• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Oblečení

oblečení


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Soupravy jsou ve výpočtu zahrnuté stejně jako je tomu dosud.
Tlačítko, o kterém je tenhle návrh, žádné výpočty neprovádí - jen provede převlečení do toho, co vybrala hra po stisku tlačítka "Pracovní oblečení".
 

DeletedUser9371

Guest
Dávám ano. V každém případě to ušetří klikání. Chápu to tak, že si kliknu na práci, kliknu na zvolit vhodné oblečení pro výkon práce a kliknu na rychlé tlačítko a mám to na sobě. Než po staru, klikat na každý hadr a oblékat se. :)
 

DeletedUser

Guest
Dávám ano. V každém případě to ušetří klikání. Chápu to tak, že si kliknu na práci, kliknu na zvolit vhodné oblečení pro výkon práce a kliknu na rychlé tlačítko a mám to na sobě. Než po staru, klikat na každý hadr a oblékat se. :)

Přesně takhle je to myšleno. Nic víc, nic míň. Jen ulevit myšce od toho věčného klikání.
Dala by se určitě udělat spousta variací typu: kliknu na vyhledat výbavu a rovnou obléci, ale... To už je trochu přehnaný. To bych pak mohl napsat robota, aby za mě hrál úplně.
 
no ale práci stejně je třeba tří sad oblečení (na zadání/průběh/konec) a tohle ti pomůže jen s jednou (sice nejpodstatnější a nejpromněnlivější) třetinou, tak do robota to má stále daleko ...
 

DeletedUser

Guest
Nebudu kazit neci ideu, takze nehlasuji, ale dal bych NE. Jaksi nevidim nejake smysluplne vyuziti. Tak holt misto jednou, kliknes v nejhorsim pripade 10x.
To, co tu navrhujes, mi trochu pripomina stary, zakazany script "Skrin". Tam se dalo nastavit x sad obleceni ( jako jsou ted ty dve zdarma ) a take oblekal naraz. Ten mi chybi, ale jen z duvodu moznosti ulozit si ruzne sady.
 

DeletedUser

Guest
Bez premka má každý možnost uložení dvou sad, s premkem se počet navyšuje. Dalo by se o tom uvažovat při zpoplatnění za nuggety.
 

DeletedUser7239

Guest
Dávám ANO, ale nevěřím, že to tým INNA zrealizuje. :( Každopádně by to ušetřilo čas na jiné věci. :)
(jinak za nugety to nemá smysl, to si může člověk rovnou koupit Automatizaci a může s jedním klikem nasázet až 20 uložených kombinací).
Nicméně i klikání po jedné věci má své výhody... například u zbraní... pokud ji nechcete vyměnit tak ji měnit nemusíte :)... s tímhle návrhem by se automaticky změnila)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru