• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nové itemy v shopu - zpětná vazba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10258
  • Vytvořeno

DeletedUser17871

Guest
jde o pointu :) stačí odjet na víkend, stačí se parkrat zpozdit o hodinu a už bude chybět jedno vyzvednutí atd atd.

za mě "kýč" i když pro někoho - kdo ví
 
Pointa je čistě matematická: když to budeš vyzvedávat tři dny ze čtyř, tak jsi na svým, tj. musiš být lepší. Je tam (nemalý) zisk nugetů a je tam také určité riziko (které ale lze dopředu tak nějak odhadnout). A když se občas zpozdíš o hodinku, tak se přece nic neděje - je to právě ta 24-cáta hodina, co je tam do rezervy.
Jinak je s podivem, že tu nikdo nepřišel s tím bezvadným nápadem vyzvedávát si odměnu každých 23h (přesně) a vydělat si tak přesně 3150 (tj. 900 nugettů gratis :-) ).
Za mě to má jen jedinou vadu: nejde to koupit za UPD.
 

DeletedUser9371

Guest
indian_necklace.png


Indiánský obřadní náhrdelník. Dostaneš KO v duelu a prostě si ho zrušíš a jedeš dál.

Tak nevím, ale to mi tedy zrovna fér nepřijde. Zlaté staré časy, poctivých duelů před šesti lety.
To už se opravdu může zavést všechno za nuggety a provozovatel hry bude mít klídek. Prostě si koupit splnění úkolů, výhru v duelu, bitvě ...
:blush:
 
Nikdy jsem se nedostal k tomu, abych to ozkoušel, ale žiji v domnění, že ten náhrdelník jen doplní zdraví a energii na 100, když tě někdo utluče do mdlob a jako bonus tě nechá na místě kde jsi, nepřeruší ti zadanou práci, ale ochranu na 48 hodin máš.

Tento item by asi našel větší uplatnění při zrušení 48hodinových mdlob z práce. Pracovníci by se tak mohli chránit...

Ještě poznámka na okraj. Zkoušel jsem se s tím uspat o práci, nefungovalo to, skončil jsem v hotelu bez energie a zdraví. Ale když jsem se utloukl NPC duelem, zdraví a energie šly do plna. Čili to je jen kombinace mátového čaje bez motivace a elixíru zdraví...
 

DeletedUser18219

Guest
Tento náhrdelník platí pro všechna "úmrtí" ve hře - bitvy, duely, práce.
 

DeletedUser18219

Guest
Pokud tedy ovšem zas něco nezměnili, jak jsem to testoval já, tak to fungovalo na všem výše zmíněném.
 
Nahoru