• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový úvodník

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Našel jsem prvního ZAJÍCE tu na foru nekdo psal ze musi najit 10 zajicu, ale uz jsem nenasel naco mu je 10 zajíců muze mi nekdo poradit ????

celkem by bylo pekne kdyby tu na foru byl seznam predmetu a naco se daji tyto predmety vyuzit....
 
Zdravím dnes jsem podruhé hned za sebou našel tuhle věc.
Jednu mám už z ukolu k čemu mi budou ty další?
Prodat to nejde,zničit to nejde jen to dělá nepořádek v batohu.:)

div>
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Maxxxi - 0012

Ta zlomená lopata je k sérii úkolů : It smells like treasure ( jako by tu byl cítit poklad ).

Jestli si myslel tohle.
 
To samozřejmě vím taky píšu,že jednu lopatu už mám.
Ale k čemu mi jsou dvě další netuším.
Kdyby šli prodat tak se neozvu,ale předměty který nejsou k ničemu mi akorád blokují nálezy jiných potřebnějších předmětů.
 
koukam, ze nekteri tu jsou dost natvrdli ... bych tohle spise hlasil jako bug, protoze tu lopatu by clovek asi normalne nachazet nemel. A jestli mas jednu nebo tri, tak je to fuk, porad to je jedno policko v inventari, ne ?
 
Konečně někdo kdo nepíše že lopata je na ukol.:)

Že zabírá políčko v inventáři mi je celkem volný jde mi o to,že na trhu kupuju draho lékořici abych měl furt motivaci a dopuju se drahejma na trhu koupenejma dortíkama,abych měl víc bodu na toho kupce a furt si držím šanci na nález vysoko.
Místo nálezu,kterej by mi kompenzoval investice vražený do dortu,lekořic,premka apod nacházím věci ( v tomhle případě lopaty) který nemají cenu žádnou a jsou mě k prdu.
 

DeletedUser

Guest
Uistujem ta, ze sa da urobit iba 1x. Najtazsia cast je hned prva uloha, ak tam urobite chybu tak je velmi obtiazne to dokoncit, kedze to treba riesit so supportom. Takze ak ste zrusili ulohu a uz mate zlepeny ryl, tak mate smolu.
 

DeletedUser

Guest
co řešíš, vždyť nacházíš i jiné věci s tou lopatou, takže ti nic nebere... mimmochodem vždy lze najít jen 1 předmět a očividno lopata je produkt:d
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je ti k ničemu, jestli se jí chceš zbavit jde ji podle tw-db prodat v obchodě (krejčíř a pod.) -ne u ibchodníka v inventáři, nebo to jako každý produkt můžeš vrazit do pevnostního skladu.

Bohužel ti to nepomůže v nenalézání lopaty, ta tam bude furt. V tom by snad měl pomoci update 1,32)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6108

Guest
Ahoj lidičky. Za boha nemůžu porazit Arethu. Máte někdo nějakou radu?
 

DeletedUser

Guest
Najlepsie veci na uhyb, byt bez mesta a duelovat v kuse. Sem tam zmen nastavenia podla toho ako trafas a kam sa Aretha uhyba. Toto je najrychjesi sposob ako vyhrat duel nad NPC ak nechces vzdy cakat na dobytie zdravia.
 

DeletedUser

Guest
co sem slysel tak strili tam kam strilis ty...snad ti to pomuze...
 
Nahoru