• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přeřeky

  • Zakladatel vlákna adamakfilip
  • Vytvořeno

DeletedUser10248

Guest
moje 3 letra sestrenka rekla svemu tatkovi:Tatinku byla jsi sa kukat na kino do filmu? je to češka se slovenskou babickou svoji mamce rekla:Maminko ty si skaredy chlapecek a rozbrecela se. :::)):::::)):::::)):: jo a misto sarinka(ta sestrenka) rika sarinek napr.: Maminko sarinek chce delat lulu. (chudak malej kdyby vedela co rika)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vhodné ke čávě a kaji ( takhle jednou přečetla ségra nápis na sušenkách ) mělo tam být vhodné ke kávě a čaji
 

DeletedUser7906

Guest
Jednou sem viděl reklamu na Evu a Vaška ....a jak vím že tam řikali plná taška Evi a Vaška...tak sem jednou něco ctěl říct babičce a omylem sem jí řekl : Eva plná Vaška :D

btw.... for : master5 TY SI ASI NEPOCHOPIL TOTO TÉMA CO?
 

DeletedUser

Guest
...už konečně můžu stavět panenský dvůr :lool::lool::lool:
 

DeletedUser

Guest
U jídla se nejí :yah:
CO TADY ŘVULÁKUJETE! (caps jako že to řval)
 
Kámoška na táboře: Ta klika má dveře

No a co, to je naprosto běžná záležitost. Já jsem jednou takhle zamlada přijel domů z vojny na kvopa. Nikdo nebyl doma, tak jsem vzal našeho psa a šel ho vyvenčit. Vesele si to metu cestou na poštu, a naproti mě šla nějaká matka s malým děckem. Přišli na dostřel a ten mrňous povídá:"hele, pes a má sebou vojáka...".

kvop - víkendové volno v domácím prostředí
pošta - tam se dříve chodilo když chtěl někdo telefonovat anebo poslat smsku
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Kámoška na bazéně,je tam skluzavka a tu musíte dycky namočit prej:"Kubo POMOČÍŠ mi to?" místo NAMOČÍŠ :D:D:D.
 

DeletedUser

Guest
taky jsme si vybiraly vodu na trening a jak je voda jemně sytá tak jsem vymyslely jemně sjetá
ani nevim jak:D
 

DeletedUser

Guest
a nebo "mírně neperlivá" (výrok mámy po několika skleničkách vína )
 

DeletedUser

Guest
Stačí do SMS napsat "Tak ahoj, mej se", místo "Tak ahoj měj se".
Při sledování DVD, se táta zeptal "Na co koukáš?" " odpověd "Drž hubu", pochopitelně název filmu, což ve té chvíli otec nepochopil.
Perla na závěr. Snim jogurt, kelímek hodim do dřezu, lžičku do koše.
 

DeletedUser

Guest
Mamce sem trhal rajčata, přijdu k ní a říkám : Mami stačí tolik varlat ?
 
Nahoru