• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser13514

Guest
ano, stejný report můžete využít jak na práci, tak na produkt

A klidně se ptej. Však od toho tu jsme :)
 

DeletedUser2677

Guest
Díky, snad už je to poslední :) No já vim, že tu od toho jste, ale taky vim, jak je otravný pořád odpovídat každýmu na takovýhle "stupidní" dotazy, který tu zřejmě proběhly, jenže komu by se chtělo číst 23 stránek, to radši napíše ten dotaz a vás to může akorát tak rozesmát, jak jsou ty lidi tady blbý (tim myslim sebe a mé spoluhráče) :D
 

DeletedUser3617

Guest
Zdravím, měl bych dotaz :) Na S4 jsme úspěšně dokončili výstavbu města a dostali odměnu, ale je nám to málo a rádi by jsme si to dali ještě jednou, byl by v tom nějaký problém? V pravidlech soutěže o tom není zmínka.
 

Deleted User - 31870

Guest
Není v tom problém :) Ale nesmíte použít linky, které jste již jako skupina hlásili ke kontrole - ideálně tedy s datem od ukončení poslední části, ať v tom nemáme obě strany chaos..

PS: tentokrát pro buvola? :)
 

nicooo

Člen týmu
já bych měla trochu podobnej dotaz :-) Pokud by se teoreticky naše skupina rozhodla úkol zrušit a začít znovu v menších skupinkách, můžeme použít už použitý reporty?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud nebudou reporty použity k získání Rudolfa (tj. nedokončíte se skupinou projekt), tak je můžete použít jako hráči v jiné skupince..
 

DeletedUser14443

Guest
Možem sa opýtať, kde je to pravidlo napísané? 2x som si prebehla tú základnú info od Darling a som to nenašla...

BTW: silne pochybujem, že skupina ktorá odmakala stovky hodín a mala v prvej stavbe aj dosť navyše, chce hrubo porušiť pravidlá a oklamať kvoli dvom klincom a jednému kladivu...myslím, že by sa niektorí mali zamyslieť nad tým...

Na to jsem se také ptala a bylo mi řečeno, že to nevadí. :-) Takže bych ráda věděla co je na tom pravdy abych tam nepřidávala zbytečně reporty i do dalších fázích. :-)
 

DeletedUser12110

Guest
Možem sa opýtať, kde je to pravidlo napísané? 2x som si prebehla tú základnú info od Darling a som to nenašla...

BTW: silne pochybujem, že skupina ktorá odmakala stovky hodín a mala v prvej stavbe aj dosť navyše, chce hrubo porušiť pravidlá a oklamať kvoli dvom klincom a jednému kladivu...myslím, že by sa niektorí mali zamyslieť nad tým...

Postupně budete plnit jednotlivé části stavby a posílat důkazy o splnění částí (reporty ze splněných prací, nálezů produktů)
Vytah z pravidel.
Dalsi konkretni problemy jsem resila primo se skupinou, neni duvod o nich informovat treti stranu.
 

DeletedUser3718

Guest
Update 2.0

Chtěl bych se zeptat jak to bude s projektem po updatu na verzi 2.0, protože je tam psáno, že se bude měnit system prací a za jeden interval práce bude možno získat jeden produkt.
Tak by mě jen zajímalo jestli zůstane potřebné množství produktů stejné a nebo se bude nějak měnit a popřípadě jak. Rád bych viděl nějakou odpověď od někoho z týmu :) díky
 

DeletedUser12110

Guest
Chtěl bych se zeptat jak to bude s projektem po updatu na verzi 2.0, protože je tam psáno, že se bude měnit system prací a za jeden interval práce bude možno získat jeden produkt.
Tak by mě jen zajímalo jestli zůstane potřebné množství produktů stejné a nebo se bude nějak měnit a popřípadě jak. Rád bych viděl nějakou odpověď od někoho z týmu :) díky

Nad timto jsme zatim nepremysleli nebot nemame dostatek podkladu.
 
Ráda bych se zeptala, zda je možné, když na jednom světě s jednou skupinou už Projekt Výstavba splněn mám (resp. kontrolují se reporty), připojit se k jiné skupině a pracovat na Projektu s ní?
 

DeletedUser13514

Guest
Počkej, až bude ten projekt ukončen (všechny kontroly hotové), pak se smíš účastnit výstavby znovu. Samozřejmě ale s novými (nepoužitými) reporty.
 

DeletedUser4195

Guest
Rudolf

Chtěl bych se ještě pokusit do konce roku o získání Rudolfa.
Je možné být ve skupině sám. Nemohu nikde na forum najit práce nebo produkty které jako jednotlivec musím splnit.
 
Už je dané jak to bude s dokončením po updatu? Jedna fáze nám nebyla uznána s tím, že ji máme doplnit po updatu, ale nikde jsem nenašla jaké jsou nové podmínky.
 

DeletedUser

Guest
V týmu se dolaďují kontroly a možnosti optimálního plnění zadaných úkolů a optimalizace surovinové a časové náročnosti. V nejbližší době budou zveřejněny upravené podmínky.
 
Nahoru