• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osud Cunninghamových

neměl měl jsem 3 HP až ten poslední má jako ty takže medicinman bude mit bud 1500 nebo 2000 Hp které musíš ubrat najednou a ten druhej stejně Hp jako ty :) hlavně že to každej udělá a neporadí já jsem 20x padl do komy :/ :D
 

DeletedUser7671

Guest
Keď som dal do bezvedomia medicinmana tak mi ukázalo že som mu zobral 1522HP pri cudzincovi 1234HP
 

DeletedUser3617

Guest
Mají oba stejně hp jako ty, jestli to ještě do teďka někdo nepochopil a nevstřebal, tak fakt nevím co si myslet ...
 
Mají oba stejně hp jako ty, jestli to ještě do teďka někdo nepochopil a nevstřebal, tak fakt nevím co si myslet ...

nechci být sprostý ale kvuli tobě si čas najdu a pokusím se to sem něak dostat je mi jasný že každý nehraje na serveru 9 takže [report=211807576715e94902]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report] mu bude k prdu


Fakt nevím co si o tobě mam myslet !!!

snad to sem dávám dobře :)


nechceš snad ještě fotku druhýho duelu kde je ukázaný že jsem měl 2 Hp snad doufám
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5175

Guest
Za 5 minut jsem je oba dva poslal do koma.Velmi lehkej úkol.:zásek:
 

DeletedUser

Guest
áha,to je zajímavé to co tady všecko píšete.Já jsem mu ubral 1690 a nic a další duely už sem mu ubíral max. 600-1000 HP.Ještě byste zde mohli napsat v čem jste měli schopnosti,protože někdo tu psal,že na medicinmana se má brutálně zvýšit vystupováni....
 
no záleží do koho jdeš já jsem šel tou druhou cestou a musel jsem ubrat prvnímu cizincoj 2000 hp a jsem duelant a nemohl jsem se mu dostat na 2000 tak jsem to zkouše bez uhybu a míření do hlavy tak dlouho až se jednou podařilo :)
 
Dovolím si jenom malej poznatek.Jelikož jsem se nikdy a nijak nesoustředil na duely v jakýkoliv podobě,byly pro mě černou můrou souboje s NPC v rámci plnění úkolů. Teď jsem jel Cunningh. a nastoupil jsem na medicínu,1930 HP,žádnej extrovní inventář jsem na sobě neměl,dal jsem ho na 6 pokus v podstatě bez ztráty kytičky.Potom jsem hned nastoupil na cizince v úplně stejný pozici,na 4 pokus mě posla do hajan,tak jsem doplnil zdraví na cca320,energo na 20 a hned jsem ho dal.
Je to pro mě úspěch,ale stejně vím kulový jak na ně.
Prostě jsem nešpekuloval a ono to klaplo.
Děkuji za gratulace :-D.
 

DeletedUser13667

Guest
Dovolím si jenom malej poznatek.Jelikož jsem se nikdy a nijak nesoustředil na duely v jakýkoliv podobě,byly pro mě černou můrou souboje s NPC v rámci plnění úkolů. Teď jsem jel Cunningh. a nastoupil jsem na medicínu,1930 HP,žádnej extrovní inventář jsem na sobě neměl,dal jsem ho na 6 pokus v podstatě bez ztráty kytičky.Potom jsem hned nastoupil na cizince v úplně stejný pozici,na 4 pokus mě posla do hajan,tak jsem doplnil zdraví na cca320,energo na 20 a hned jsem ho dal.
Je to pro mě úspěch,ale stejně vím kulový jak na ně.
Prostě jsem nešpekuloval a ono to klaplo.
Děkuji za gratulace :-D.

A duelový body si měl jinak jak?
 

DeletedUser

Guest
zdravím novčeka:) a Kluge chtěl bych vidět ty reporty:) protože se mi to zdá nějaké divné...:D
 

DeletedUser

Guest
včera sem je dal oba napoprvé!:)

[report=192455711b8934bc24]Duel NPC: Czyril proti Medicinman[/report]
[report=192471597d56852a8c]Duel NPC: Czyril proti Cizinec [/report]
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,pridavam se taky mezi ty,kteri nemohou zabit Cizince.Procetla jsem vsechno,co se zde psalo,vyzkousela a uz 2 dny se pokousim o jeho zabiti.Vystupovani,zmena obleceni,sila uderu,nic nefunguje.To,ze ma stejne zivotu,neplati,ted jsem mela 36 a on mel pres 300.Uz vazne nevim,v cem je ten figl,porad mi to pise,ze ho nemuzu zastrelit.Jsem sice chladak,ale dueluju se normalne dobre.Pokud je nejaka rada,prosim o ni.Diky.:angel:
 
Nahoru