• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Octoberfest

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli se smí takhle spoilovat, nicméně to zkusím:
Na betě je nový event, je to VELMI podobné dni nezávislosti, rozdíly jsou asi jen v tom, že za lepší losování se platí nuggety NEBO UPB a věc člověk dostane rovnou a ne až po vypršení času. Jo a ještě je teoretická šance neuspět (obdobně jako u velikonoc), která je dána množstvím bodů v atributu (vylosuje se náhodně jeden a musí být větší než něco).
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud jsou již informace na Betě, můžete si je zde předávat. Zákaz platí jen na informace z uzavřených interních světů (tam hráči mít přístup nemají, pouze Innogames a administrátoři + důvěryhodní členové týmu). Bohužel se stává, že neustále někdo vykecává přihlašovací data a šíří pak informace, které se kolikrát do hry ani nedostanou. O takové informace nestojíme a hlavně bychom měli problémy, pokud by byly zveřejněny na fóru hry.
 
to losování je o náhodě, ať máte atributy jak chcete.... jednou mi to loslo atribut s nulou a rpohrál jsem... podruhý ten samej a vyhrál.... ale jinak je to proto, že když prohrajete, tak musíte zaplatit nuggety nebo dluháče....abyste zaplatili víc, když už se může i za dluháče
 

DeletedUser1575

Guest
Další věc jak zase něco trhnout na věci která na divoký západ vůbec nepatří
 
stějně tu lidi nadávaj na všechno, nezávisle na tom, jest-li to má či nebo nemá k divokému západu, takže tvůrci nemaj důvod se nečím omezovat- reakce budou vždy +- podobné ...
 

DeletedUser

Guest
Mi moc nesedi nejak ta veta v tom infu....

Pokud hráč zakoupí jídlo za prémium nebo dluhopisy, je filtr uložen tak, aby mohl znovu hrát ve stejné kategorii zdarma.

Já z tohoto chápu, že si zaplatím 25 upd/nug za možnost odebrat si základní kategorii z výher. A následně budu mít min jednu další možnost po uplynutí času si ono zelí (za těch 25 upd) dát zdarma znovu. A nebo ještě lépe, zaplatit si odemknutí zelí za 25 upd/nug a mít další možnosti jezení zelí zdarma po uplynutí času.

Tak i tak se to dá přebrat a i ve hře už vím že se to probírá, tak bych v tom chtěl mít jasno. Poněvadž na betě jsem to před chvílí testoval a nic zdarma tam teda nebylo :D

Díky ENT
 

Deleted User - 31870

Guest
Uložení se vztahuje na případný neúspěch - po uplacení servírky můžete znovu zdarma.
 

Pawn

Člen týmu
Snahu oživit hru inno neberu(no spíše vydělat..), ale těch nových setů a všeho mi přijde, že je v poslední době až nějak moc.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přečti si oznámení - událost bude spuštěna od 8 večer.
 

DeletedUser9371

Guest
Ale jo, alespoň není nuda a nová úkolová řada potěší. Ale muselo jim to dát námahu, vymyslet takový název "Octoberfest". To jsou v Německu (Bavorsko) nějaké pivní slavnosti, ne ?
Ještě že INNO nesídlí v ČR. To by taky mohli dát místo "októbru" slavnosti VŘSR.
:D
 

DeletedUser

Guest
Je to mnichovský pivní festival..

Na google jsou krásné obrázky .. ty slušné..

Pro ty "neslušné " je potřeba zabrousit na stránky pro starší 18 let :-) .. kdyžtak PM :-D
 

DeletedUser9371

Guest
Myslel jsem si to, takže je to něco jako reklama na pivo ze strany INNA ? :D
 

DeletedUser11063

Guest
Dotaz
atributy jsou 4 - síla, obratnost, zručnost a charisma. ok bere to tyto body četně bonusu z oblečných věcí nebo bez bonusu a jak je ošetřena nula přeci rozmezí 0 - 0 * 1,1 = 0 a nula nemůže být menší ani větší než 0 - tak jak ošetřili tohle? :-)

ptám se proto, že bez bonusu z věcí mám 155 atributů v síle, 0 obratnost, 0 zrušnost a pro změnu 0 charisma - což jaksi říká že šance na jakoukoliv výhru se dost snižují :-D
 

DeletedUser16557

Guest
Mam 2x opasek McJunkinse,klobouk nějakýho kinga a nápoj pro nejchytřejší :-(
Jak já bych rád ten nápoj pro nejchytřejší vyměnil třeba za nějakej plášt ;-/
 

DeletedUser

Guest
To se ještě někdo v tom bordelu nových setů vyzná? Jestli budou takto pokračovat při každé pitomosti co je napadne, bude jich za chvilku stovka :-)
 
....dalěí čtyři nesmyslný sety, já vím že tohle je už ohraná písnička ale jestli někdo chce obstát v duelech nebo bitvách tak bez těch setů je bez šance a k tomu jsou samozřejmě potřeba nuggety....z westu je už jenom trapná klikačka kde nevyhrává nejchytřejší ale nejbohatší...
 

Pawn

Člen týmu
Už by stim fakt mohli přestat, furt sem cpát dál a dál.. už neni ani skoro co vymejšlet, vtý duelový je snad od doca tam změna jen ze střílet na vystupování.. Ten bitevní set tam náhrdlo z něho z něho dává jízdu na koni, opravování a vést..kdežto ten pracovní(kingovo) vytrvalost a skrývat se..? WTF? Trošku prohozený bonusy, že by? Alespoň kdyby to bylo pořádně ty sety.. hlavně, že ztoho mají penízky.
 
To už se nejspíše bude točit v zavedeném režimu (v dané svátky), se stálým obsahem. Vedlejší předměty jsou dost dobré, dříve mně to štvalo ale ted se mi líbí. Ostatně Od vánoc se to protočí a i ti "free" hráči sesbírají nějaké sady. Co ostatně chcete dostat zadarmo?! Pokud by to mělo být pořádné, tak by to teprve stálo hodně. A o to víc by hráči nadávali jak jde Inno po výdělku.
 

DeletedUser9371

Guest
Dřív nebylo vůbec nic. Takže já jsem spokojený za každé posílení, obálku s UPD a kusy do setů, které občas i zkompletuji, nebo rozprodám. :)
 
Nahoru