že takí nie ste? Čo ja viem, možno. Napriek určitým hlasom, komunita, ktorá sa na nových svetoch buduje NIE JE na jeden svet. Čo je to za komunitu, ktorú drží pokope len príslušnosť na určitý server? Vzťahy, ktoré neprežijú zmenu niekoľkých číseliek za „cz“, asi nemajú bohvieakú silu. Ale je mi celkom ľúto, že napriek stagnácii tejto hry po vývojovej stránke nedokážete z tejto hry vyťažiť maximum. Maximum v zmysle, že neexistuje iná časovo nenáročná browserovka, kde máte priamy kontakt s inými hráčmi. Ak máte pocit, že vám tá hra nemá čo ponúknuť, vždy vám má možnosť ponúknuť zaujímavé rozhovory a nové priateľstvá. Len možno nie s vašou obkukanou skupinou 20-tich ľudí.

Že nechceme rovnakú čiaru pre všetkých? To povie len niekto, kto odvráti zrak pred všetkými superkvalitnými súpravami z predchádzajúcich rokov, ktoré sa NEDAJÚ PREDAŤ. Navyše hlasy menších hráčov z Ari, S1 a S9 hovoria celkom inak o tej domnelej štedrosti starších hráčov na starších svetoch. Komu veriť?

Na záver trošku sebecky. Vieme, že sa na novom svete uvidíme. Niektorí hráči avizovali návrat z kovbojského dôchodku. Dokonca tušíme, že tam príde kopec ľudí robiť len bordel. Niektorí špecificky kvôli mne (: Tak vám to rada skazím: ja túto aktivitku pomáham organizovať s plným vedomím, že kormidlo Novej lode bude držať niekto iný a že ja budem len príležitostný pasažier.
 
Myslíš že my ty nové světy každý rok chceme? :D
Ano migrace na normální světy by pomohla.
neviem, tak potom načo reportujete spätnú väzbu, návrhy nápady keď ajtak váš názor nemá váhu? Nový svet bude zas totálny prepadák a ľudí to už nebaví robiť dookola to isté.
 
Ahojte priatelia,

Väčšina z vás videla priamo alebo počula nepriamo o našej výzve naprieč servermi a jazykovými verziami pritiahnuť čo najviac hráčov na Nový svet. Prinášame vám ju ešte raz, tento raz voľne k prečítaniu všetkým (pôvodný text https://prnt.sc/StJFpqeQerEf ).

Ďakujeme všetkým za konštruktívne názory aj nekonštruktívny hejt. Bolo veľmi milé prečítať si, ako veľmi náš nápad, naša iniciatíva stojí za figu a na druhej strane od vás nevidieť jediný krok k inému plánu. Povedala by som, že to veľmi dobre odráža všeobecnú mentalitu obyvateľstva našich dvoch krajín. Sedieť, frflať a pre zmenu neurobiť ani mäkké f.

Na druhej strane nás veľmi potešili ľudia, ktorí nám verejne či súkromne vyjadrili podporu. Nebolo vás málo. Úprimne povedané, bez takýchto reakcií by sme aj my zvolili inú alternatívu. Ale poviem vám rovno, nebola by to Ari, S1 ani S9. Komunita z tých svetov sa prejavila v plnej paráde.

Máte stále šancu dokázať, že takí nie ste? Čo ja viem, možno. Napriek určitým hlasom, komunita, ktorá sa na nových svetoch buduje NIE JE na jeden svet. Čo je to za komunitu, ktorú drží pokope len príslušnosť na určitý server? Vzťahy, ktoré neprežijú zmenu niekoľkých číseliek za „cz“, asi nemajú bohvieakú silu. Ale je mi celkom ľúto, že napriek stagnácii tejto hry po vývojovej stránke nedokážete z tejto hry vyťažiť maximum. Maximum v zmysle, že neexistuje iná časovo nenáročná browserovka, kde máte priamy kontakt s inými hráčmi. Ak máte pocit, že vám tá hra nemá čo ponúknuť, vždy vám má možnosť ponúknuť zaujímavé rozhovory a nové priateľstvá. Len možno nie s vašou obkukanou skupinou 20-tich ľudí.

Že nechceme rovnakú čiaru pre všetkých? To povie len niekto, kto odvráti zrak pred všetkými superkvalitnými súpravami z predchádzajúcich rokov, ktoré sa NEDAJÚ PREDAŤ. Navyše hlasy menších hráčov z Ari, S1 a S9 hovoria celkom inak o tej domnelej štedrosti starších hráčov na starších svetoch. Komu veriť?

Na záver trošku sebecky. Vieme, že sa na novom svete uvidíme. Niektorí hráči avizovali návrat z kovbojského dôchodku. Dokonca tušíme, že tam príde kopec ľudí robiť len bordel. Niektorí špecificky kvôli mne (: Tak vám to rada skazím: ja túto aktivitku pomáham organizovať s plným vedomím, že kormidlo Novej lode bude držať niekto iný a že ja budem len príležitostný pasažier.
Dám si tú námahu a budem robiť všetko preto ,aby to tam nefungovalo ako si to ty a tvoja partia predstavuje. A nájdu sa aj ďalší :)
 
Neviem Zajo, čo sa stalo, ale na tom Memphise, aj keď si sa zjavil, tak sa s tebou dalo. Myslím, že kaziť hru, resp iniciatívu, ktorá je mierená na zvýšenie kvality a aktivity sveta, je trochu mimo. Veď poď tam s nami, normálne zahraj a s S9 sa môžete požehnane ignorovať navzájom ;) Nie náročné, či?
 
Prečo nezvyšovať tú aktivitu na iných svetoch kde sú tie staršie účty? Zakladať miečo nové na novom svete a dúfate ,že to tam udržíte živé? Zabúdate ,ale nato ,že o rok bude nový svet zas. A ak si myslíte ,že na tom novom udržíte nových ľudí tak to cg
 
Ber to ako pokus o to, aby to zvážili aj ľuda z Ari, S9, Dela a podobne a išli tam. Kopec z nich hrá aj na iných svetoch, Memph nevynímajúc. Ale ani jeden z nich neprejde dobrovoľne napr. z S9 na Ari a opačne. Ale na Nashville začínajú všetci na rovnako. Sám vieš, že Lummi ten potenciál malo ;)
 
@S9LDIER

Cením odvahu skúsiť, čo sa už skúšalo posledných XY serverov a jazykových mutácií, a pokaždé to pohorelo....
Bolo by pekné, keby to niekedy konečne vyšlo. Žial tú stabilnú veľkú komunitu nedokáže vytvoriť nikto, rozhodne nie pokiaľ budú hrať nové svety tí istí ľudia dookola( a INNO bude brať túto hru len ako dojnú kravu na €)

Toxicita niektorých jedincov odradí nových kovbojov s rozumom, reálny život zníži časovú dostupnosť na west, tryhard nuggeťáci odradia F2P hráčov, osobné spory a egá sú potom už len čeršničkou na torte, ktorá rozbije mestá aj aliancie, a zoberie so sebou chuť na ďalšie pokračovanie, lebo na čo sa snažiť to udržať, keď o chvílu bude príležitosť skúsiť zas na čistom stole, a ľudia tomu svetu nedali roky života, ktorým netreba spätne dávať zmysel.

Kovbojov z paleolitu len ťažko presvedčíš na nové svety, lebo tam už majú svoj kľud a zabehnuté zvyklosti a nemusia sa naháňať za XYZ súpravami/úlohami aby zas mali nejaký základ s ktorým sa dá fungovať, len aby to o rok robili znova.
To že sa na starých svetoch noví jedinci ťažšie uchytávajú je pravda, ale uchytávajú sa tam, ak naozaj chcú a/alebo spoznajú pravých ľudí, čo ich vytiahnu-aj keď ich je málo, lebo nespočet súprav už zmizlo spolu s účtami....(alebo sa skupinka privandrovalcov vytiahne navzájom)


Ale držím palce nech vám to vyjde na novom svete. Neverím síce hernej komunite westu, že dokáže znova vytvoriť nový stabilný svet čo prežije príchod nových svetov, ani neverím prístupu inna v posledných minimálne 10 rokoch k tejto hre. Ale chcel by som sa mýliť.

(Disclamer: Všetky vyššie mnou uvedené názory patria starému hundrošovi, preto ich berte s rezervou a nadhľadom, a nenechajte si skaziť chuť a náladu, len pre to že ju už nemám ja)
 

EREWAN

Člen týmu
To s dovolením rozvedu:

Hlasování o názvu nového světa byla jedna z mála veřejných interakcí mezi hráči a týmem, kterou se poslední roky nedařilo moc ukoučovat. Takže než si dělat problémy, tak direktivní Nashville. Škoda, byly tam i další (možná i lepší volby): Nebraska, Nevada popř. něco s North či New ...

Samozřejmě jsme počítali s tím, že název který vybereme se bude Ighasovi ze všech měst/států na světě líbit nejmíň, ale co se dá dělat
 
Jojo do vánoc dost hráčů, pak to zase odejde... zase ze začátku hroty aby první si udělali lvl 100-120 a pak je to už nebaví nebo si lvl udělají přes skript .... GG :D :up:
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ahojte přátelé i nepřátelé, podvodníci, scripťáci i Vy ,do kterých si hodlám rejpnout :))):whistle:

Dlouho jsem přemýšlel, zda se K tomu vůbec vyjadřovat a nebo jen házet reakce na chatech, ale prostě je třeba si sundat růžové brýle... Co mě ze všeho nejvíc mrzí je reakce SUPPORTU. S9 a parta okolo ní předložila nějaký návrh ,který předložila komunita a nebyl to rozkaz z INNA. Chápu názory pozitivní i negativní, sám mám k Tomu spíš Ty negativní , ALE co mě naprosto vytáčí, že se Tady ozývají hlasy : ,, Dám si tú námahu a budem robiť všetko preto ,aby to tam nefungovalo,, atd. Každý Ví na koho narážím a každý je zná :)) a SUPPORT na to nikde nereaguje... Spousta z nás do Toho bude dávat svůj čas, své peníze ,a dopadne to tak ,že mi to bude pár blbečků jen kazit a vše půjde do kytek. A ta ,která s tím může něco dělat , je jen ráda, že cvakne každý měsíc výplata... Toto mě mrzí ze všeho nejvíc. NULOVÁ REAKCE.

K samotnému návrhu, je třeba si sundat růžové brýle z očí... Furt se tu dokola omývá nějaká stejná startovací čára, která je pouze do chvíle než se svět spustí. Většina si myslím dobře pamatuje kauzu na Lummi, kdy spousta těch kteří tento návrh Tady propagují měli ban za zakázané scripty, který jim sice byl následně zrušen, ale asi většina chápe... ( zdravím kenobiho,diorra a další třeba Froggena, který několikrát dával přímo link na chaty:boone:) . Pak tu máme kauzy z Memphisu, kde se celkem řešilo mulťačení , Z úst některých jsem slyšel, že mulťačí každý a ,že je to už normální.... Z Tohoto mi vyplývá jen jediné a to, že startovací čára není a nebude stejná , jako se tu celou dobu prezentuje :)))

Co mi osobně sice moc nevadí ,ale Taky v tom nevidím špetku spravedlnosti, je doba , kdy se tento návrh začal řešit. Četl jsem někde od Dreztáka či Fireflyho, že se to domlouvá už delší dobu. ALE K NÁM ,kdo není v jejich partě se tento návrh dostal až v půlce tomboly ,na forum snad až tento víkend...což znamená ,že SK hráči nuggety víc šetřili přes tombolu na nový svět, zatím co my jsme vesele utráceli :( Ale budu věřit že to nebyl úmysl...

Jediná věc co se musí nechat , je, že S9 prostě umí psát a z jejího textu to zní skvěle a být já ten ,který se vrací po x letech ke hře nebo chci novou výzvu, tak bych po přečtení neváhal. Má to bohužel VELKÉ ALE ( které chápou jen Ti co se tu aktivně pohybují) :wink::wink:

Já osobně bych spíš oživil myšlenku o bitevním turnaji ,který kdysi pořádal HIV. Je tu spousta hráčů co chtějí převážně jen bitvit. Řekl bych že i dost lidí ,co jsou schopni na sebe další lidi natáhnout a tím vytvořit i 4 týmy na hru :))):lovetw:
Nestrkám hlavu do písku, ale jak určitě víš, záležitosti řešené v ticket systému se neřeší na fóru.
Byla jsem kontaktována a odpověděla jsem. Každopádně budeme ve střehu.
 
Nahoru