• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Obama v Praze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Máte štastie aj na Slovensko by mohol zavítať:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem se na jeho projev v televizi... No nevím, nějaký komentátor to překládal a podle mě mlel celkem blbosti, sice to blbosti jako nebyly ale říkal to furt dokola :D

Komentátor mlel blbosti? Chtěl bych tě vidět jak simultánně překládáš pro milion lidí.

Jinak diskuze na úrovni:praying:
 

DeletedUser

Guest
konečně odletěl a tak hnusné TN nebyly už dlouho... 19:30-19:51 Obama :sick:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem tam byl ,ale ne to náměstí jsem se nedostal.A po 12 minutách stání a tlačení a poslouchání něčeho čemu jsem je ntrochu rozuměl ,jsme odešli..
Ale myslim ,že se k radaru nějak nevyjádřil ,nebo ano???
 

DeletedUser

Guest
Myslim, že řikal neco jako, že když ostatní nebudou nějak válečně nebo jaderně aktivní, radar nebude třeba...
 

DeletedUser

Guest
Není to jedno? Vždyť stejně plácal pořád dokola to samý...
 

DeletedUser

Guest
No jo no.... tak to už je jedno, teď je myslím v Turecku :D
 

DeletedUser307

Guest
Když si vás tak pročítám, tak začínám chápat výraz "keyboard warriors". Takže - téma zamykám, pokud se někdo opravdu máte zájem bavit o navštěvě prvního muže USA v ČR, tak mi napište PM a rád vám tohle téma odemknu, ale tohle tlachaní zkuste třeba v Občanské výchově, jistě z vás paní učitelka bude mít radost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru