• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Oblečení

oblečení


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Návrh na přidání tlačítka pro okamžité navléknutí všeho oblečení, které mi nabídl program jako ideální pracovní oblečení:

Popis problému:
1. Po výběru práce si vyžádám od programu nalezení ideálního oblečení.
2. V následujícím dialogovém okně se mi ukáží věci, které by k práci byly ideální.
3. Následně musím jednu po druhé naklikat.

Řešení:
1. Vespod pod těmito věcmi by bylo tláčítko OBLÉCI VŠE/PŘEVLÉCI VŠE/NASADIT VŠE - možností názvů máme 6 půlek.
2. Vynechat vyžádání potvrzení o tom, že si je chci skutečně obléct.

Výhody:
a) Tento návrh přinese hráčům zjednodušení do hry při navlékání většího množství oblečení u prací, které běžně nevykonávají, vygenerovaného systémem
b) Spousta hráčů kteří to ocení

Nevýhody:
a) O žádných nevím, kromě toho, že to někdo musí naprogramovat.

Kdybych uměl kreslit, přihodil bych i obrázek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Nápad je to dobrý, ale nevím zda by to mělo dokonce cenu, při změně 1-3ks oblečení. Pokud by jsi to trochu víc domyslel, tak proč ne. ;)
 
jak 1-3 kusy ? já +- bych mohl skoro pokaždé měnit všechno (cca 10 itemů = 10 kliků)

jinak už to tu bylo a nějak moc to myslím neuspělo ..
 

DeletedUser1318

Guest
Skoro bych řekl, že je to už zavedené přímo ve hře.
Ve "skladu pro vybavení" je možné si často používané vlastní "sady" oblečení uložit.
Vzhledem k tomu, že je to funkce, na kterou má vliv premium, zřejmě to nebude průchodný návrh.
 
tady bych ti tate dovodil oponovat: z vlastních zkušeností vím, že přednastavené pracovní hadry použiji jen pokud dělám své pravidelné denní kolečko. Ve chvilce kdy už nejedu úplně stereotypně (např. koukám na stříbrné práce ve středu), tak prostě už tohle nevyužívám – nehledě na to, že i ti stačí pár nastavených prací + ostatní běžné sady oblečení a jseš skoro na 15 sadách, na což už např. já chvíli musím koukat, než najdu to co chci, takže preferuji překlepávaní jednotlivých hadrů, u které ten mozek zas tolik třeba není :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Některé předem nastavené oblečení mi nějaké klikání navíc ušetří, u jiných činností si prostě zaklikat musím.
Diskuse by měla být o samotném návrhu.
Ten není špatný, leč můj dojem je ten, že pro Inno nezajímavý.
Z důvodů, které jsem uváděl výše.
Premium zvyšuje počet uložených sad, sklad sám osobě převlékání zjednodušuje.
Z pohledu hráče by to samozřejmě mohlo být pěkné...
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že je to funkce, na kterou má vliv premium, zřejmě to nebude průchodný návrh.

V tom případě by to klidně mohlo zůstat součástí prémia a neplatící nájemníci by ji neměli. To je jen na zvážení Inno týmu.

Ty uložené sady většina asi využije opravdu jen na duely, cestování, spaní, pevnosti, štěstí a max na pár prací. Jak se začnou dělat denní úkoly a normální úkoly, tak už musí člověk hodně překlikávat.

Pravdou je, že tento návrh je jen drobnost. Spíše jen taková blbůstka na usnadnění. Za normálních okolností bych někomu řekl, ať mi napíše skript, ale ty jsou zakázaný :)
 

DeletedUser14443

Guest
Prosím tě pořádně to propracuj. Napiš plusy a mínusy. Musíto být pořádně propracované aby se mohla dát anketa :-)
 

DeletedUser

Guest
Nuže:

1. Po výběru práce si vyžádám od počítače nalezení ideálního oblečení.
2. V následujícím dialogovém okně se mi ukáží věci, které jsou k práci byly ideální.
3. Vespod pod těmito věcmi by bylo tláčítko OBLÉCI VŠE/PŘEVLÉCI VŠE/NASADIT VŠE - možností názvů máme 6 půlek.
4. Vynechat vyžádání potvrzení o tom, že si je chci skutečně obléct.
5. Ponechat jen pro hráče používající premium.

Kdybych uměl kreslit, přihodil bych i obrázek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nuže 2:

1. Po výběru práce si vyžádám od počítače nalezení ideálního oblečení.
2. V následujícím dialogovém okně se mi ukáží věci, které jsou k práci byly ideální.
3. Vespod pod těmito věcmi by bylo tláčítko OBLÉCI VŠE/PŘEVLÉCI VŠE/NASADIT VŠE - možností názvů máme 6 půlek.
4. Vynechat vyžádání potvrzení o tom, že si je chci skutečně obléct.
5. Ponechat jen pro hráče používající premium.

Kdybych uměl kreslit, přihodil bych i obrázek :); to, kde by se tlačítko mělo přesně nalézat je na programátorech a návrhářích

Plus: Tak jako každý návrh hráče, který se snaží udělat něco pro hru, kterou má rád, hledá jen plusy: Tento návrh přinese PLATÍCÍM hráčům zjednodušení do hry při navlékání většího množství oblečení u prací, které běžně nevykonávají, vygenerovaného systémem.

Mínus: práce pro support odeslat tento návrh a pro vývojáře udělat příkaz :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Podobný návrh již tady byl. Co se týče bodu 5) říkám velké NE. Proč odepřít tuto možnost neplatícím hráčům?
 

DeletedUser

Guest
Podobný návrh již tady byl. Co se týče bodu 5) říkám velké NE. Proč odepřít tuto možnost neplatícím hráčům?

Odpověď je jednoduchá. Ze stejného důvodu, proč je jim odepřena spousta jiných funkcí :) prostě proto, že nepřispívají na chod hry.
A hlavně to byla jen reakce na jiný příspěvek. Může to být součástí Automatizace.

Pokud je však toto téma již probrané a nebylo úspěšné, tak požádám o smazání celého vlákna, ať to tu zbytečně nestraší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
A možná právě proto bych povolila použití pro všechny a bez výjimky. Je spousta jiných možností jak přispívat na chod hry.
 

DeletedUser16057

Guest
Přijde mi to z části jako nedořešeno. Pokud by to mělo být jak píše Dalajlada: "Může to být součástí Automatizace.", tak pak k čemu by měly být 1 denní prémka, která jsme získali z Cirkusu a přitom nejsme platící? Dnes už dostaneš nugety jen za pouhou denní aktivitu, kde nedáš do hry ani 1 korunu, za které si "koupíš" určité prémko.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že jsou to jen návrhy, tak se dá cokoli změnit a bude jen na managementu co zvolí. Ale vzhledem k tomu, že je zde vůči tomuto tématu silný odpor, tak z toho určitě nic nebude. Proto ještě jednou prosím Administrátora, aby je smazal či uzavřel, protože nemá smysl řešit něco, co se řešit nechce.

Ty nugety a prémka na 1 den co ti dávají, jsou od toho, aby tě namlsali. Je to něco jako když ti dají jako služební auto Trabant a za 1000 měsíčně bys mohl jezdit Mercedesem :) na 1 den ti pak ten Mercedes zdarma půjčí. Jak myslíš, že to dopadne :)
 
Dalajlado: hele nenech se otrávit. To s tím, zda by takováhle funkce měla či neměla být součástí nějakého prémka, je takové složité a podle mě na to neexistuje jednoznačná odpověď (osobně si umím představit obě varianty). Nicméně pravdou je, že to určitě ubírá část funkcí automatizace a to, že si tohle nepřipouští lidé placení přímo tvůrci, je pro mě nepochopitelné. Osobně si také myslím, že jako tvůrce návrhu máš plné právo si navrhnout co chceš (samozdřejmně v rámci pravidel, slušnosti a pod ..), jakkoliv se ten návrh či jeho dílčí části někomu nelíbí.

Jinak jednodenní automatizace jde využít k mnoha různým způsobům, a ten že si v něm nadefinuji šatník a pak se budu zbytek dne jen převlékat, mi přijde jako skoro ten nejméně štastný. Lepší způsoby jsou např. při zadávaní velk. množství prací (např. onen úkol na pět předmětů za tři hoďky, popř. nadefinování nějaké delší fronty prací do budoucna - klidně 9x spánek kůli úspěchu).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Návrh podporuji, dost by mi zrychlil zadávání prací do fronty (hlavně ráno, když je málo času). Jestli jen jako součást premia-automatizace pro mne není podstatné, mám ho zapnuté pořád.
Rád bych hlasoval PRO - ale nikde tu anketu zatím nevidím...
 

DeletedUser14443

Guest
Dalajlado prosím tě, udělej pořádný návrh do toho prvního příspěvku, jinak ti anketu nevložím. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji, slečno či paní Moderátorko, že jste mě upozornila na to, že je třeba upravovat první příspěvek. Úplně jsem zapomněl na tu část, kde je třeba upravovat první příspěvek. Snad se Vám to nyní bude již pozdávat.

Děkuji hlavně těm všem, kteří přispěli kritikou či mě neodradili od toho se na to vykašlat.
 
Nahoru