• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nejlepší mp3 (písničky)

DeletedUser

Guest
Lidi, taky si musím napsat...

http://www.youtube.com/watch?v=o-1N33kp3-g Mala Rodriguez 4ever!!! Je nej!

http://www.youtube.com/watch?v=xFYQQPAOz7Y Eminem pořád žije!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6a2ZGjeUhf0 MW -> Masový Wrazi!!! Nej Třebíčská rap skupina!!!

Jak vidím tak samí Mentalisti a rocekři atd. jen pár hip a raperů... Když jsme u hipu a rapu, skládá někdo texty???

Mám napsaných 52 textů. Každý minimálně na 2 minuty. Většina je kolem 3 a půl minut. (16 - refren 8 - 16 - refren 8 - 16)
Bohužel žádné naspívané. Stejně sem si dal pauzu. Potřebuju totiž nejdřív beaty a teprve pak je budu psát zase jako zamlada.
Když už jsme u těch beatu. Neděláš náhodou ty nějaké?
 

DeletedUser4088

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4088

Guest
ja nejsu smazka :P...ale tak jestli chces tak ti jeden text taky napisu :D

Ty jsi moravák? pokud ano tak: You, DonHoblin je moravák žádnej smažák... hranolky k němu nechutnaj slivku ochutná svojí mámu potká... stačí pozdravit tichý volume nastavit... Učitelka mu diktát opraví málem popraví...


UKÁZKA:hoj:
 

DeletedUser4517

Guest
Ty jsi moravák? pokud ano tak: You, DonHoblin je moravák žádnej smažák... hranolky k němu nechutnaj slivku ochutná svojí mámu potká... stačí pozdravit tichý volume nastavit... Učitelka mu diktát opraví málem popraví...


UKÁZKA:hoj:

jako ze hipec a rap nesnasim jo ale toto bylo slabe znam lepsi typky dej k tomu nejaku melodii a bude to lepsi a pak sem hod link s youtube nebo se bojis ze tam budes mit negativni kritiku
 

DeletedUser

Guest
Tonkpao: Ten odkaz(youtube) co si mi poslal, tak to není beat, ale beat box.
Beat je podklad, instrumentalka. Prostě hudba na kterou rapeří motají svá slova. Jinak ti to neumím vysvětlit. Clin eastwod to vystihl slovem "melodie"

Clin eastwod: Ono zas není tak lehké udělat si beat - melodii, potom sehnat mikrofon a nahrávací program. Nebo rovnou studio a nahrát to všechno na něm.
 

DeletedUser4517

Guest
Tonkpao: Ten odkaz(youtube) co si mi poslal, tak to není beat, ale beat box.
Beat je podklad, instrumentalka. Prostě hudba na kterou rapeří motají svá slova. Jinak ti to neumím vysvětlit. Clin eastwod to vystihl slovem "melodie"

Clin eastwod: Ono zas není tak lehké udělat si beat - melodii, potom sehnat mikrofon a nahrávací program. Nebo rovnou studio a nahrát to všechno na něm.

ja vim ale tak oni tu machrujou jake neskladaj treky a podobne pro me blbosti
 

DeletedUser4088

Guest
toto bylo slabe znam lepsi typky dej k tomu nejaku melodii a bude to lepsi a pak sem hod link s youtube nebo se bojis ze tam budes mit negativni kritiku

Ne nebojim... a co se týče toho KRÁTKÉHO TEXTU je tam napsáno :UKÁZKA!!! Takže to bylo nic jak jsi řekl...

Tonkpao: Ten odkaz(youtube) co si mi poslal, tak to není beat, ale beat box.
Beat je podklad, instrumentalka. Prostě hudba na kterou rapeří motají svá slova. Jinak ti to neumím vysvětlit. Clin eastwod to vystihl slovem "melodie"

Clin eastwod: Ono zas není tak lehké udělat si beat - melodii, potom sehnat mikrofon a nahrávací program. Nebo rovnou studio a nahrát to všechno na něm.

1)Ten beat jsem včera zjistil od kámoše... ten význam... a instrumentalka je tohle?: http://www.youtube.com/watch?v=iZr9x3zfL7o
2)Souhlasím.. hlavně když nemáš žádnou motivaci... já se třeba motivuju emi skladbou LOSE YOURSELF.

Cline A když jsi tak strašně nadaný napiš nějaký text ze svého žánru... Když jsi tak velmi talentovaný kritizováním...:střelec:
 

DeletedUser4517

Guest
Ne nebojim... a co se týče toho KRÁTKÉHO TEXTU je tam napsáno :UKÁZKA!!! Takže to bylo nic jak jsi řekl...



1)Ten beat jsem včera zjistil od kámoše... ten význam... a instrumentalka je tohle?: http://www.youtube.com/watch?v=iZr9x3zfL7o
2)Souhlasím.. hlavně když nemáš žádnou motivaci... já se třeba motivuju emi skladbou LOSE YOURSELF.

Cline A když jsi tak strašně nadaný napiš nějaký text ze svého žánru... Když jsi tak velmi talentovaný kritizováním...:střelec:
uz si nekdy videl metalistu psat texty proboha uvazuj ale ja jen rikam at kdyz neco delas at je to poradne.
 

DeletedUser

Guest
Tonkpao:
1. Ano, to co si mi poslal je beat=instrumentalka
2. Motivace je = Hateři. Chybí mi ty beaty. Napsal sem 52 těxtů na beaty mnoho jiných raperů, ale chci svoje. Chci album, ne mixtape.

Clin eastwod: Není proboha jedno co člověk poslouchá? Hlavně že je v klidu ne? Nevím co maji lidi ve zvyku soudit druhé podle toho co nosí a co poslouchají. Máš pravdu, jsou blbci co nosi soupravy, co si hrajou na nevím koho a stejně ty hadry maji od maminky, ale nikdo z nich nebyl nikdy tak daleko, že by to dotáhl až na scénu. To je přesně ono, lidi je zařadí podle oblečení k nám a myslí si že jsme všichni stejní. Tak samo jako ti lidi, tak i ti na scéně píšou o těch co si hrajou na gangstry pravdu. Protože si akorát hrajou na něco co nejsou a nebýt těch hader a peněz od rodičů, jsou velké nic.
 

DeletedUser4517

Guest
Tonkpao:
1. Ano, to co si mi poslal je beat=instrumentalka
2. Motivace je = Hateři. Chybí mi ty beaty. Napsal sem 52 těxtů na beaty mnoho jiných raperů, ale chci svoje. Chci album, ne mixtape.

Clin eastwod: Není proboha jedno co člověk poslouchá? Hlavně že je v klidu ne? Nevím co maji lidi ve zvyku soudit druhé podle toho co nosí a co poslouchají. Máš pravdu, jsou blbci co nosi soupravy, co si hrajou na nevím koho a stejně ty hadry maji od maminky, ale nikdo z nich nebyl nikdy tak daleko, že by to dotáhl až na scénu. To je přesně ono, lidi je zařadí podle oblečení k nám a myslí si že jsme všichni stejní. Tak samo jako ti lidi, tak i ti na scéně píšou o těch co si hrajou na gangstry pravdu. Protože si akorát hrajou na něco co nejsou a nebýt těch hader a peněz od rodičů, jsou velké nic.

boze sak ja do nich neryju jen rikam at to udela aj s melodii ne me nejaky text na papire nic nerika
 

Deleted User - 31870

Guest
na nahrání zvuku do počítače stačí program Pinnacle Studio + sluchátka s mikrofonem.. Z toho si můžeš udělat mp3 a v dalším programu upravovat.. Ovšem nic profesionálního to není, jen rada pro začátečníky, když budete vědět, že vás to baví a máte na to, tak pak bych uvažovala pořídit si něco kvalitnějšího ;)
 
Nahoru