• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9733

Guest
Možná to zde již bylo, ale ptám se itak, protože odpověĎ nemohu najít. U výstavby města musí všicni členové skupiny splnit všechny ty práce, nebo např. kdy nemůžu na práci skoncovat s bandou, tak by ty hodiny za měsplnil někdo jiný? Díky
 

DeletedUser9733

Guest
Děkuji za odpověď :) . Mám k tomu ještě jeden dotaz. Můžu dělat projekt výstavba sám za sebe? Nebo to musí být opravdu skupina více hráčů?
 

DeletedUser13514

Guest
Tak můžeš být ve skupině sám, ale musíš splnit podmínky, jako by vás bylo 10. Je to z toho důvodu, že chceme, aby v této soutěži hráči spolupracovali a ne, abychom tu měli samé jednotlivce, proto je to pro jednotlivce až takto nevýhodné.
 

DeletedUser3069

Guest
Ohledně druhé fáze, kde máte 10hodin na osobu mýcení lesa a k tomu 10kusů dřeva na osobu. Neděláte si zbytečně práci? Je velice pravděpodobné, že pokud člověk odpracuje 10 hodin na mýcení lesa, tak tam najde i 10 kusů dřeva. Podobný případ je i s vlaječkami. Tam bych tedy zrušil to vyměřování a nechal pouze 10 vlaječek na osobu, ty reporty budete pouze kontrolovat dvakrát. Případně je sem dát jednou a rovnou u toho uvést jak hodiny, tak kusy. Takto to shromažďuji já na našem fóru.

Jinak rada pro ty co začínají. Lidi ve skupině, kteří mají premium pošlete rovnou na práce pro krumpáče, lopaty, srpy, dynamity a podobně a netrapte je na lovu, to si mohou odpracovat ostatní :).
 

DeletedUser13514

Guest
Určitě to zbytečné není. Chceme, aby tam v těch pracích a produktech opravdu byla cítit ta stavba města. Pro vás je to jen snazší, že zabijete dvě mouchy jednou ranou, ne? :)
Pokud jde o naší práci, tak pro nás je snazší reporty kontrolovat nadvakrát. Jednou hodiny, jednou produkty. Je tam menší pravděpodobnost přehlédnutí se a následných oprav, čímž by se vše zdržovalo.
 

DeletedUser3069

Guest
Určitě to zbytečné není. Chceme, aby tam v těch pracích a produktech opravdu byla cítit ta stavba města. Pro vás je to jen snazší, že zabijete dvě mouchy jednou ranou, ne? Pokud jde o naší práci, tak pro nás je snazší reporty kontrolovat nadvakrát. Jednou hodiny, jednou produkty. Je tam menší pravděpodobnost přehlédnutí se a následných oprav, čímž by se vše zdržovalo.

No, mně šlo spíše o to, že vy si děláte zbytečnou práci. Proč něco kontrolovat dvakrát, když to stačí jednou? Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě. A určitě to z toho bude cítit, to se neboj :), ..... mně vážně nedělá problém ty samé reporty sem nahrát dvakrát :)
 

DeletedUser13514

Guest
O nás se bát nemusíš. Klidně si to zkontrolujeme nadvakrát ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Ani ty práva nepotřebuje, stačí citovat příspěvek.. (ale je to pracnější)
 

DeletedUser3069

Guest
Dnes mě tak trošku překvapilo:
"Text nesmí být delší než 10 000 znaků.", já myslel, že se to nějak posunovalo ne?
 

Deleted User - 31870

Guest
Na městském fóru ne - na našem (tady) je to daleko více znaků, ještě jsem to z těch 100 000 navyšovala před soutěží.
 
Jak to funguje na světech Buffalo, Arizona, Colorado (při projektu výstavba), ty doby na práce které musí vykonat mají o polovinu kratší, nebo normálně jako ostatní?
 

DeletedUser13514

Guest
Požadavky na práci jsou stejné jak na starých, tak na nových světech (pořád 5, nebo 10 hodin na hráče), tudíž žádné poloviny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nicooo

Člen týmu
Ahoj, mám dotaz :-). Jeden člen z naší skupiny dostal perma ban, tak teď co s ním? Je mi jasný, že za něj musíme odpracovat zbytek a že reporty již uznaný z první fáze platí, ale mám ho vymazat ze seznamu? Nebo k němu dopsat nějakou hlášku, že už se nezúčastní?
 

DeletedUser13514

Guest
Určitě ho nemaž. Připiš k jeho nicku, že má perma a tudíž je ze soutěže vyloučen, nebo tak něco :)
 
Nahoru