• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

nicooo

Člen týmu
Možná se ptám hloupě, ale to je tam musím všechny vkládat sám, aby byly v jednom odstavci. Pokud tam každý přidá příspěvek, hromadně je nevložíš. Musíš dát každý příspěvek přepracovat. Nebo musejí být všichni zakladatelé města, aby mohli přepracovávat příspěvky jiných.


Ono to neni tak hrozný, lidi si editujou svoje příspěvky, takže pak zkopíruješ všechny od jednoho člověka najednou. Samozřejmě pokud tam budeš mít lidi co každou hodinu vkládají pokaždý do novýho příspěvku, pak je to horší :-)
 

DeletedUser

Guest
Možná se ptám hloupě, ale to je tam musím všechny vkládat sám, aby byly v jednom odstavci. Pokud tam každý přidá příspěvek, hromadně je nevložíš. Musíš dát každý příspěvek přepracovat. Nebo musejí být všichni zakladatelé města, aby mohli přepracovávat příspěvky jiných.

Já je do městského vkládám sám, lidi mi je posílají telegramem. Tak že poprvé je musím všechny rozkliknout a zkopírovat jednotlivě. Ale aspon zkontroluju kolik hodin nebo kusů report obsahuje než se spoléhat na lidi. Přeci jenom víc lidí víc chyb. Nebo ti můžou posílat ten kod reportu, aby se objevoval jen jako kod a ne jako odkaz, to udělají tak, že dají v tom kodu třeba mezeru, ale protože se ti nezobrazí jako odkaz, tak ho stejně budeš muset zkopírovat, už bez té mezery někam, třeba do chatu nebo profilu, aby jsi viděl co ten report obsahuje. Protože ten report může obsahovat požadovanou práci a navíc k tomu produkt, který se hodí do jiné fáze soutěže.
Já si ještě dělám tak 1x denně zálohu do textovýho editoru.

zdravim
jde o to že vůdce musí vkládat příspěvky ale na práci můžou makat všichni připravovat atd...
ale příspěvky platí od vůdce

Velitel skupiny je jako jedinný může vkládat sem na herní forum. Do městského fora at si je vkládá kdo chce, podle toho jak se ve skupině domluvíte. Kirof má namysli městské forum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6213

Guest
Já je do městského vkládám sám, lidi mi je posílají telegramem. Tak že poprvé je musím všechny rozkliknout a zkopírovat jednotlivě. Ale aspon zkontroluju kolik hodin nebo kusů report obsahuje než se spoléhat na lidi. Přeci jenom víc lidí víc chyb. A forum mám zamčený. Navíc si dělám každý večer zálohu do textovýho editoru.




Velitel skupiny je jako jedinný může vkládat sem na herní forum. Do městského fora at si je vkládá kdo chce, podle toho jak se ve skupině domluvíte. Kirof má namysli městské forum.



Tak to máme stejný postup, já to jen dávám do excelu. Navíc mám akorát na internetu v google dokumentech tabulku, aby bylo jasné kolik čeho máme.

Díky za rady a ať vám jde práce od ruky.

:radní:
 

DeletedUser9733

Guest
Suroviny

Jak to je se sběrem surovin když budeme jako skupina...musím ty oné produkty hledat, když je už mám, nebo si support skontroluje obsah mého batohu, že skutečně ony produkty mám? NEbo je to snad tak, že je prostě musím znovu hledat o o jejich nalezení poslat reporty?
 
Jak to je se sběrem surovin když budeme jako skupina...musím ty oné produkty hledat, když je už mám, nebo si support skontroluje obsah mého batohu, že skutečně ony produkty mám? NEbo je to snad tak, že je prostě musím znovu hledat o o jejich nalezení poslat reporty?

Ty co máš už v batohu jsou ti k ničemu, musíš mít nálezy s reporty.

Mám otázku: Ty úkoly jsou na každého člena skupiny, nebo pro celou skuinu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15358

Guest
Chtěla bych se zeptat jestli můžu do projektu výstavba města, přijmout do skupiny ještě 1 hráče, který se mi dodatečně přihlásil nebo to už nejde, když jsem už skupinu nahlásila.

Dík za odpověď, nerada bych zkazila hru ostatním hráčům, nějakým porušením pravidel.

anti
 

DeletedUser13514

Guest
Členy můžete měnit do první kontroly reportů. Takže pokud máš skupinu jen přihlášenou, tak ho můžeš přijmout.
 

DeletedUser12400

Guest
ja ten projekt nechapu darling napsala ze se nesmi menit system hry a mame pouzivat stavajici system ale nekteri hraci by v projektu pridavali nove tabulky vysledku a nove predmety. proto sem pochopil ze byl muj projekt smazan protoze sem do povnosti chtel dan npc.

ale muj napad nevypada spatne co ? akorad nevim co presne jim tam dal vadilo ani sem nemel moznost si to upravit, ostatni hraci co by do hry pridali nove predmety tak jejich prispevek neni presunut a muj je.
muj projekt http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23649
ale zakladni myslenka zustava hraci nejsou v pevnosti ale za pevnosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
ja ten projekt nechapu darling napsala ze se nesmi menit system hry a mame pouzivat stavajici system ale nekteri hraci by v projektu pridavali nove tabulky vysledku a nove predmety. proto sem pochopil ze byl muj projekt smazan protoze sem do povnosti chtel dan npc.

ale muj napad nevypada spatne co ? akorad nevim co presne jim tam dal vadilo ani sem nemel moznost si to upravit, ostatni hraci co by do hry pridali nove predmety tak jejich prispevek neni presunut a muj je.
muj projekt http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23649
ale zakladni myslenka zustava hraci nejsou v pevnosti ale za pevnosti

Tak u tebe nešlo jen o ty NPC, ale i o to, že jsi snižoval bonusy na hradbách a další věci, které by se bez zásahu programátora nedaly uskutečnit.
 

DeletedUser12400

Guest
myslím, že je tu viacej projektov, ktoré ostali medzi projektmi a nie sú realizovateľné...holt niekto má smolu, že je vyškrtnutý a niekto nie :)

napr.:
projekt
team ťažko dá nejakú tabuľu do hry... ťažko porieši, aby hráč nebol chránený v hotely... neviem, ako vyriešia to aby sa počítalo odznova čas, ak si dá tabuľu dole....neni to projekt

projekt 2
team nemôže dať do hry quest aby boli úlohy u zadávateľov, aby sa počítali nejak hráči spolu na jednom mieste a veľa ďalšieho....proste neni to projekt

projekt 3
team nemôže dávať žiadne okienka do hry

projekt 4
taktiež nie je možné realizovať teamom

no a tak ďalej....

tým nechcem povedať, že tie veci sú zlé, len to nie sú projekty, ktoré je možné realizovať a preto nechápem, že niektoré vyradené sú a niektoré nie....neverím, že to 8 moderátorov nestíha pozerať...

presne. todle ja taky nechapu. a zatim sbiraj hlasy.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tool na zadávání úkolů do hry existuje i pro tým, ale nikdo ho zatím nezkoušel - tvůrci projektů byli upozorněni, že si to mají předělat a pokusit se systém zadávání úkolů vynechat a nahradit, jejich chyba, když to neudělají. Rovněž si měli předělat pravidla a systém duelových a bitevních projektů, kdy chtěli různé vychytávky pro účastníky - rovněž jejich chyba, pokud tak neudělali.

Na první pohled, co nebylo projekt, jsme roztřídili - jestli sbírají hlasy nebo ne, je fuk - přesunout se to dá vždy, přihlédněte taky k tomu, že někteří to pořád upravují.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli se to tady už objevilo, tak se zeptám:
Když například je 20 členná skupina na Výstavbu města a mají za úkol lovit grizzliho X hodin, tak musí každý ze skupiny udělat svoji část úkolu(1 dvacetinu z X hodin) nebo může jeden člen udělat všech X hodin?

(Doufám, že je to napsané srozumitelně)
 

DeletedUser

Guest
Měl bych dotaz ke stavbě města. Někdo už tu psal, že nejlepší je nic nehlásit, jen sbírat reporty, a až bude cca 50% práce hotovo, tak ty aktivní nahlásit. Smí se dotáhnout to ad absurdum, udělat skupinu (nenahlášenou) a až ve chvíli, kdy nějaká skupina lidí bude splňovat podmínky, tak ti lidi udělají oficiální skupinu, nahlásí se a rovnou dostanou zvíře?
 

DeletedUser15590

Guest
ahoj jak mám požádat o zrušení skupiny na výstavbu města. děkuji
 
Nahoru