• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přeřeky

  • Zakladatel vlákna adamakfilip
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Sem pište ruzne přeřeky a překlepy které ste slyšeli

Muj trenér mi třeba jednou řekl

předkláníš se dozadu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na vojně nám řekl velitel roty: tak vás tady vítám po dvou měsících co jsem tady nebyl...
 

DeletedUser

Guest
Pár Bushismů - přeřeků George Bushe

"Velká část našich dovozů pochází ze zahraničí."

"Přebytek znamená, že někde budou peníze, které zbyly. V opačném případě nelze mluvit o přebytku."

"Dělal jsem dobrá rozhodnutí v minulosti. Dělal jsem dobrá rozhodnutí i v budoucnu."

"Vím, v co věřím. A budu pokračovat ve vyslovování toho, v co věřím a v co věřím - věřím v to, že v co věřím je správné."

"Evropa? Skvělá země!"

"Je bílý," odpověděl Bush dítěti na otázku, jaký vypadá Bílý dům.

"Problém s Francouzi spočívá v tom, že nemají výraz pro slovo PODNIKATEL."

"Pokud neuspějeme, riskujeme nezdar."

"Naše životní prostředí neohrožuje průmyslové znečištění. Mají to na svědomí nečistoty v ovzduší a ve vodě."

"Je čas, aby lidská rasa vstoupila do Sluneční soustavy."

"Máte u vás taky černochy?" (Otázka GWB, směrovaná k brazilskému prezidentovi)

K reportérům: "Nebudu vám odpovídat ani francouzsky, ani anglicky, ani mexicky."

"Na každé střílení s následkem smrti tady máme zhruba tři střílení, které neskončí smrtí. A, přátelé, toto je v Americe nepřijatelné. Prostě nepřijatelné. A něco s tím musíme udělat."

"Wow! Ta Brazílie je velká." (při pohledu na mapu Brazílie)

"Používáme zubní pastu Colgate," odpověděl čerstvě zvolený prezident v únoru 2001 na otázku novinářů, co mají společného s britským premiérem Tony Blairem.

"Myslím, že jsme vítáni. Ale není to mírové přivítání." (při obhajobě irácké intervence)

"Pro NASA je vesmír stále vysokou prioritou."

"Amigo! Amigo!" (George Bush zdravil italského předsedu vlády Silvia Berlusconiho ve španělštině na summitu G-8, Japonsko, 10. červenec 2008)

"Vím, že lidské bytosti a ryby mohou koexistovat v míru."
:svícka:
 

DeletedUser

Guest
Kámoš když ho učitelka zkoušela z dějepisu:
uč:"jak se jmenovala?"
Ká:"nějak Palas Anténa"
:vánoce1:
 

DeletedUser

Guest
jednou na ICQ jsem psal mamce před odjezdem na dovolenou: uklizeno, připraveno uz zbyva jen BLIT! ( chtel jsem napsat zbalit :vánoce1:) snad vás to rozesmáálo! :klubun:
 

DeletedUser

Guest
...to jsi mi posral ty?...
Ohledně jedné zprávy na mail, samozřejmě chtěl říct poslal...
 

DeletedUser

Guest
v restauraci: "Jakej blbec mně do tý soli dal kafe?":mocking:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ve škole jsme se bavili o energetických nápojích a kamarád před celou třídou a také učitelkou, která stála vedle něj řekl: Já sem jednou vypil celou flašku (nějakého energetické nápoje) a nemohl jsem spát a po chvíli jsem z okna slyšel jak někdo šu*á a šel jsem se podívat z okna kdo tam je, ale nikoho jsem tam neviděl.

Všichni se začli smát a kamarád na toho kamaráda: Nemůže mluvit spisovněji.

Učitelka řekla: To je v pořádku, on si jen nevybavil jiné slovo.

Ps: Té učitelce je nějak přes 45 :-D
 

DeletedUser

Guest
Ja som raz napisal telegram:,,Ahoj,idem si k vam poslat pozvanku.Mozem?´´
 

DeletedUser

Guest
Řekněte někom otázku: Kolik má noha židlí.

pokud to někomu řeknete rychle, uvdíte, že vám odpoví 4.
Pro ty, co to nepochopili- Správně- Kolik ma židle noh.
- Špatně- Kolik má noha židlí
 

DeletedUser

Guest
Ja si vzpominam kdyz jsem byl maly tak me mama koupala a misto Zaklon hlavu dozadu ....rekla dej hlavu za krk :D
 

DeletedUser8082

Guest
ve škole při čestině sme měli jazykolamy a učitel nám jeden řekl :"Anička papala papáníčko pokapala kanapíčko" potom vyvolal kámoše a řekl mu at' to zopakuje 3x kámoš:"Anička papala papáníčko pokakala kapáníčko"
 
Nahoru