• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přeřeky

  • Zakladatel vlákna adamakfilip
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
to já jsem když mi ségra nadávala a houpala se pod strome jí řek ať ti nespadne kokos na ořech
 

DeletedUser

Guest
mě se mamka ptala kam jdu a já jí řekl,že jdu vynést smetě tetí
správně má být tetě smetí
 

DeletedUser

Guest
Na škole v přírodě s ošetřovatelkou Janou z Červenýho kříže se jí ptala (byly jsme tam dvě třídy) holka z vedlejší třídy na něco a přitom ji tykala. To si nedomluvili. Já jsem se s ní taky nedomluvil že ji můžu tykat, přesto jsem ji normálně tykal a nevadilo jí to. Tak jsem jí řekl: ,,Proč Vám nesmí tykat? Vždyť já Vám taky tykám!"
 

DeletedUser

Guest
do sesterskeho mesta som raz napisal:
Ahoj,mohol by som si prosimta pozvat poslanku?Potrebujem si nakupit :::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
Kámoš když ho učitelka na čestinu vyvolala (on celej zamyšlenej a řek) Co je vo.e

učitelka to naštestí neslyšela (nebo slyšela ????:angel:)
 

DeletedUser

Guest
Jednou přišla učitelka o přestávce do třídy (je jí 26) a říká mi nazdar a já odpovídám NAZDAR!xD
 

DeletedUser

Guest
Kámoš když ho učitelka na čestinu vyvolala (on celej zamyšlenej a řek) Co je vo.e

učitelka to naštestí neslyšela (nebo slyšela ????:angel:)

Trochu mi to připomína film Sněženky a machři 1..když pan profesor Karda přišel na obhlídku nočního klidu do pokoje "machrů"..Tak co se tady dějě ? a Karel na to: Co je vo*e ?..Jéé prominte pane profesore :D
 

DeletedUser

Guest
Jednou přišla učitelka o přestávce do třídy (je jí 26) a říká mi nazdar a já odpovídám NAZDAR!xD

Ke mně jeden učitel přišel, a řekl mi "ČŮŮS!!!" :D není to přeřek, on to řekl schválně, když zjistil, že se tak zdraví osmaci ::):
 

DeletedUser

Guest
mali sme nieco robit na interaktivnej tabuli a spoluziak sa opytal "co budeme robyt na tej hyperaktivnej tabuli ??? :::)):::mocking::lool:
 

DeletedUser

Guest
ne asi.... nas ucitel na informatiku: jednou na tabuli nakreslil kamarad nesmazatelnym lihacem pi.... :) a pak zjistli ze to nejde smazat.... :DD a prisel ucitel a podival se na to a rek: ,,tak co pi.... nejde to smazat co" :DDD
a jednou sme s nim ve tride vykrikovali nadavky proti truznym etnickym skupinam.... :DD je s nim proste sranda.... (zaminka byla aby sme poradne spyvali pisnicku....) ale ted odchazi.... :(( nejlepsi ucitel jakeho sem znal....
 

DeletedUser

Guest
Včera na bazeně při sušení vlasů kamoš řekl:
,,Jdu si osušit hlavy" :D
 

DeletedUser

Guest
mama chce aby som sa ostrihal a ja som jej povedal nemam pomali ani jeden chlp na vlase
 

DeletedUser

Guest
To jsem byl takhle jednou na Velikonoce v kostele. Asi desetiletej ministrant tam cosi čet'. Spávně bylo: "Vzal chléb, rozlámal jej a dával svým učedníkům..." Ministrant, aniž by si toho všimnul, suverénně přečet': "Vzal chléb, ROZMÁZL jej a dával svým učedníkům!" :-)))

_
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru