• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nové platby

DeletedUser

Guest
Nevím jestli se chápem - my myslíme pouze vynulování poplatků u šamana a ne reset skill!

Jo takhle.:::)):: Sorry moje chyba. Fakt jsem to nepochopil. No s tímhle bych určitě souhlasil. Protože když koukám, že pro přehození čtyř atributů potřebuju 9000$ tak to fakt jenom lezou oči z důlků kolik peněz se z toho vyklube.
 
Souhlasím. Tady je fakt vidět, že dneska se "všichni" (myslím tím INNO a spol.) snaží vytřískat jen hory peněz za nuggetya různé vymoženosti. Ale aby to udělali, tak, že když něco zdraží tak na úkor toho by mohli nám něco dát. Třeba obchody do pevnosti. Které už tak dlouho slibují. Nebo jiné zpestření hry apod. No souhlasíte semnou? Jestli ano zareagujte a řekněte ano nebo ne.

Však jsou ve hře věci; například denní bonus, sadové věci, doplnění energie a zdraví při přestupu na vyšší level, neomezený linit v bance. Myslím že by naopak měli něco znesnadnit, vždyt dávají samé bonusy.


V prémiových účtech nevidím žádné zdražení, naopak všichni říkají že to přinese pro platící spoustu výhod. Takže zase další bonusy... kámen úrazu asi bude že toto už není pro všechny , co?!
 

DeletedUser

Guest
Však jsou ve hře věci; například denní bonus, sadové věci, doplnění energie a zdraví při přestupu na vyšší level, neomezený linit v bance. Myslím že by naopak měli něco znesnadnit, vždyt dávají samé bonusy.


V prémiových účtech nevidím žádné zdražení, naopak všichni říkají že to přinese pro platící spoustu výhod. Takže zase další bonusy... kámen úrazu asi bude že toto už není pro všechny , co?!

K dennímu bonusu: Ano denní bonus je svým způsobem skvělý, ale na 67 levelu tě to fakt nevytrhne když dostaneš 158 expů.

K limitu v bance: No ten už měli dát hned na začátku.

Doplnění enrgie a životů při...... : No a co je to jako za výhodu? když te přijde jednou za uherák ( Na vyšších levelech )

K těm sadám: No že by ten sedmispáč byl něco extra, tak to nevim a ten sváteční set či jak se to jmenuje, taky nic moc, protože málo kdo má i jenom dva kusy.

Mohli by dát prémium vynulování poplatků u šamana a projekt nějakej a už mi u westu nic chybět nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Norbi001 napsal/a:
No prémium stálo dříve 50 káblý když jsi si chtěl koupit pět nugetů. No a teď je to zase o 10 korun dražší, takže zdražení to je.

prémium se nezdražilo - jeho cena je stejná jako před updatem
u 10 nuget je sice napsáno 60 CZ ale když si otevřeš ten formulář na SMS tak ti to veme jen 50 - odzkoušeno
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, tu chybu nám stále neopravili :( Opravdu se nic nezdražilo, pouze se za počet nugget dopsala všude 0
 
Ano denní bonus je svým způsobem skvělý, ale na 67 levelu tě to fakt nevytrhne když dostaneš 158 expů.

K limitu v bance: No ten už měli dát hned na začátku.

Doplnění enrgie a životů při...... : No a co je to jako za výhodu? když te přijde jednou za uherák ( Na vyšších levelech )

K těm sadám: No že by ten sedmispáč byl něco extra, tak to nevim a ten sváteční set či jak se to jmenuje, taky nic moc, protože málo kdo má i jenom dva kusy.

Že ty si to dokážeš tak hezky zdůvodnit, zajímalo by mně jestli je tu někdo, komu se pozdává průběh hry pozitivní. Na jednu stranu dokážete některé bonusy/výhody/vylepšení bagatelizovat, kdyby jste o ně však měli přijít, hned je všechno jinak. Doplnění energie, to je v začátcích mastná věc, já například díky tomuto do 20 levlu nepoužívám hotel, takřka nepotřebuji nabírat energii. Podívej se kolik denně získáš expů, v běžném dni z prací a duelů, zprůměruj si to třeba za týden. Vážně těch 158 expů nic neznamená? O sadových věcech se bavím kompletně, kdyby nebyly sady tak by hra tak jednoduchá nebyla. A všechno toto je i pro neplatící zákazníky, a za prémium jsou taky výhody, vyberu si takové jaké chci...
 

DeletedUser

Guest
Že ty si to dokážeš tak hezky zdůvodnit, zajímalo by mně jestli je tu někdo, komu se pozdává průběh hry pozitivní. Na jednu stranu dokážete některé bonusy/výhody/vylepšení bagatelizovat, kdyby jste o ně však měli přijít, hned je všechno jinak. Doplnění energie, to je v začátcích mastná věc, já například díky tomuto do 20 levlu nepoužívám hotel, takřka nepotřebuji nabírat energii. Podívej se kolik denně získáš expů, v běžném dni z prací a duelů, zprůměruj si to třeba za týden. Vážně těch 158 expů nic neznamená? O sadových věcech se bavím kompletně, kdyby nebyly sady tak by hra tak jednoduchá nebyla. A všechno toto je i pro neplatící zákazníky, a za prémium jsou taky výhody, vyberu si takové jaké chci...

No budiž, třeba že to někteří bagatelizujou, tak by mohli bez těch bonusů žít i tak. S dobrým buildem ani nepotřebuješ premium a sady nebo denní bonus. Já jsem se bez prémia obešel a sady taky nepoužívám a soupám docela rychle. Takže kdyby jsme o tyhle výhody přišly, tak by mě to ani nevadilo.
 
No budiž, třeba že to někteří bagatelizujou, tak by mohli bez těch bonusů žít i tak. S dobrým buildem ani nepotřebuješ premium a sady nebo denní bonus. Já jsem se bez prémia obešel a sady taky nepoužívám a soupám docela rychle. Takže kdyby jsme o tyhle výhody přišly, tak by mě to ani nevadilo.

Já jsem to nějak nepochopil co se ti vlastně nelíbí. Chtěl jsem se zeptat jestli si platíš prémium, no mrknul jsem se ve hře, tam nic nevidím. Snad jen že máš blokaci, kvůli tomu se tady zlobíš?
 

DeletedUser

Guest
Já jsem to nějak nepochopil co se ti vlastně nelíbí. Chtěl jsem se zeptat jestli si platíš prémium, no mrknul jsem se ve hře, tam nic nevidím. Snad jen že máš blokaci, kvůli tomu se tady zlobíš?

Blokace je určitý důvod proč být mírně rozladěn, ale premium si platím. Měl bych to mít hned na začátku. Já si premium platím pouze na světě 5, takže u ostatních to neuvidíš. Jo a ještě na 8ičce a to je všechno.
 

DeletedUser

Guest
az si po updatu zacnete platit premium dostanete se ze 65urovne na 66 za 3 dny jako ja....
je to fakt nefer oproti hracum co nemaji premium
 

DeletedUser9350

Guest
Ano, tu chybu nám stále neopravili :( Opravdu se nic nezdražilo, pouze se za počet nugget dopsala všude 0

Dovolím si oponovat ;) dle tabulky:
1000 Zlatých nuggetů = 480 CZK / 19,90 EUR a je zajímavé, že přes paypal bylo strženo okolo 520 CZK :(. Takže drobný námět k zamyšlení.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nepoužívám PayPal, takže nevím, na jakém principu funguje - neúčtuje si nějaký poplatek za vyřízení? Situace se změnou premia nám byly prezentována takto, žádné hlášení o zdražení jsme neobrdželi a ani na DE fóru jsem žádné nečetla.
 
Dovolím si oponovat ;) dle tabulky:
1000 Zlatých nuggetů = 480 CZK / 19,90 EUR a je zajímavé, že přes paypal bylo strženo okolo 520 CZK :(. Takže drobný námět k zamyšlení.

Paypal ti bude strhávat peníze, to si účtuje za provedení platby. Já si ho chtěl zařídit, chlapík v práci mi to onehdá ukazoval. Všude to strhává, i při placení na aukru a jinde.
 

DeletedUser9350

Guest
Paypal ti bude strhávat peníze, to si účtuje za provedení platby. Já si ho chtěl zařídit, chlapík v práci mi to onehdá ukazoval. Všude to strhává, i při placení na aukru a jinde.

Nestrhává ;) platím přes něj běžně do USA, Kanady a dalších zemí. Poplatky platí příjemce a ne ten kdo posílá. Ona ta chyba je jinde a to v kursu, takže buď ať platba je v Eurech nebo v korunách, ale mít tam uvedené oboje je silně zavádějící.
Navíc bych tímto měl požadovat platbu v kursu uvedeném na the-west a ne v bankovním, který je okolo 25,50 Kč za euro, dle west je ovšem tento kurs 24,12 Kč za euro... . Platba přes paypal totiž je placena totiž přímo němcům na jejich účet, takže není placena v korunách, ale v eurech... . U paypal nemají uvedeno nic o dodatečných poplatcích... .
 
Nahoru