• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser13949

Guest
A jak je to nově? V tomhle jsem začátečník, ráda se přiučím
 

DeletedUser13949

Guest
asi jsme si nerozuměli, na městské fórum vkládat umím - jen jsem nevěděla, jestli je stejný postup na vkládání na toto fórum (jestli tomu dobře rozumím, reporty budu dávat sem - resp. do našeho "téma")
 

DeletedUser13514

Guest
Možná už to tu bylo ale mám několik otázek: Ty produkty které na výstavbu potřebujeme, počítají se když jsme je našli už dřív?
Je nějaký omezený počet lidí na jednu skupinu?
Skupinu můžeme přihlásit kdykoli?
Děkuji
 

Deleted User - 31870

Guest
Počítají se pouze reporty od 2. ledna.
Skupina může mít 1 - 50 členů (ale pokud je méně jak 10 lidí, plní podmínky jako pro 10 lidí).
Skupinu přihlašuje vedoucí, který zároveň zodpovídá za vkládání reportů.

Také bych měla otázku :) Četl jsi vůbec to téma o stavbě? Odpovědi bys tam našel. ;)
 
Počítají se pouze reporty od 2. ledna.
Skupina může mít 1 - 50 členů (ale pokud je méně jak 10 lidí, plní podmínky jako pro 10 lidí).
Skupinu přihlašuje vedoucí, který zároveň zodpovídá za vkládání reportů.

Také bych měla otázku :) Četl jsi vůbec to téma o stavbě? Odpovědi bys tam našel. ;)

Čet, sice to neí moc vidět ale četl jsem to několikrát, jenom jsem tomu nerozuměl, díky.
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku, môžeme sa prihlásiť do prejektu ešte teraz alebo už je to uzatvorené?
 

nicooo

Člen týmu
My to vkládáme na městský fórum všichni, takže to je pohoda, jen to zkopírovat, to je to nejmenší :-) ale ta kontrola, jestli je vše tak, jak má být, jestli nějakej report neni vícekrát použitej to už je horší :-)

ale měla bych otázku, pokud se stane, že nějakej report bude mít alianční viditelnost, když to odešeleme na kontrolu, je možnost to pak doopravit? Protože bych byla nerada vyloučená za něco co my při kontrole nepoznáme.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak za neviditelnost reportu jistě vylučovat nebudeme (stát se to může každému), ale bude potřeba viditelnost upravit a upozornit na to, aby se to zkontrolovalo znovu.
 

DeletedUser6213

Guest

Když dáváte reporty na městské fórum, jak je potom budete kopírovat sem na fórum ke kontrole? To je budete potom po jednom otevírat a dávat sem?

Osobně si nechávám reporty posílat telegramem a shromažďuji je v excelovské tabulce, kam zrovna dopisuji počet hodin či kusů.

PS: je to moc prýma práce :pianista:

Tak za neviditelnost reportu jistě vylučovat nebudeme (stát se to může každému), ale bude potřeba viditelnost upravit a upozornit na to, aby se to zkontrolovalo znovu.

To mi spadl kámen ze srdce, dělám na svou stavební partu bububu, ale občas se někdo najde kdo report smaže ze svých oznámení. Neexistuje nějaká možnost jak reporty před odesláním zkontrolovat aniž bych je musel vložit třeba na fórum a po jednom otevírat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když dáváte reporty na městské fórum, jak je potom budete kopírovat sem na fórum ke kontrole? To je budete potom po jednom otevírat a dávat sem?

Osobně si nechávám reporty posílat telegramem a shromažďuji je v excelovské tabulce, kam zrovna dopisuji počet hodin či kusů.

PS: je to moc prýma práce :pianista:

Když si je kopíruješ na městké forum, tak pak není nic jednoduššího než dát přepracovat a zkopírovat je sem všechny najednou.
 

DeletedUser13514

Guest
To mi spadl kámen ze srdce, dělám na svou stavební partu bububu, ale občas se někdo najde kdo report smaže ze svých oznámení. Neexistuje nějaká možnost jak reporty před odesláním zkontrolovat aniž bych je musel vložit třeba na fórum a po jednom otevírat?

Nevím o žádné možnosti, jak to zkontrolovat hromadně. Pokud si nějaký report vymažete, tak si bohužel tu práci za smazaný report budete muset udělat znovu. Rozhodně za to nebudeme vyřazovat. Ale snažte se je uchovat. Přeci jen je to pak zbytečná práce navíc jak pro vás, tak pro nás.
 

DeletedUser6213

Guest
Když si je kopíruješ na městké forum, tak pak není nic jednoduššího než dát přepracovat a zkopírovat je sem všechny najednou.

Možná se ptám hloupě, ale to je tam musím všechny vkládat sám, aby byly v jednom odstavci. Pokud tam každý přidá příspěvek, hromadně je nevložíš. Musíš dát každý příspěvek přepracovat. Nebo musejí být všichni zakladatelé města, aby mohli přepracovávat příspěvky jiných.
 

DeletedUser

Guest
zdravim
jde o to že vůdce musí vkládat příspěvky ale na práci můžou makat všichni připravovat atd...
ale příspěvky platí od vůdce
 
Nahoru