• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový úvodník

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser11939

Guest
Je možné, že ten miniupdate zrušil i vánoční úkol na pytlík kuliček? Mám pocit, že ještě ve čtvrtek dopoledne jsem mohl úkol vzít a když jsem si v pátek koupil chybějící kuličku, tak jak na potvoru ten úkol u Marie zmizel. (Přitom úkol Vánoce(Vánoční hvězda) zůstal.)
Omlouvám se, pokud jde o OT.
 

DeletedUser

Guest
Zrovna včera (po tom miniupdatu) jsem zašel nakouknout na betu a právě tenhle úkol u Marie dokončil, dostal jsem pytlík kuliček. A na betě tenhle miniupdate proběhl už dřív.
 

DeletedUser1318

Guest
Zrovna včera (po tom miniupdatu) jsem zašel nakouknout na betu a právě tenhle úkol u Marie dokončil, dostal jsem pytlík kuliček. A na betě tenhle miniupdate proběhl už dřív.
Informace z bety sem sice nepatří, jen bych se zeptal, jestli ten miniupdate přinesl i něco jiného, mimo změny popisu, který moc kladně přijat nebyl.
Slibovali, že se hráči po 99 levelu už nebudou nudit, nakoupil jsem kalhoty, opasky a úkoly nikde. Tedy až na Greenhornův set, a ten mne teda nijak nenadchl...
 
Informace z bety sem sice nepatří, jen bych se zeptal, jestli ten miniupdate přinesl i něco jiného, mimo změny popisu, který moc kladně přijat nebyl.
Slibovali, že se hráči po 99 levelu už nebudou nudit, nakoupil jsem kalhoty, opasky a úkoly nikde. Tedy až na Greenhornův set, a ten mne teda nijak nenadchl...

a bud rad pulka hracu nedostala ani tenhle set ukolu ...
 

DeletedUser

Guest
Informace z bety sem sice nepatří, jen bych se zeptal, jestli ten miniupdate přinesl i něco jiného, mimo změny popisu, který moc kladně přijat nebyl.
Slibovali, že se hráči po 99 levelu už nebudou nudit, nakoupil jsem kalhoty, opasky a úkoly nikde. Tedy až na Greenhornův set, a ten mne teda nijak nenadchl...

hm a ja uz si rikal ze jsem blbej ze zadnej novej ukol nemuzu najit at prehazuji co kam muzu a koukam oni proste nejsou, nu a toho grenhorna mi to taky nenabidlo:(
 

DeletedUser

Guest
začíná tu být dost velká nuda ,když nejsou žádné nové úkoly,něco jako v době, kdy byla max úroven pouze 99
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že je úplně jedno, jestli budeš lvl 99, nebo 120, když nejsou nové úkoly, tzn. žádná nová zábava...
 

DeletedUser

Guest
když dobře naskládáš schopnosti, tak nuda začíná už na 68 levelu
 

DeletedUser

Guest
x-hag ale kdepak to už na 62 levlu se nudíš když během hry si ty schopnosti nasážíš čistě jen podle ůkolů.
 

DeletedUser10631

Guest
je tu někdy nuda ale dej si cíle a uvidíš (zkus třeba našetřit 1000000$-za ty peníze si přehaž schopnosti a nakup nejlepší věci,získám 3 klíč to mám zrovna já )
 

Pawn

Člen týmu
to se máš...stačilo by mi ho najít, ale zatim nic, já bych ten úkol tak chtěl.. zvýhodnění hráčů co ho mají :) , hlavně že sem se regnul na betu a tam mi ho to hodilo hned :D:D
 

DeletedUser

Guest
co cirkus? našel sem prťavýho "My little pony" a nevím co sním. jezdit na něm nejde a sežrat se taky nedá
 
Nemáte někdo cirkus už splněnej?
Jen tak pro zajímavost co je v tý bedně na konci,jestli další černej šátek jak to už v těhlech bednách bývá či nějaká specialita.:)
 

DeletedUser

Guest
V bedni je nahodny predmet, to iste ako v bedni co najdes v pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
no je to sice le nazor hracov, ale co pisali na net fore tak vacsinou si bednu otvoria az po par dnoch, nie hend ako ju ziskaju
 
Nahoru