• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nový úvodník

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
greenhornset.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Je to kácení stromů, staří mazáci už dřevo mají, tak do toho lesa na dřevo nejdou a klobouk nenajdou, Pravý Greenhorn plní vše od začátku a dřevo nemá ani náhodou, taky jsem pátral, proč jej mám jen někde :::))::

jedna z úloh od waupeho je nájsť na mape NPC a tá chce drevo,jasne povie čo máš robiť a tam nájdeš klobúk.
 

DeletedUser7836

Guest
A objavila sa ti séria úloh na získanie toho setu ?
 

DeletedUser10631

Guest
jde sehnat já ho mám na světě šest klidně si ho nasadím když budete chtít
 

DeletedUser

Guest
Když doděláš celou serii úkolu greenhorn, půjdeš na 10 minut kácet stromy a dostaneš za to klobouk.
 

DeletedUser1318

Guest
No tos nás nezklamal ale nasr.. tak kde ho teda vezmu když ho nedostanu ani v úkole?(viz str.1):::))::
Na první straně sice není, přesto ten úkol existuje:
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)

Buď zdráv, tat, Waupee mi už o tobě řekl. Povídal, že ti mám ukázat naši zem. Teď rozděláme oheň na noc a chybí nám dřevo. Pokácej pár stromů.

Upozornění: Po splnění úkolu pro „Malého Orla“ se k němu musíš vrátit a úkol dokončíš.
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)

no to je sice hezké ale můj waupee mlčí:::))::
Pokud nemůžeš dělat předchozí úkoly série, tak se s tebou nemá o čem bavit. Bavit se máš s Malým Orlem, ten tě pošle pro dřevo. Tak vem sekeru a běž kácet 10(5) minut dřevo. Najdeš klobouk.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Na první straně sice není, přesto ten úkol existuje:
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)

Buď zdráv, tat, Waupee mi už o tobě řekl. Povídal, že ti mám ukázat naši zem. Teď rozděláme oheň na noc a chybí nám dřevo. Pokácej pár stromů.

Upozornění: Po splnění úkolu pro „Malého Orla“ se k němu musíš vrátit a úkol dokončíš.
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)

Myslíš tento úkol, nebo se jedná o jiný?

ID úkolu: 539
Název: Setkání
Zadavatel: Malý Orel
Odměna: 8 Zkušeností
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (První cesta) ; Jdi k Malý Orel
Cíl: Dřevo 1/1
 

DeletedUser

Guest
Na první straně sice není, přesto ten úkol existuje:
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)

Buď zdráv, tat, Waupee mi už o tobě řekl. Povídal, že ti mám ukázat naši zem. Teď rozděláme oheň na noc a chybí nám dřevo. Pokácej pár stromů.

Upozornění: Po splnění úkolu pro „Malého Orla“ se k němu musíš vrátit a úkol dokončíš.
Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání)


Pokud nemůžeš dělat předchozí úkoly série, tak se s tebou nemá o čem bavit. Bavit se máš s Malým Orlem, ten tě pošle pro dřevo. Tak vem sekeru a běž kácet 10(5) minut dřevo. Najdeš klobouk.

No díky Ti za rady můžu Tě ubezpečit že se nemám kam vrátit -dřevo po mně sice chtěl ale vzal si ho z batohu a o žádném kácení stromů nebyla řeč,když jsem celou serii dodělal-tak se ten šmejd vypařil:::))::
zkusím co radí Strykoc a uvidíme
 

DeletedUser10447

Guest
Ano, opravdu staci jit kacet stromy a najdes ten klobouk.

ARIZONA - [report=7276571bfab3c4c58]Pracovní oznámení: Kácet stromy[/report]
 

DeletedUser

Guest
tak to funguje -díky!!! pánové-sada je komplet

PS: P3t4 příště mně nestraš :::)):: bubáku
 

DeletedUser1318

Guest
Myslíš tento úkol, nebo se jedná o jiný?
Ano, to je ono.
No díky Ti za rady můžu Tě ubezpečit že se nemám kam vrátit -dřevo po mně sice chtěl ale vzal si ho z batohu a o žádném kácení stromů nebyla řeč,když jsem celou serii dodělal-tak se ten šmejd vypařil:::))::
zkusím co radí Strykoc a uvidíme

Neblbni mi hlavu, a čti pozorněji znění úkolu:
Vzhůru do nového dobrodružství (První cesta)

Waupee : První cesta tě zavede za příslušníkem mého kmene. Cesta není snadná, ale myslím, že jsi už připravený. Potřebuješ si ještě něco vyřídit, nebo vyrazíme hned?

Upozornění: Na otevřené mapě můžeš vyhledávat NPC a práce. NPC, jako jsou například členové Waupeeho kmene, jsou na mapě zobrazeny jako bílý bod. Vyber si nějakého NPC a dojeď k němu.

Vždyť ti říká jasně, že máš najít bílou tečku na mapě, Bílého orla, ten tě pošle pro dřevo, a jako vedlejší produkt najdeš klobouk. Když mu dáš dřevo z batohu, tak ti zadavatel zmizí, ale klobouk v lese je pořád.
 

DeletedUser

Guest
Ano, to je ono.


Neblbni mi hlavu, a čti pozorněji znění úkolu:
Vzhůru do nového dobrodružství (První cesta)

Waupee : První cesta tě zavede za příslušníkem mého kmene. Cesta není snadná, ale myslím, že jsi už připravený. Potřebuješ si ještě něco vyřídit, nebo vyrazíme hned?

Upozornění: Na otevřené mapě můžeš vyhledávat NPC a práce. NPC, jako jsou například členové Waupeeho kmene, jsou na mapě zobrazeny jako bílý bod. Vyber si nějakého NPC a dojeď k němu.

Vždyť ti říká jasně, že máš najít bílou tečku na mapě, Bílého orla, ten tě pošle pro dřevo, a jako vedlejší produkt najdeš klobouk. Když mu dáš dřevo z batohu, tak ti zadavatel zmizí, ale klobouk v lese je pořád.

:::))::Ti neblbnu hlavu - ale odhalil jsi mně to zadání jsem četl tak napůl v tom máš recht -orla jsem našel -ten si vzal dřevo z batohu a bylo vymalováno - teď už je to vyřešené příště si dám hold většího bacha:::))::díky Ti a hlavně díky Strykocovi ten to napsal tak že i já jsem to pochopil za 3sekundy
 

DeletedUser1318

Guest
:::))::Ti neblbnu hlavu - ale odhalil jsi mně to zadání jsem četl tak napůl v tom máš recht -orla jsem našel -ten si vzal dřevo z batohu a bylo vymalováno - teď už je to vyřešené příště si dám hold většího bacha:::))::díky Ti a hlavně díky Strykocovi ten to napsal tak že i já jsem to pochopil za 3sekundy

Je to kácení stromů, staří mazáci už dřevo mají, tak do toho lesa na dřevo nejdou a klobouk nenajdou, Pravý Greenhorn plní vše od začátku a dřevo nemá ani náhodou, taky jsem pátral, proč jej mám jen někde :::))::
Já myslel, že to pochopitelné je....

PS: P3t4 příště mně nestraš :::)):: bubáku
Pokud to myslel tak, že jej ve hře nenajdeš jinde, než plněním úkolu a návštěvou lesa, tak tě nestrašil. Dražitelný není, tak jej ani koupit nemůžeš.
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz, jako druhý úkol pro orla mam sehnat dvě kůže a za ně dostanu opasek. Trochu sem to odkládal a ted mi to píše neúspěšné a zešedlo mi to a přitom tam žádné časové omezení nebylo. Nevíte, co s tím?
 
Nahoru