• Nově připravovaná aktualizace 2.147 je naplánována na středu 14.dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Pád serveru

arno3

Guest
Také u vás dochází k výpadku servru při posílání rachejtlí? U mně často.
 

DeletedUser18475

Guest
Aj mne sa to stáva,ale ak to robí skoro každému nech inno niečo vymyslí posielať tak po 10 ks na jeden klik a bude po probleme.
 

DeletedUser9350

Guest
Tak nevím, myš s trojklikem neměla problém na 58 lidech a neobjevilo se nic :D
 

DeletedUser9350

Guest
Tak co pak kdo pokakal na Indianě? Už mně tou amateřinou vytáčí ten pseudo programátorskej tým!
 
Je to tak,někdo něco pokazí a musí za to platit,tak proč ne tady!!!
Speciální set jim trvá 1/2 roku (prozatím),spadlý servr při bitvě,na konci eventu a při uzavírce dne je více než trestuhodná chyba!!!
 

Symphie

Člen týmu
Ano, stane se, že hra vypadne, hlavně když to člověk nejméně čeká a potřebuje, znám to. Bohužel ale při registraci do hry jste souhlasili i s VOP, kde je uvedeno:

§ 14 Dostupnost
  1. V ročním průměru zaručujeme 98% dostupnost her. Do toho se nepočítá čas strávený pravidelnou údržbou her, která je možná pouze v režimu offline, a také doba, kdy hry nejsou dostupné kvůli vyšší moci, externí manipulaci nebo dalším problémům mimo naši oblast působnosti nebo oblast působnosti našich pověřenců. Za nedostupnost her ručíme pouze za předpokladu, že se jednalo o úmysl nebo hrubou nedbalost nebo kvůli ohrožení života či zdraví.
Za výpadek se omlouváme, ale 500 nugetů a podobně nelze. :)
 

DeletedUser9350

Guest
Bude to už konečně někdy fungovat nebo se musí podat kolkovaná žádost v podobě FAB500 na sídlo Inna? Opět nejdou načíst ukoly a u mně to opravdu není!