• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nashville

Co mi osobně sice moc nevadí ,ale Taky v tom nevidím špetku spravedlnosti, je doba , kdy se tento návrh začal řešit. Četl jsem někde od Dreztáka či Fireflyho, že se to domlouvá už delší dobu. ALE K NÁM ,kdo není v jejich partě se tento návrh dostal až v půlce tomboly ,na forum snad až tento víkend...což znamená ,že SK hráči nuggety víc šetřili přes tombolu na nový svět, zatím co my jsme vesele utráceli :( Ale budu věřit že to nebyl úmysl...
K tomuto poviem len jediné- aj u nás prebiehala debata KDE a ČI vlastne pôjdeme ďalej, teda akonáhle z toho vypadol Nashville, tak sme to komunikovali. Čiže hej, ja si tiež počkám na sale ;). Žiaľ, pravidlo, že svetovú HSku môžeš od lvlu 76 je absolútne stupidné (aj keď vidím dôvod prečo existuje), inak by sme to komunikovali naraz všade, ale žiaľ, sme pracujúci / študujúci ľudia, nemáme čas vyklikať tie lvly :/

Ešte menší ranný edit:
lin5:
Já osobně bych spíš oživil myšlenku o bitevním turnaji ,který kdysi pořádal HIV. Je tu spousta hráčů co chtějí převážně jen bitvit. Řekl bych že i dost lidí ,co jsou schopni na sebe další lidi natáhnout a tím vytvořit i 4 týmy na hru :)))
Ja som kompletne za. Väčšina ľudí hrá túto hru kvôli svojej komunite a bitvám. Môžeme to tak urobiť na Nash, pretože tam bude tá ŠTARTOVACIA čiara rovnaká (žiadne prenášanie postáv, žiadne zaťahovanie INNA atď.). Alebo aspoň tak, že tie ali budú spolu vedieť vyjsť ako ľudia. Myslím, že sme to, až na pár inštancií, dokázali aj na M :)

Fuj každý rok nový svět.. radši kdyby ste spojili starší světy v 1-2 a hra byla hratelnější
Plačeš na nesprávnom hrobe. Support s migráciou ani s vydávaním nového sveta neurobí nič. Krauti ich držia skrátka a sledujú zárobky. Prednedávnom sa na bete riešil linkedin Community manažérky, kde jasne napísala, že jej cieľom je maximalizácia ziskov ;) Takže si to musíme ako komunita prerátať a keď chceme niečo dobré, tak musíme spolupracovať, aj keď sa nemáme nutne radi.
 
Naposledy upraveno:
Samozřejmě jsme počítali s tím, že název který vybereme se bude Ighasovi ze všech měst/států na světě líbit nejmíň, ale co se dá dělat

Ve hře mapa území a nikoliv města, tj. osobně mi přijde lepší mi pojmenování po tématických amerických státech než městech (pokud je ta možnost a zde byla). A možná jsem trochu hloupější, ale u Nashvillu si já prostě vybavuji především hudbu (jasně i country), ale nějaká ta přímá asociace na "The West" mi zde chybí, ale jistě Ti/Vám nebude problém uvést, proč zrovna Nashvill byl vybrán za název nového světa (když už to tedy nebylo rovnou oznámení). Díky.
 
@IGHAS : a budeš tam vôbec hrať, alebo ťa to trápi len esteticky? My sme si súkromne tipli Nashville zhruba pol týždňa predtým, ako bol ohlásený a zhodli sme sa, že to znie celkom dobre.

@lin5 : Díky, že nezatracuješ tú snahu kompletne. Okrem toho, k čomu sa už vyjadril Drez by som spomenula, že ľudia často menia nicky a tak nuggujú od nuly, resp. nemohol si čakať, že ostaneme na Memphise? Videl si nejakú snahu ohľadom toho? Jediné, čo sme spravili extra je, že sa snažíme mobilizovať hráčov naprieč starými servermi a slovenskými svetmi. Žiaľ, nemali sme pocit, že keby sme my konkrétne (Ja, M, F) prišli za tebou, tak nám pomôžeš, tak sme sa rozhodli to koordinovať sami. Teší ma spätná vedomosť, že by to tak nebolo - ešte máš šancu navnadiť ľudí mimo tvojej bežnej skupinky. Rovno tiež poviem, že my sme s kenobim svoju snahu nekoordinovali (čo tu, myslím, naznačuješ).

Ďalej fakt, že prichádzajú hrakaziči, dúfam, že to zoberieš tak ako my: ak niečo nebude v poriadku, nahlásiš supportu. Absolútne odmietam prehliadať toxicitu a iné somariny kvôli nejakým urazeným egám. Mulťáky sa mi úplne hľadať nechce, to nechám na teba. Botárov na začiatku nájdeš veľmi ľahko a bola som jedna z tých, čo najviac bojovala za zabanovanie očividných klikačov (Nie, Keta, teba nie). A hej, miko hovorí pravdu, kontaktovala som ju priamo.

Turnaje a iné zábavky sú fajn, ale myslím, že to sa robí navrch nových svetov. Úplne vyrovnaná štartovacia čiara naveky neexistuje, hej, ale myslím, že veľmi jednoducho vieme všetci uznať, že na novom svete je to rovnejšie po dlhšiu dobu ako na starých svetoch. A to myslím aj na hráčov, čo zákonite začnú na jar...
 
A prečo nejdete vy hrať na starší svet, kde je kopec ľudí ktorých už poznáte, to že ste neschopní a neviete naklikať level 200, to už nie je nikoho problém, len váš. Keď niekto minul stovky euro a ma rôzne zbierky porobene atď. , načo by šiel hrať iný svet, a zas na vašu pripomienku že sa dá hrať 5 svetov naraz, to je síce pravda, ale ak to budete tak robiť, tak budete na všetkých podpriemerní ak nie slabí. Ideál je hrať jeden svet (pretože nie všetci majú nato čas). Ľahšie je začať človeku, ktorý každý rok aj tak ide na nový svet a potom ho po 6 mesiacoch vypne, prísť na starý svet ako napr. Dela, Texas, S1, S9, Ari a neviem čo ešte sa hráva, ako nabádať hráčov, ktorý aj tak nepôjdu nikam z týchto svetov, preto že tam hrajú 10 rokov a nebudú začínať od znovu.
Nerozumiem tejto vašej každoročnej logike, a zbytočného hypu okolo nového svetu.
 
Ďalej fakt, že prichádzajú hrakaziči, dúfam, že to zoberieš tak ako my: ak niečo nebude v poriadku, nahlásiš supportu. Absolútne odmietam prehliadať toxicitu a iné somariny kvôli nejakým urazeným egám. Mulťáky sa mi úplne hľadať nechce, to nechám na teba. Botárov na začiatku nájdeš veľmi ľahko a bola som jedna z tých, čo najviac bojovala za zabanovanie očividných klikačov (Nie, Keta, teba nie). A hej, miko hovorí pravdu, kontaktovala som ju priamo.


Řešilo se to na Lummi, na Memphise, výsledek žádný. Vážně jsi tak naivní a věříš, že se to na novém světě nějakým zázrakem změní? Za mě mělo Lummi potenciál, nebýt tam Dubaje a spol. kteří slušnou část lidí otrávili a na hru se prostě vykašlali, nikdo z teamu to nijak aktivně neřešil, pokud mě paměť neklame (což se může stát). Pochybuji tedy, že se to s novým světem nějak změní.

Já jsem vyléčený a 2x stejnou chybu neudělám. Musel by se stát zázrak a do hry dostat zpět lidi, kteří na to už také zanevřeli a především asi změnit přístup trestání ze strany teamu lidí, kteří cíleně kazí hru ostatním, (už jen narážky na to, že je to v plánu, i když jen na foru, které jsou ignorovány, je "meh" )nedrží se pravidel hry skrz boty, mulťáky apod.:boone:

Každopádně Vám všem držím palce, ať se dílo podaří a svět bude aktivní, plných rozumných lidí. Aktivní na delší dobu než 4měsíce. :pifpaf:
 
@IGHAS : a budeš tam vôbec hrať, alebo ťa to trápi len esteticky?

Hrát tam nebudu. Esteticky mne to nijak netrápí, název je "dostatečně americký". Vadí mi, že ze prostě zařízla další soutěž resp. spíše anketa (soutěž o vymýšlení názvu byla hloupá, tam to zrušení i celkem kvituji), ale přece se mohlo veřejně hlasovat pouze o "správných" návrzích. Nebyla ani tipovačka na otevření. Kdyby bylo aspoň něco jiného, ale ono tu není nic ...
 

z3l1

Člen týmu
Zdar Line, ( @lin5 )
fakt myslíš ze složíš 4 týmy na bitevní turnaj? Když to bude o malé pevnosti tak potřebuješ minimálně 50 lidi do jednoho týmu možná bych dal i 52 lidi radši.
Je otázka jak by pak ty týmy vypadali a jak by byli vyrovnané aby to nebylo jen o jednom týmu, který si jde pro výhru a zválcuje ostatní.
Je tu možnost zkusit oslovit třeba SK server zda by složili jeden tým nebo i 2. Pak zde je zase to, že ti hraje kupa SK hráčů a mohli by hrát s 2 účty za 2 týmy. Na to by musel dat support pozor. Nebo proti jiné jazykové mutaci by to mohlo být zábavnější.
Kdyby jsi chtěl na tohle téma debatovat víš na jakých světech mě najdeš, nebo me napiš klidně i tady na fóru do zpráv.
z3l1
 

z3l1

Člen týmu
Ve hře mapa území a nikoliv města, tj. osobně mi přijde lepší mi pojmenování po tématických amerických státech než městech (pokud je ta možnost a zde byla). A možná jsem trochu hloupější, ale u Nashvillu si já prostě vybavuji především hudbu (jasně i country), ale nějaká ta přímá asociace na "The West" mi zde chybí, ale jistě Ti/Vám nebude problém uvést, proč zrovna Nashvill byl vybrán za název nového světa (když už to tedy nebylo rovnou oznámení). Díky.
Bylo vybráno pár názvu pro nový svět - poté se udělala anketa v týmu - proběhlo hlasování kde se největší počet (5) vyjádřilo/hlasovalo pro Nashville.
Dalšími možnými názvy nového světa byli Nebraska, Nevada, Navaho, Newport, Niobara, Niagara a ještě byla možnost dat svůj vlastní navrh.
Já navrhoval - Neuzdalsisvet
 
Zdar Line, ( @lin5 )
fakt myslíš ze složíš 4 týmy na bitevní turnaj? Když to bude o malé pevnosti tak potřebuješ minimálně 50 lidi do jednoho týmu možná bych dal i 52 lidi radši.
Je otázka jak by pak ty týmy vypadali a jak by byli vyrovnané aby to nebylo jen o jednom týmu, který si jde pro výhru a zválcuje ostatní.
Je tu možnost zkusit oslovit třeba SK server zda by složili jeden tým nebo i 2. Pak zde je zase to, že ti hraje kupa SK hráčů a mohli by hrát s 2 účty za 2 týmy. Na to by musel dat support pozor. Nebo proti jiné jazykové mutaci by to mohlo být zábavnější.
Kdyby jsi chtěl na tohle téma debatovat víš na jakých světech mě najdeš, nebo me napiš klidně i tady na fóru do zpráv.
z3l1
Čuuus Zeldo,
osobně bych řekl ,že jsi schopen vytvořit i 5 týmů, ale má to velké ALE :))) Musíš dát takovou odměnu, aby se to vyplatilo hrát hráčům i ze starších světů... Což bude dle mě větší problém vymyslet, jak následně složit ten tým... :wink: Jak budu mít chvíli, hodíme řeč :))))
 
Nahoru