• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Octoberfest

DeletedUser17319

Guest
Souhlasím s Krosnou, také jsem rád, že se snaží do hry přidávat nějaké nové věci, ať už jakékoliv, hlavně ty co souvisejí s TW. Podobné akce rád vítám, je to na chvílli zase změna a zpestření hry. Kdyby hru nechali již bez povšimnutí, tak tím spíš by ztráceli hráče. Já rád vítám nové věci a pokud by hra neměla již co nabídnout, asi bych nebyl tak aktivní hráč jako do teď.:pianista:
 

DeletedUser16391

Guest
Jenom mě nehorázně štve to zbytečné srdce z perníku + klobouk kinga fisherse...padají skoro pokaždé :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to buď rád, po mě chce hlavně úplatky ale já sem si vědom že je to trestný čin tak má smůlu :)
 
čemu se divíte? teď tam pustěj nějaké šunty a lidi si na nich vyplácaj bondy (jak je to lákavé ..) a až se (znova ?) pojedou nové dobré sety, tak budou nuceni přemýšlet o nugetech...
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně jak píše Ighas. To je cílené. Zase se spustí nová úkolová řada na set a jsem osobně bez UPD. :D
 

DeletedUser9530

Guest
Už by stim fakt mohli přestat, furt sem cpát dál a dál.. už neni ani skoro co vymejšlet, vtý duelový je snad od doca tam změna jen ze střílet na vystupování.. Ten bitevní set tam náhrdlo z něho z něho dává jízdu na koni, opravování a vést..kdežto ten pracovní(kingovo) vytrvalost a skrývat se..? WTF? Trošku prohozený bonusy, že by? Alespoň kdyby to bylo pořádně ty sety.. hlavně, že ztoho mají penízky.
To už jsou, jestli to dobře počítám, 4 bitevní sety a teď babo raď, shánět nový nebo zůstat u Nattyho :D.
 

Pawn

Člen týmu
To už jsou, jestli to dobře počítám, 4 bitevní sety a teď babo raď, shánět nový nebo zůstat u Nattyho :D.

To už je asi čistě na zaměření, a na výběru co upřednostnuješ, a potřebuješ víc.. v další řadě co seženeš vůbec. :-DD Už je toho fakt hodně. Za chvilku, ani nebude co vymýšlet za bonusy snad už pro další sety. Už i tedka se to poměrně opakuje, a někdy tam jsou rozdíly docela nepatrný.
 

DeletedUser11063

Guest
Až jim dojdou bonusy pro sety tak začnou s barvou :) to si budeš vybírat jestli si vezmeš ten hnědý (aby nebyl vidět strach) či ten rudý (krev) a nebo černý (příprava na KO) :-)
 

DeletedUser17580

Guest
Já si šetřil UDP na Prémiovou truhlu. Řekl jsem si, losnu za 800 UDP a třeba ji trefím. A ejhle.. Padla! :) Radostí bez sebe ji otvírám, čekám INNO opasek, 3. klíč a co nepadne? Cochiseovy kožené kalhoty! A všechny UDP v háji :( :D ..
 

DeletedUser15256

Guest
Musíš čekat Codyho dorážkovou dýku a pak nebudeš zklamán když ti i padne D
 

DeletedUser9371

Guest
Kdo šetří, má za tři. A tady ve hře to platí dvojnásob. Před každým spuštěním novinek, jsme informovaní a včas. Z čehož plyne, že máme šetřit UPD, aby jsme pak nevyhazovali Kč za nuggety. Nehledě ? Ve hře jsou to imagnarní částky, lehce utratitené (UPD). U nugget to pak bolí, to platíme sami, jako hráči, nebo rodiče hráčům. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já si šetřil UDP na Prémiovou truhlu. Řekl jsem si, losnu za 800 UDP a třeba ji trefím. A ejhle.. Padla! :) Radostí bez sebe ji otvírám, čekám INNO opasek, 3. klíč a co nepadne? Cochiseovy kožené kalhoty! A všechny UDP v háji :( :D ..

Já utratil 800 upd jednotlivě na třech světech (na dalších váhám). A padli mi akorát zbraně, dvě pušky a kudla, k ničemu to není. Nejen že jsou čtyři štoky, ale i nějaká pravděpodobnost mezi věcmi. Bo pořád padají samé klobouky, i pásků ze třetího štoku je 5x tolik co pláštu anebo gatí.
 

Pawn

Člen týmu
Můžu se zeptat jestli nevíte jestli je v plánu, nějaká ta výměna těch bonusů náhrdelníků u setu George s Kingem jak tam jsou prohozený?
Už to tuším bylo hlášeno, ale jestli se něčeho dočkáme? :-)
F2s2K47.png
2hba.png

Jízda < ---- > Vytrvalost
Opravy < ---- > Skrývat se
 

DeletedUser15256

Guest
Já utratil 800 upd jednotlivě na třech světech (na dalších váhám). A padli mi akorát zbraně, dvě pušky a kudla, k ničemu to není. Nejen že jsou čtyři štoky, ale i nějaká pravděpodobnost mezi věcmi. Bo pořád padají samé klobouky, i pásků ze třetího štoku je 5x tolik co pláštu anebo gatí.


Naprosto souhlásím jsou 4 kategorie a v tom podkategorie (takže největší šmelo na hráče) , ať se na mě Inno nezlobí, alej je to tak. Z hlediska pravděpodobnosti jaká je šance, že ti na 5 točení přijde 3* ten samej item z 16 věcí ?!


Taakže s náma pěkně :kobylka:
 
West nikdy nebyl fér hra a tohle není vyjímkou: i v rámci stejné kategorie prostě padají věci jinak (což je klasicky u těchto loterií vidět na přikladu boty+pásek vs hadry a kalhoty)
 
Hráči píšou, že za nugety padají lepší věci. Někomu by se to mohlo zdát jako nespravedlnost, nevím jestli to tak je, každopádně bych nerad utratil 800 nugetů a dostal třikrát stejnou věc. Dńes je za 500 kč 1000 nuget. Takže čtyři stovky za marný pokus je docela dost. Za ty prachy včetně méně zdařených pokusů, ty sady hráčům přeju. Ten jeden výstřel do tmy za upd je akorát tak na zkoušku.
 
Nahoru