• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Mám taky pár otázek :našel jsem pouze 6 lidí kteří jdou do toho píšete min o 10
hráčích
takže prostě máme smůlu???
:co se týče produktu z řemesel ty můžeme nakoupit na tržišti
nic jsem o tom nenašel ????
Jinak dobrá a rozumná změna ukolu:)
 

DeletedUser

Guest
budete holt muset splnit podminky pro 10 lidi...a ty produkty z remesel budete muset vyrobit...
 

DeletedUser

Guest
Nechápu tuto podmínku
produkty musíte nově nalézt (pozor změna - zamezení předávání produktů)

Jak zjistíte, že ty produkty jsem neměl z dřív než jsem začal makat na soutěži?
 

DeletedUser

Guest
lebo musíš dodať report, že si ho našiel a ten musí byť s dátumom až po odštartovaní súťaže

To ale neřeší produkty, které vyrobíš v řemesle, ha, a ted mi odpovez.


Mám taky pár otázek :našel jsem pouze 6 lidí kteří jdou do toho píšete min o 10
hráčích
takže prostě máme smůlu???
:co se týče produktu z řemesel ty můžeme nakoupit na tržišti
nic jsem o tom nenašel ????
Jinak dobrá a rozumná změna ukolu:)


zapsat se vás musí minimálně 10, ale dokončit soutěž můžeš třeba jen ve dvou lidech, když to všechno nasbíráte a odmakáte.
 

DeletedUser

Guest
Za prvé, děkuji moderátorům za zajímavou soutěž. Tyhle podmínky už jsou srozumitelnější i hratelnější. Rozvíjí to týmovou hru a komunikaci.

Za druhé bych měl snad jen dva dotazy.
1. Je třeba podmínky výstavby plnit postupně? (tedy nejprve mít splněno "Zajištění místa pro stavbu města", pak "Základy"...)
2. Od kdy se počítají reporty? Od času registrace skupiny nebo od odstartování soutěže?

Díky za odpovědi.
 

DeletedUser13667

Guest
Podmínky pro splnění jsou tam uvedené pro jednoho hráče.
Pokud hráč nemůže vykonávat nějakou práci (skoncovat s bandou) může to za něj odpracovat jiný hráč, který tuto práci zvládne?

Stručně řečeno:

10 hráčů - 10x50 hod. průzkum - odprůzkumuje to např. 5 hráčů - důkaz reporty

10 hráčů - 10x2 ks křížů - najde jeden hráč za všechny - důkaz reporty

Je to takhle myšleno?
Je to podle pravidel?
Ano, je to myšleno takhle.

Takže jako to co mám v inventáři nebude možno použít?
Ne nebude.

Přihlásí se level 30,skoncovat s bandou je utopie. Může to za něj udělat někdo jiný?
Ano může, ale musí být ze stejného "města"

Pokud jsem to dobře pochopila,tak je minimální počet lidí 10?
Ano

A ještě jedna otázka.Je tam úkol 5 hodin jít na průzkum,.Pokud nás tedy bude 10,znamená to že musíme jít každý těch 5 hodin,nebo to může vše odchodit jen jeden člověk?
Když vás bude 10 musíte mít odpracováné 50 hodin jít na průzkum, ale je už jedno, kdo to odpracuje.


1 - muzu stejny report pouzit pro praci i produkt ?
2 - kladivo, je kladivo bez rozdilu druhu ?
3 - budou se pozadovat i reporty z craftu ?
4 - musi se u reportu nastavovat nejaky mod zverejneni (aby existovaly dele jak 14 dni) ?
5 - mate na tu kontrulu nejaky systemovy nastroj (neptam co presne dela ...) ?
1 - Ano můžeš.
2 - Kladivo je ve hře jen jedno. (Pro to malé)
3 - Ano
4 - Bylo by to dobré. My to budeme kontrolovat, vždy po dokončení sekce (základy, výstavba budov atp.). Takže by bylo dobré, aby reporty vydrželi dokud nedokončíte danou sekci.
5 - Ne, budeme kontrolovat report po reportu.

na tohle nevím co říci: a jeste otazka proc sakra sedlari maj produkt s obtiznosti 100, mastickari s obtiznosti 300, kuchtici s obtiznosti 350 a kovari 350???
Sedlář není příliš oblíbené řemeslo narozdíl od dalších, které jsou oblíbené (lukrativnější), pokud někdo však specializuje sedláře, může udělat "sedlářský" ornament. Ten je také od 350.

A jedna otazka jak mame treba vyrobit treba baterie kdyz vsichni ve meste budou kuchari?
Sestavte si takový tým, abyste to zvládli.

hloupý dotaz: pokud produkty nově dokládáme reportem, musíme si je ponechat v inventáři do konce soutěže, nebo stačí report?
Stačí report

takže prostě máme smůlu???
:co se týče produktu z řemesel ty můžeme nakoupit na tržišti
nic jsem o tom nenašel ????
Smůlu nemáte, jen si můsíte někoho najít. Hráči mohou být i z jiných měst, aby to bylo usnadněno.
Na produkty z řemesel musíte dodat report o výrobě.
A nebo se přihlásíte jako 6 lidí, ale musíte splnit podmínky pro 10.


Nechápu tuto podmínku
produkty musíte nově nalézt (pozor změna - zamezení předávání produktů)

Jak zjistíte, že ty produkty jsem neměl z dřív než jsem začal makat na soutěži?
Produkty se kontrolujou přes reporty. Takže každý potřebný produkt musíš získat prací. Na řemeslné produkty musíš dát report výroby.

1. Je třeba podmínky výstavby plnit postupně? (tedy nejprve mít splněno "Zajištění místa pro stavbu města", pak "Základy"...)
2. Od kdy se počítají reporty? Od času registrace skupiny nebo od odstartování soutěže?

1. Ano přesně takto, ale na poslední část můžeš mít i reporty, které jsi dělal ještě před jinou čísti. Avšak všechny reporty musí být od začátku soutěže.
2. Od začátku soutěže.


AKCE TRVÁ CELÝ ROK 2012 Prosím berte na vědomí ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10258

Guest
Již tu bylo několikrát zmíněno, že reporty po nějaké době automaticky vyprší.. Je tomu tak? Kde se tedy nastaví nějaká jejich delší platnost?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Samozřejmě od začátku soutěže (chybku prosím omluvte :))
 

DeletedUser

Guest
chtel jsem se zeptat:

Mame skupinu ze dvou mest. Ale jen jeden z nas muze delat Skoncovat s bandou. Je OK, kdyz to za celou skupinu slozenou ze dvou mest udela 1 clovek?

Diky SmokeKing
 

DeletedUser13667

Guest
chtel jsem se zeptat:

Mame skupinu ze dvou mest. Ale jen jeden z nas muze delat Skoncovat s bandou. Je OK, kdyz to za celou skupinu slozenou ze dvou mest udela 1 clovek?

Diky SmokeKing

Ano, práci může udělat jeden člověk, ale musí odpracovat hodiny za všechny hráče.
 
Nahoru