• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nové platby

Nové platby
To je zase pěknej nesmysl a hlavně by mě zajímalo na co tu bude, aby to nebylo jako v gladiatusu ze by se kupovali predmety za nuggety... co si o tom myslíte vy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto už mě taky napadlo(urychli si toto a toto za 1 nugget) a doufám že to tak nebude.Docela jsem spokojen(nepoužívám nuggety),že osoba s prémiem nemá tak velké výhody.(narozdíl od jiných her,kde tito lidi doslova Vládnou :D)
 

DeletedUser8071

Guest
já si myslím aby se to ujalo, aby kdyžtak jako povzbuzení dali 100% nuget grátis když si je koupíš
obr218344_smajl2.gif
, to je dobrá kompenzace
 

DeletedUser

Guest
Njn, ale stávala by se z tohoto hra pro majetné, jako je v tuto dobu skoro každá, někdo majetnej si koupí za nugety nejlepší oblečení a hned umí spoustu "lepších" prací.. ale obávám se, že něco takovéhu se tu stejně objeví..:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku.
Kde získal autor toho tématu ideu k založení této témy?
Nechápu totiž,na co reaguje.
 

Deleted User - 31870

Guest
To bude kvůli tomu oznámení a chystaným mikroplatbám.. I já se obávám, že tento update nebude zcela podle našich představ.. :( (mělo by to totiž souviset s updatem 1.27)
 

DeletedUser8071

Guest
a tedy nemám se těšit na to co bylo na začátku grepolisu ano? Že při koupi 1000 nugetů dostaneš dalších 1000 jako omluvu za zmatky způsobené updatem, kdyby jo myslím že by se na tom jen vydělalo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
O tom nikde nic psáno nebylo ;) ale obecně platí, že pokud je zákazník (u nás hráč) poškozený, tak bude odškodněn
 

DeletedUser307

Guest
Změnu nugetů už můžete postřehnout na betě, kde je třeba Forget skills za Costs: 4 Gold nuggets a "klasické" třeba More energy už za Costs: 50 Gold nuggets . Třeba je tahle změna prozatím jen kvůli test serveru, nicméně můj pesimistický kolega to vidí černě: "už to vidím do budoucna... vyléčit 1000 bodů života 1 nuget...jednorázové doplnění energie 2 nugety".
Pak ta hra bude doslova k nezaplacení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Změna premiovych bodu probehla ani na divokych kmenech. Tam ted musi platit vice nez predtim aby se dostali treba k tomu mesicnimu premiu nebo 14-ti dennimu
 

DeletedUser1575

Guest
kdyby místo tohoto kočkopsa udělali že si třeba premiový hráč koupí něco spešl ale jde vidět že to nejde takhle jestli se otevřou další lvl nad 99 tak ten kdo nebude mít premko tak ostaní ho přejedou jako parní válec
 

DeletedUser

Guest
Aby pak zvetšení důležitosti(automatizace a energie) premia nebyl důvod k hromadnému zdražení jak se stalo teď na kmenech. Nebo aby si neřekli, dali jsme vám obchodování mezi hráči a obchod v pevnosti(příklad) tak vám na druhou stranu zdražíme premium o xyz%.
 

DeletedUser6123

Guest
Já se obávám že v budoucnu ani The-West neunikne té jak bych to nazval NUGETOVÉ NADVLÁDĚ. Je to něco jako na tr......n, nebo na g......su. Prostě kdo si kupuje prémijko, bude vládce. Proto jsem tuto hru hrál, protože jsem si nemusel kupovat prémijko. Ale obávám se že se to i zde stane. Už jenom že inno zakládá stále nové světy a neotevírá staré, značí v jejich chamtivost. Je to velká škoda a mrzí mě to.
 

DeletedUser

Guest
Já se obávám že v budoucnu ani The-West neunikne té jak bych to nazval NUGETOVÉ NADVLÁDĚ. Je to něco jako na tr......n, nebo na g......su. Prostě kdo si kupuje prémijko, bude vládce. Proto jsem tuto hru hrál, protože jsem si nemusel kupovat prémijko. Ale obávám se že se to i zde stane. Už jenom že inno zakládá stále nové světy a neotevírá staré, značí v jejich chamtivost. Je to velká škoda a mrzí mě to.

Souhlasím. Tady je fakt vidět, že dneska se "všichni" (myslím tím INNO a spol.) snaží vytřískat jen hory peněz za nuggetya různé vymoženosti. Ale aby to udělali, tak, že když něco zdraží tak na úkor toho by mohli nám něco dát. Třeba obchody do pevnosti. Které už tak dlouho slibují. Nebo jiné zpestření hry apod. No souhlasíte semnou? Jestli ano zareagujte a řekněte ano nebo ne.
 

DeletedUser6123

Guest
Souhlasím. Tady je fakt vidět, že dneska se "všichni" (myslím tím INNO a spol.) snaží vytřískat jen hory peněz za nuggetya různé vymoženosti. Ale aby to udělali, tak, že když něco zdraží tak na úkor toho by mohli nám něco dát. Třeba obchody do pevnosti. Které už tak dlouho slibují. Nebo jiné zpestření hry apod. No souhlasíte semnou? Jestli ano zareagujte a řekněte ano nebo ne.

Určitě souhlasím. Chtějí po nás jenom many, ale co nám za to dávají? kdyby konečně přidali obchod mezi hráči, ten pásek a gatě. Bylo by to dobré. Mezitím proběhne dalších několik změn, ale místo aby zavedly změny, proč né rovnou něco nového?
 

DeletedUser8071

Guest
Zavede se něco nového - vynulovaný šaman, vynulovaní čekací doby když chceš vstoupit do města a pod, A proto se zavedlo to nové prémium, přemýšlej - když zaplatíš 4 nugety z celkového počtu 10 - drahé jao blázen, ale když zaplatíš 4 nugetky z celkového počtu 100 to už je jiná :) Na to bych slyšel i já, hlavně ten šaman
 

DeletedUser6123

Guest
Zavede se něco nového - vynulovaný šaman, vynulovaní čekací doby když chceš vstoupit do města a pod, A proto se zavedlo to nové prémium, přemýšlej - když zaplatíš 4 nugety z celkového počtu 10 - drahé jao blázen, ale když zaplatíš 4 nugetky z celkového počtu 100 to už je jiná :) Na to bych slyšel i já, hlavně ten šaman

Ten šaman, se mi zamlouvá. Ale stejně jsem ho mockrát nevyužíval a prémijko si taky nekupuju. Ted je nějak moc změn. Tak doufám že už bude sakra ten obchod mezi hráči. To by znamenalo, že bychom si nemuseli už tolikrát přeměnovat body a prostě si tu věc koupit. Jo a bude něco jako "tržnice"? Někde v žebříčků, kde by se ukazovalo, kdo co hledfá nebo nabízí za co.
 

DeletedUser

Guest
Ten šaman, se mi zamlouvá. Ale stejně jsem ho mockrát nevyužíval a prémijko si taky nekupuju. Ted je nějak moc změn. Tak doufám že už bude sakra ten obchod mezi hráči. To by znamenalo, že bychom si nemuseli už tolikrát přeměnovat body a prostě si tu věc koupit. Jo a bude něco jako "tržnice"? Někde v žebříčků, kde by se ukazovalo, kdo co hledfá nebo nabízí za co.

Já jsem toho "suprového šamana" chtěl navrhnout jako nové prémium pro naše české servery, ale pak jsem od toho upustil. Já bych to zapomenutí skillů dal i na české světy. Ale dal bych to tak, že by se to dalo použít jenom jednou, protože na betě, když někdo prohrává duely, tak si vždycky změní nastavení skillů a jde toho člověka kosit a to může bejt jak chce silnej.

No jak říkám pouze jednou a za 200 nugetů.
 

DeletedUser8071

Guest
Nevím jestli se chápem - my myslíme pouze vynulování poplatků u šamana a ne reset skill!
 
Nahoru