• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nejlepší mp3 (písničky)

DeletedUser4088

Guest
na nahrání zvuku do počítače stačí program Pinnacle Studio + sluchátka s mikrofonem.. Z toho si můžeš udělat mp3 a v dalším programu upravovat.. Ovšem nic profesionálního to není, jen rada pro začátečníky, když budete vědět, že vás to baví a máte na to, tak pak bych uvažovala pořídit si něco kvalitnějšího ;)

Darling, naznáš ještě něco jiného??? To má omezenou dobu...
 

DeletedUser

Guest
Zeptej se tonkpao Hermise. On ví o těchto programech více než já nebo ty.
 

DeletedUser120

Guest
detail pinnacle studio je jeden z nejlepších programů na úpravu alespoň videí pokud vím...

úpravy zvuku se dá použít gold wave (myslíš že freeware) a na vlastní nahrání... tam nic nevím ale zkus metodu pokus omyl... namátkou hážu první link co jsem na stahuj našel http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/mp3_a_audio/mp3_a_audio_nastroje/free-sound-recorder/?g

jen se snaž o co nejvyšší kvalitu, tedy tok bitů za sekundu... jinak to bude extrémně plochý a bez barvy...
 

Deleted User - 31870

Guest
Co zkusit namátkou zadat do vyhledávání na seznamu (googlu,..) "nahrávání zvuků"

Kupříkladu tady je to zajímavě popsané: http://test-nastroju.webnode.cz/nahravani/nahravani-zvuku-pres-mikrofon/

a doporučují free program Audacity

Já se hudbou nikterak nezabývám, pouze vím, že v tom programu Pinnacle Studio to jde, včetně zpracování videa :) (kvůli tomu ten prográmek mám).. Poslední dobou má i Nero slušné možnosti, ale netuším, zda funguje i na takové věci..
 

DeletedUser

Guest
Nejlepšími programy na úpravu a vytváření hudby jsou asi Cakewalk(jiné verze se jmenují Sonar),či Cubase sx(Jiná verze Nueondo)
Problémem je jen,že nejsou zadarmo a jsou celkem drahé.
Ale určitě jdou sehnat i nelegální cestou....

Edit by Darling:
nelegální věci si ale už řešte jinde.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru