• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nový úvodník

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Hele a jak je to s zamrzlým revolverem,metlou atp. ty asi v cz světech ještě nejsou že ?
 

DeletedUser1318

Guest
Hele a jak je to s zamrzlým revolverem,metlou atp. ty asi v cz světech ještě nejsou že ?
Použitím hledat, bys přišel na to, že zamrzlý revolver je blbina z bety, tudíž do hry zavedena není.
A metla je jedna z odměn za Adventní kalendář, od Marie.
Technická poznámka - je to tu nadepsáno základní informace - úkoly, jsme už dávno mimo téma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo no :-) Doufám že příhodí nějaký nový ukoly v přístim uptadu :-)
 

DeletedUser1318

Guest
V nejbližší době bude Valentýn, mělo by být něco nového, prý to nebude úplně snadné, ale podrobnosti neznám :(
Otázka je, jestli jdou nové úkoly přidávat jen s novým updatem. Dovedu si představit, že jednotlivé úkoly by mohly jít přidávat postupně. Možná by nebyl problém je nachystat, i do 1.30 a nastavit platnost až od pozdějšího data. Ale to nevím, to jen tak přemýšlím.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přes trh ne, ale bohužel si nepohlídali prodej do města - nevím, jestli to pak opravili.
 

DeletedUser

Guest
Byl i případ kdy ho někdo nechal v pevnostním skladišti :::))::
 

DeletedUser

Guest
díky za nápad kuličky kupovad nebudu tak aspon nejak ho využiju :DDD
 

DeletedUser

Guest
Zdravím mám problém včera jsem dělal úkol pro zelenáče,kde jsem měl najít krocaní stehno ,ale neměl jsem ho v batohu tak jsem ho hledal,pak mi došla energie a stehno jsem nenašel druhý den jsem tu práci chtěl zopakovat a když se podívám do úkolu tak tam je napsáno neúspěšně můžete mi to někdo vysvětlit co tohle je za blbost.
 

Deleted User - 31870

Guest
Najdi stehno a pak se vrať zpátky k zadavateli (nově tím asi označují úkoly, kde je nutné být u zadavatele)..
 

DeletedUser9884

Guest
Já mám obdobný problém : na S1 jsem přijal úkol Vzhůru do nového dobrodružství Padající kalhoty.

Splnění úkolu jsem odkládal (od nového update dodnes) - no a dnes jsem si našel čas najít dvě kůže a úkol zůstává nadále nesplnitelný - šedivý i po příchodu na pozici zadavatele (Malý Orel) a je mi nabízena pouze možnost Zrušit úkol.

V podmínce úkolu mám napsáno Zapotřebí : Kůže 2/2 (hotovo) ..... to aby mi někdo nezkoušel vymlouvat, že mám třeba kůže bizoní, nebo z pumy.
 

Deleted User - 31870

Guest
Je to díky miniupdatu, který nahráli dnes, nemáme žádné podrobnosti.
 

DeletedUser

Guest
Den a půl jsem hledal 2 zatracené kůže a tak bych chtěl za to plýtvání časem dostat zaplaceno a ne že přijde miniupdate, o kterém nikdo nevěděl, a u dříve časově neomezeného úkolu mám teď jen oči pro pláč.
 

Deleted User - 31870

Guest
Lituji, ale nic s tím nezmůžeme. Nemohli jsme vás ani varovat, protože jsme o tomto miniupdadu vůbec nic nevěděli, byli jsme překvapeni naprosto stejně.

Nezbývá si než počkat, jestli ty úkoly opětovně spustí.
 

DeletedUser

Guest
Jestli existuje vůbec existuje nějaká zpětná vazba do Němec, tak tlumočtě nespokojenost.
 
Nahoru