• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nové itemy v shopu - zpětná vazba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10258
  • Vytvořeno

DeletedUser10258

Guest
Sorry, ale do toho oznámení zpětnou vazbu dát nemohu takže zakládám.

Zpětná vazba:
Mě jako účastníka posledního "nenugetového" světa 9 to znechutilo den. Jako pardon, ale toto už není normální. Ano, již jsme si zvykli a chápeme, že innu jde samozřejmě jen a jen o zisk a tedy o to vytáhnout z hráčů za nugety co nejvíce peněz, ale přesto mi nezbývá než citovat:
"To je hnus velebnosti, jdu blejt"

Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:
mám nasysleno asi 5k UPD, za které si stejně tu nebylo už dlouho co koupit a některé předměty z této nabídky mi přijdou zajímavější než popsanej cár papíru (deklarace), takže možná si něco koupím ...
 

DeletedUser17592

Guest
Hame: neříkej mi, že tě někdo v duelu sundal (měl jsi říct, bych se s tebou rozdělil o odměnu:) ). Nebo ses dal KO prací? Na to by to IMHO ptatil nemělo.

Ještě jsem to neviděl v reálu (WEST pustím až večer), ale na první pohled jsou to velmi zajímavé položky (snad až na ten stan, kde nevidím přínos, když je v všude měst jak nahnědákováno. Kvůli zkrácení 2 hod. spánku.. nevím nevím.)
 

DeletedUser17871

Guest
dá se koupit tech pytlů víc, že se pak sčítá bonus?

třeba za 10 hodin 10% energii

jde koupit 10 pytlů že to pak da 100% energie?
 

DeletedUser9350

Guest
On ten náhrdelník nakonec musí mít v době ko člověk na sobě, což je u pevností naprd, že? :D Ale to by se to tu musel někdo obtěžovat napsat jak se dá použít...
 

DeletedUser

Guest
Vždy pro získání výhod musíte kliknout na pytel.. a to je napytel.. a navíc je to jenom 10% ..

Inno už neví, na čem by trhlo prachy tak nahodí na první pohled výhodnou nabídku ..

Stejně to nevyužiju.

Kde jsou ty časy, kdy jsem investoval nugety/prachy s radostí, že podporuji skvělou hru... Dnes už jedině free ...
 
On ten náhrdelník nakonec musí mít v době ko člověk na sobě, což je u pevností naprd, že? :D Ale to by se to tu musel někdo obtěžovat napsat jak se dá použít...

Hame tam píšou navlékni ho :D takže použij :D

a jinak mohli dát větší kraviny ... pro ty co nejsou ve městě a nemaj pevnosti stan dobrej a pro zvýšení aktivity pytle taky dobrý když je koupíš za dluháče
 

DeletedUser2164

Guest
nikde to nevidim. Ten stan je taky na furt, nebo je z Ciny a hned se znici, popr. po par pouzitich?
 

DeletedUser7836

Guest
Otvor si shop. Tlačítko nájdeš dole v strede obrazovky.
Stan zmizte po 1 použití.
 

DeletedUser2164

Guest
stan kde najit vim, ale info o tom, ze je jen na jedno pouziti nikde nevidim.
gblJWdq.png

Leda to brat podle toho "zotavujici spanek (6 hodin)", ale tim, ze u tech ostatnich je taky psano jenom "Dostanes 30 nugget" atd. tak je to trochu nejasny...
Samozrejme podle ceny to jde poznat, bo by to bylo daleko drazsi :-D Ale radeji se zeptam.
 

DeletedUser7239

Guest
stan kde najit vim, ale info o tom, ze je jen na jedno pouziti nikde nevidim.
gblJWdq.png

Leda to brat podle toho "zotavujici spanek (6 hodin)", ale tim, ze u tech ostatnich je taky psano jenom "Dostanes 30 nugget" atd. tak je to trochu nejasny...
Samozrejme podle ceny to jde poznat, bo by to bylo daleko drazsi :-D Ale radeji se zeptam.

Mně jen napadá: "Mám malý stan... a na nohy mi táhne." lol Kolik by asi stal větší natrvalo ? Jinak dobré do sbírky... ještě mi chybí spacák. :D
 

DeletedUser2164

Guest
Mně jen napadá: "Mám malý stan... a na nohy mi táhne." lol Kolik by asi stal větší natrvalo ? Jinak dobré do sbírky... ještě mi chybí spacák. :D

hlavne jsem jeste nevidel stan na jedno pouziti. Asi je z perniku a jakmile se v nem vyspis, tak ho snis k snidani a zase vyrazis na cestu. :D
 

DeletedUser

Guest
Jaký má smysl ten pytel na nuggety ? Stejně zaplatíš hodně nuggetů a získáš méně. ? Tak na co je ? :D

Koupíš Kouzelný nuggetový pytel za 2250 nugget a po dobu 100 dní je třeba si odkliknout 30 nugget, co se vytvoří za 23 hodin. Takže když budeš poctivě klikat získáš 750 nugget navíc.
 

DeletedUser7991

Guest
Spíš měli napsat "Netěšíme se na Vaši zpětnou vazbu." :) Na takové kraviny se nedá napsat vazba pozitivní :)
 

DeletedUser17592

Guest
Za me pochala do Inna. Nove pridane polozky maji napad a kdo si je koupi, vi co kupuje. Coz se neda rici napriklad u truhel, kdy za 250 UPD dostanu zapraseny prak.'

Jsou lidi, kteri budou remcat vzdy a na cokoli, i kdyby se zjevilo zlate houno za 25 UPD. Jine smysluplnejsi vyuziti nez kapky zdravi a nekterou z techto polozek v Pacific shopu nevidim. Bavime se o dluhopisech, nugety se utraceji sami od sebe jinde a jinak, v pacific shopu by me ani nenapadlo je utratit - zbytecny luxus.
 

DeletedUser

Guest
hlavne jsem jeste nevidel stan na jedno pouziti. Asi je z perniku a jakmile se v nem vyspis, tak ho snis k snidani a zase vyrazis na cestu. :D

Tak teď ho vidíš. Zavedlo ho Inno na The west a je z ekologických materiálů které se do rána rozpadnou (někdy i dříve). Ozkoušeno :D
 

DeletedUser17871

Guest
měst je mraky, je zbytecné to utracet za stan. Ty nugety, ano dostanu "ted presne nevím 750" nuget, pokud ovsem, to odklikam tak jak mam. Nikde jsem se nedočetla, že mi to nugety sčítá a treba po týdnu mi to dá 7xodmenu. Pokud ne, tak pochybuji, že někdo těch 750 získá, protože s každou sekundou, co by jste to neodklikli tak se Vám posouvá další odpočet času.

Takže tvrzení, že dostanu 750 nuget by bylo v tomto pripadě lživé.

je to k ničemu - vsechny ty pytle pokud se to nesčítá. tj 10 pytlů na energii atd. ale rozhodně za nugeto se to tuplem nevyplatí.
 

DeletedUser

Guest
... Ty nugety, ano dostanu "ted presne nevím 750" nuget, pokud ovsem, to odklikam tak jak mam. Nikde jsem se nedočetla, že mi to nugety sčítá a treba po týdnu mi to dá 7xodmenu. Pokud ne, tak pochybuji, že někdo těch 750 získá, protože s každou sekundou, co by jste to neodklikli tak se Vám posouvá další odpočet času.

Takže tvrzení, že dostanu 750 nuget by bylo v tomto pripadě lživé.
...

Koupíš Kouzelný nuggetový pytel za 2250 nugget a po dobu 100 dní je třeba si odkliknout 30 nugget, co se vytvoří za 23 hodin. Takže když budeš poctivě klikat získáš 750 nugget navíc. Jedná se tedy o kliknutí jednou za 23 hodin.
 
Nahoru