• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9733

Guest
Je jedno, jakou práci na hledání surovin pro město zvolím? Např. , že bych hledal uhlí při práci hledání vzácných drahokamů, místo těžby uhlí? Díky
 

DeletedUser

Guest
Je jedno, jakou práci na hledání surovin pro město zvolím? Např. , že bych hledal uhlí při práci hledání vzácných drahokamů, místo těžby uhlí? Díky

Pokud je v zadání, že musíš mít 5 kusů uhlí, tak musíš mít 5 kusů uhlí. Při které práci je získáš zůstává pouze na tobě. Třeba srp najdeš při práci Kosit pastviny, ale i Stavba palisády. K tvé otázce - myslím, že při hledání drahokamů uhlí nenajdeš....
 

DeletedUser9733

Guest
Díky :) uhlí jsem našel i při hledání vzácných drahokamů, když jsem sháněl rubín...report už o tom ale bohužel nemám
 

DeletedUser

Guest
Při hledání polodrahokamů se uhlí najít nedá, při hledání vzácných drahokamů se dá najít s bezmála 50% pravděpodobností za 30 min. Je to tedy práce po všech stránkách na uhlí lepší. S výjimkou náročnosti pochopitelně...
Podrobnosti zde.
 

DeletedUser11033

Guest
Tak me napada, ted kdyz je rudolf drazitelny a tedy snadno ziskatelny do sbirky, jakou ma tato velmi narocna akce smysl???
Dekuji :-)
 

DeletedUser13514

Guest
V době, kdy jsme akci plánovali, tak jsme netušili, že Rudolf bude dražitelný. A pro soutěživé lidi určitě smysl má :) (Však se nějací Rudíci musí dostat do hry, aby se vůbec na trhu vyskytovali, protože z beden jich asi moc nebude, i když se mohu samozřejmě mýlit :))
 

DeletedUser3004

Guest
Počítám, že můj příspěvek bude opět smazán. Již tedy podruhé se ptám, proč nás nikdo nechce zkontrolovat a kontrolují se místo toho skupiny, které podali žádost po nás?
 

DeletedUser7904

Guest
Ste veľká skupina tak to chvíľu trvá.. Vašu kontrolu robím postupne, dnes už určite bude(viem že som to tvrdil včera :D, ale vošlo mi do toho niečo. :klubun:)
 

DeletedUser13103

Guest
Ahoj, mohu se zeptat, zda je možné někoho ze skupiny vyřadit a přidat někoho jinného? Pokud vyřazený hráč neudělal ještě ani jednu práci, tak by to nemělo vadit ne?:)
 

DeletedUser13514

Guest
Kontrola proběhne tehdy, kdy si o ní zažádáš zde: http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=390 a pak uvidíš v tématu (v tom, které jsi založil a přihlásil tak svou skupinu a kde vkládáš reporty - pokud jsi vedoucí) příspěvek od některého moderátora, který vám fázi projektu zkontroluje. Pokud si nejsi jistý, zda jsi mou odpověď správně pochopil, tak si projeď pár skupin a uvidíš tam jednotlivé kontroly :)
 

DeletedUser13103

Guest
Pochopil jsem ji dobře. Děkuju ti za rady. Ještě jsem o kontrolu nežádal, tak jdu udělat výměnu
 

DeletedUser2677

Guest
Ahoj,
chtěl bych se zeptat k Projekt: výstavba města.
Rozhodli jsme se ke konci března zapojit do projektu výstavba a nějak nám není jasné, jestli můžem použít i starší oznámení nebo nalezené produkty (i když třeba ty produkty už nemáme v inventu)... Jedná se o oznámení mezi 2. lednem - 30. březnem, kdy ta soutěž běží, ale nebyli jsme ještě přihlášení :)

Děkuji za odpověď :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, můžete - chceme jen oznámení - s produkty si dělejte, co uznáte za vhodné :)
 

DeletedUser2677

Guest
Oka díky, to nám ušetří dost času, když jsme u toho, je možný dokončit víc částí výstavby najednou a až pak požádat o kontrolu, jelikož jak to dáváme dohromady, tak zjišťujeme, že už bysme byli možná schopný mít dvě až tři části výstavby hotové :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Reporty si sbírejte podle svého uvážení klidně od poslední části, ale hlaste nám to na kontrolu prosím po jednotlivých částech od začátku - je to přehlednější :)
 

DeletedUser2677

Guest
Jo to je jasný, jen, že bysme tam vložili třeba první druhou a třetí část, když seženem teďka všecny reporty a vy byste nám ty tři zkontrolovali najednou :) Vim, že to zabere hodně času, ale proč to tam nedat a čekat, když můžete zkontrolovat tři části najednou a mít pak volnějc na jiný :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Protože se v kontrolách střídáme a chceme je postupně :)
 

DeletedUser2677

Guest
Ok, tak si to bude schovávat u nás a budem to házet postupně, ale dík za odpovědi :)

Vim, že jsem už asi otravnej, ale nikde jsme nenašli v pravidlech tej výstavby, jestli je možný použít například vymýcení lesa při splnění hodinového času a potom použít stejné oznámení při vyhledává dřeva, tedy využít oznámení na splnění dvou podmínek? :)

To už je opravdu poslední dotaz :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru