• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový úvodník

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Nové úkoly

icon4.gif
tyto úkoly jsou zkušební - někdo je dostane oboje (společně se starými začátečními), někdo dostane jen staré z úvodu a někdo dostane jen tyto nové na úvod.. jedná se čistě o náhodu


ID úkolu: 530
Název: Přivítání
Zadavatel: Barman Henry Walker
Odměna: Rozbitý džbán ; 8 Zkušeností
Cíl: Poraž Ničema


ID úkolu: 531
Název: První úkol
Zadavatel: Barman Henry Walker
Odměna: $ 10 ; 7 Zkušeností
Podmínky: Dosažená úroveň 2 ; Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Přivítání)
Cíl: Látání ponožek (4 minuty)


ID úkolu: 532
Název: Zajímavý nález
Zadavatel: Marie Roalstad
Odměna: 15 Zkušeností ; Vlněné pončo
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (První úkol) ; Jehla a nit 1/1
Cíl: Jehla a nit 1/1 ; Štůček bavlny 1/1


ID úkolu:533
Název: Lidé potřebují nové oblečení
Zadavatel: Marie Roalstad
Odměna: 4 Zkušenosti ; Prachovka
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Zajímavý nález) ; Vlněné pončo 1/1
Cíl: -


ID úkolu: 534
Název: Prachovka
Zadavatel: Barman Henry Walker
Odměna: 4 Zkušenosti ; Prachovka
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Zajímavý nález) ; Vlněné pončo 1/1
Cíl: -


ID úkolu: 535
Název: Obchod na Západě
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: 7 Zkušeností ; $ 50
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Lidé potřebují nové oblečení) ; Vzhůru do nového dobrodružství (Prachovka)
Cíl: "Prachovka" musíš prodat obchodníkovi.


ID úkolu: 536
Název: Zboží za hotové
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: 4 Zkušenosti ; Mladý hřebec
Podmínky:Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Obchod na Západě)
Cíl: $ 200


ID úkolu: 537
Název: Tradiční práce
Zadavatel: Waupee
Odměna: 7 Zkušeností ; Vlněné kalhoty
Podmínky:Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Zboží za hotové)
Cíl: Tabákové listy 1/1


ID úkolu: 538
Název: První cesta
Zadavatel: Waupee
Odměna: 2 Zkušenosti
Podmínky:Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Tradiční práce)
Cíl: -


ID úkolu: 539
Název: Setkání
Zadavatel: Malý Orel
Odměna: 8 Zkušeností
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (První cesta) ; Jdi k Malý Orel
Cíl: Dřevo 1/1


ID úkolu: 540
Název: Padající kalhoty
Zadavatel: Malý Orel
Odměna: 12 Zkušeností ; Kožený opasek
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Setkání) ; Jdi k Malý Orel
Cíl: Kůže 2/2


ID úkolu: 541
Název: První lov
Zadavatel: Malý Orel
Odměna: 15 Zkušeností
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Padající kalhoty) ; Jdi k Malý Orel
Cíl: Krocan 1/1


ID úkolu: 542
Název: Jezdecké umění
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: 12 Zkušeností
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (První lov)
Cíl: Hnát krávy (30 minut)


ID úkolu: 543
Název: Výběr zbraně
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: -
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Jezdecké umění)
Cíl: -


ID úkolu: 544
Název: Kdo s koho
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: Greenhornské boty
Podmínky: Vyřiď: Vzhůru do nového dobrodružství (Výběr zbraně)
Cíl: Zastřel Rváč
 

DeletedUser

Guest
Nalezený klobouk

Mám dotaz - jak se dá získat ta poslední část greenhornského setu - nalezený klobouk? Je na to také nějaký úkol? Nebo se dá najít jen při nějaké práci? Jakou má základní pořizovací hodnotu pro výběr práce pro případný nález?

PS. A ty nové úkoly na greenhornův set podle slovenského fóra získali jen ti hráči, kteří mají liché ID hráče The West. Zřejmě to bude pravda, protože na cz serveru tyto úkoly s lichým ID mám a na slovenském serveru se sudým ID nikoliv... Takže polovina hráčů The West úkoly dostala a polovina je nemá - podle mě je to nespravedlivé - hlavně pro ty, co začínají, ale zároveň i pro ty, kteří se věnují sběratelství věcí ve hře. Snad to nakonec přece jen dají všem - moc bych si to přála, ale kdo ví... A ještě něco - své ID zjistíte, když v žebříčku najedete myší na své jméno, vlevo dole se vám pak v šedé liště nad základní lištou s ikonou Start atd. (používám Mozillu) zobrazí: javascript:AjaxWindow.show('profile',{char_id:číslo vašeho ID},'číslo vašeho ID');
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mám dotaz - jak se dá získat ta poslední část greenhornského setu - nalezený klobouk? Je na to také nějaký úkol? Nebo se dá najít jen při nějaké práci? Jakou má základní pořizovací hodnotu pro výběr práce pro případný nález?

PS. A ty nové úkoly na greenhornův set podle slovenského fóra získali jen ti hráči, kteří mají liché ID hráče The West. Zřejmě to bude pravda, protože na cz serveru tyto úkoly s lichým ID mám a na slovenském serveru se sudým ID nikoliv... Takže polovina hráčů The West úkoly dostala a polovina je nemá - podle mě je to nespravedlivé - hlavně pro ty, co začínají, ale zároveň i pro ty, kteří se věnují sběratelství věcí ve hře. Snad to nakonec přece jen dají všem - moc bych si to přála, ale kdo ví... A ještě něco - své ID zjistíte, když v žebříčku najedete myší na své jméno, vlevo dole se vám pak v šedé liště nad základní lištou s ikonou Start atd. (používám Mozillu) zobrazí: javascript:AjaxWindow.show('profile',{char_id:číslo vašeho ID},'číslo vašeho ID');

Klobouk sem našel hned první dvouhodinu.
Zadal sem logicky jednu z prací na kterou grinhorn dává bonus body.
Tuším to bylo kácet stromy.: )
 

DeletedUser1318

Guest
Klobouk sem našel hned první dvouhodinu.
Zadal sem logicky jednu z prací na kterou grinhorn dává bonus body.
Tuším to bylo kácet stromy.: )
Je to kácení stromů, staří mazáci už dřevo mají, tak do toho lesa na dřevo nejdou a klobouk nenajdou, Pravý Greenhorn plní vše od začátku a dřevo nemá ani náhodou, taky jsem pátral, proč jej mám jen někde :::))::
 

DeletedUser

Guest
PS. A ty nové úkoly na greenhornův set podle slovenského fóra získali jen ti hráči, kteří mají liché ID hráče The West. Zřejmě to bude pravda, protože na cz serveru tyto úkoly s lichým ID mám a na slovenském serveru se sudým ID nikoliv... Takže polovina hráčů The West úkoly dostala a polovina je nemá - podle mě je to nespravedlivé - hlavně pro ty, co začínají, ale zároveň i pro ty, kteří se věnují sběratelství věcí ve hře. Snad to nakonec přece jen dají všem - moc bych si to přála, ale kdo ví... A ještě něco - své ID zjistíte, když v žebříčku najedete myší na své jméno, vlevo dole se vám pak v šedé liště nad základní lištou s ikonou Start atd. (používám Mozillu) zobrazí: javascript:AjaxWindow.show('profile',{char_id:číslo vašeho ID},'číslo vašeho ID');

Tak to je fajn to vědět. Potvrzuji je to tak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
No ono asi dojde k možnosti splnění pro všechny. Na betě také nebylo možné nyní plnit ty staré počáteční úkoly a ehle byly nyní již také zpřístupněny. Takže nevěšet hlavu a čekat, časem bude asi vše :D.
 
Já dělal v těchto nových úkolech část Vzhůru do nového dobrodružství(Padající kalhoty) vydělával kúže a když už je mám,najednou to píše červeně neúspěšné... To jsou nějak časově omezené,že nejdou odevzdat?
 

DeletedUser

Guest
Já dělal v těchto nových úkolech část Vzhůru do nového dobrodružství(Padající kalhoty) vydělával kúže a když už je mám,najednou to píše červeně neúspěšné... To jsou nějak časově omezené,že nejdou odevzdat?
myslím že se musíš vrátit k tomu orlovi nebo jak se ten čulibrk jmenuje
 

DeletedUser

Guest
Jsou nějaké nové úkoly pro větší levely? Nebo pouze pro začínajcí ?! :tom:
 

Deleted User - 31870

Guest
Úkoly nahravají i samostatně mimo update, takže můžou přijít v podstatě kdykoliv. :)
 

DeletedUser

Guest
ty úkoly nemá cenu ani plnit za to je tak málo zkušeností a peněz podle mě je to ztráta času pro hráče na vysokých levlech ,stejně tu sadu těžko použijí ,je to dobré pouze pro začínající hráče

Záleží, jak se na to díváš, když je člověk dlouho na 99, tak tato hra pozbývala smyslu, tak hodně z nás začalo dodělávat všechny možné úkoly, sbírat medaile, oblečení nebo sety. A pokud máš vše a je možnost o rozšíření, tak tě potom naštve, když nový úkol prostě nedostaneš a nemůžeš si rozšířit sbírku o jednu celou sadu, kterou nikde nekoupíš
 
1. nalezený klobouk do greenhornova setu je také jako odměna v úkole nebo se musí najít při práci? a pokud se musí najít,tak při určité práci nebo při jakékoli s rozpětím jeho ceny?
2. adventní kalendář jsem otevřel pouze 2x pozdě,tak mám 2 kuličky. chtěl bych místo saní pytlík kuliček,tak jsem si ještě 2 přikoupil,ale stále mi to nabízí úkol pouze na sáně. takže pytlík kuliček k mání nebude, protože jsem byl moc svědomitý? :::)):: nebo se to dá nějak změnit?
 

DeletedUser

Guest
1. nalezený klobouk do greenhornova setu je také jako odměna v úkole nebo se musí najít při práci? a pokud se musí najít,tak při určité práci nebo při jakékoli s rozpětím jeho ceny?
2. adventní kalendář jsem otevřel pouze 2x pozdě,tak mám 2 kuličky. chtěl bych místo saní pytlík kuliček,tak jsem si ještě 2 přikoupil,ale stále mi to nabízí úkol pouze na sáně. takže pytlík kuliček k mání nebude, protože jsem byl moc svědomitý? :::)):: nebo se to dá nějak změnit?

párečku nebuď jelito ber ty sáně a pytlík si kup na trhu:::))::
 
jo jestli se da ten pytlik koupit,tak to potom tedy muzu mit oboje :angel::hoj:
a nevite nekdo jak je to s tim kloboukem?
 

DeletedUser

Guest
jo jestli se da ten pytlik koupit,tak to potom tedy muzu mit oboje :angel::hoj:
a nevite nekdo jak je to s tim kloboukem?

pytlík se dá koupit na 100%
u klobouku Ti neporadím ale není to nic moc vzácného takže předpokládám že to půjde najít docela běžně ale to je pouze moje domněnka:::))::
 

DeletedUser7836

Guest
Sklamem vás, ale klobúk do greenhornovej sady sa nájsť nedá.
 
Nahoru