• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Obama v Praze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Právě přistál Air force one(jestli to mám správně) na Letiště v Ruzyni. Půjdete někdo na jeho projev? Asi 5 minut před přistánim mi prolít nad hlavou a viděl jsem ho zespoda :loool:
Prej bude mluvit o jadernejch zbraních.

Nechápu třeba toho pilota, s kterym Obama lítá. Ten musí mít nas*áno v kalhotách, když přistává, protože ten, kdyby to podělal...
 

DeletedUser3698

Guest
Obama to je ten prezident USA? A proc leti do Prahy? Nikdo na nej neni zvedavej...
 

DeletedUser

Guest
Všude o tom mluvěj,ale mě to moc nezajímá ?jen se kvůli němmu vyhoděj peníze to si mohl Prahu prohlídnout z obrázků a mohl nám to říct i doma(u něj v USA).Aby jste si nemysleli ,že jsem nějaký odpůrce Obamy ,je lepší než Bush -to určitě,ale jěště na něho nemám pořádný názor.Závisí to podle toho ,jelsi chce radar a všechny protiraketové obrany v Evropě.Ale zatim na něho nemám špatný názor.:cool1:
 

DeletedUser

Guest
Já se taky moc nezajímám, ale štvě mě že třeba nebude chvíli jezdit metro atd. Aby se nezbláznil, říkají o něm, že je nejmocnější muž světa, a přitom je to úplně normální člověk...
 

DeletedUser

Guest
Já se taky moc nezajímám, ale štvě mě že třeba nebude chvíli jezdit metro atd. Aby se nezbláznil, říkají o něm, že je nejmocnější muž světa, a přitom je to úplně normální člověk...

uplná pravda a že Praha je nejstřeženěnějším místem na světě (nebo tam kde bude Obama) :loool::loool::loool::yes::yes::yes:
 

DeletedUser

Guest
No aby se nezbláznil že tam má stovky těžkooděnců .... a nejmíň 20 limuzínek, ve své má kyslík a pohodlí, určitě i notebook a televizi, telefon i klimatizaci, jídlo i pití, klavír i harfu (nechal jsem se trochu unést) :D
 

DeletedUser

Guest
Příde mi to dost zbytečné, stojí to tolik peněz, je tu na dva dny a co...a přesně, všude na střechách sou snipeři, na zemi transportéry, težkooděnci a já nevím, co všechno ještě, podlě mě je to naprostá blbost
 

DeletedUser

Guest
ten Obama vydělává asi nejvíc na světě :crazy: a přitom nic nedělá :jump:
 

DeletedUser

Guest
To jo...Řek bych, že nemá skoro žádnej plat(na to, kdo je). Ale má letadlo, obrovskej dům(bílej) limuzíny...A taky má moc, takže mu kde kdo dá něco zadarmo...
Jinak kdejakej šejk vydělává násobně víc.

Z tý návštěvy se taky dělá taková událost kvůli reklamě, aby byla Praha(ČR) zviditelněná.
 

DeletedUser

Guest
Ale na druhou stranu je to trochu pocta že si vybral Prahu ne? Asi ví že je hezká :))
 

DeletedUser

Guest
No jo kdybys bydlel v Praze jako já tak bys taky říkal že je nejhezčí Praha :D
 

DeletedUser

Guest
To je jako hádat se o to, která barva je nejhezčí :loool: Prostě se nedohodnem.
Jinak on vpodstatě nechtěl přijet do Prahy, ale do EU. A jelikož je teď Praha centrem EU... Taky ten jeho projev nemá bejt pro Čechy, ale pro EU...
 

DeletedUser

Guest
Jak jsi tohle mohl říct? Jsem se těšil já nevím jak dlouho až uslyším těch pár blbostí co tu vysloví :D
 

DeletedUser

Guest
Víte on přiletěl do ČR protože jsme nějací předsedové EU
 

DeletedUser

Guest
Pravda, on má na práci důležitější věci než lítat někde po Evropě. Takže tu je jen proto, že tu je ten EU Summit.
 

DeletedUser

Guest
No a co ho zajímá nějaká EU, USA chce snad vstoupit, ale to by se pak nesměla jmenova EVROPSKÁ Unie, ale EVROPOAMERICKÁ Unie :-))
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem se na jeho projev v televizi... No nevím, nějaký komentátor to překládal a podle mě mlel celkem blbosti, sice to blbosti jako nebyly ale říkal to furt dokola :D
 

DeletedUser

Guest
Mě se zdálo, že mluvil tak jako obecně, nic neupřesnil, nikoho neurazil, k ničemu se nepřiklonil. Řek nám, že jeho vzor je TGM a atomové zbraně existují :loool:
Ale neviděl jsem to celý, protože to byla nuda, tak mě dyžtak opravte.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru