• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Připomínky a návrhy na úpravy nápovědy sestavené Teamem

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Jak jste spokojeni s vytvořenou nápovědou?


  • Celkový počet hlasujících
    99
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak se mohlo stát :
Shotgunfire vyhrál duel, obdrží 1 zkušenost a obdrží od JK7 $ 47.



JAk za mě mohl dostat jednu zkušenost když minimum je 5?

Tady jsou úrovně které jsem měl během duelu:
JK7
Úroveň 58
Duelová úroveň 87


A můj nepřítel:
Shotgunfire
Úroveň 72
Duelová úroveň 109

Není to nějaký divný?

JEstli jsem to dobře pochopil tak minimum je pět a on dostal jednu zkušenost.

asi měl malou motivaci...:yes:
ale to nevím jistě :kaktus:
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkušenosti = (7 * duelová úroveň poraženého) - (5 * duelový úroveň vítěze) + 4

x = (7*87) - (5*109) +4
x = (609 - 454) +4
x = 68

Takže aby duel mohl proběhnout, musí moci získat alespoň 5 zkušeností - což tady platí (mohl získat maximálně 68 zkušeností). Teď jde ještě o to, jakou měl motivaci pro ten duel (ta mu ovlivnila získané zkušenosti)
 

DeletedUser

Guest
Zkušenosti = (7 * duelová úroveň poraženého) - (5 * duelový úroveň vítěze) + 4

x = (7*87) - (5*109) +4
x = (609 - 454) +4
x = 68

Takže aby duel mohl proběhnout, musí moci získat alespoň 5 zkušeností - což tady platí (mohl získat maximálně 68 zkušeností). Teď jde ještě o to, jakou měl motivaci pro ten duel (ta mu ovlivnila získané zkušenosti)

Takže to bylo v pořádku?

Jen se mi zdá že na mě byl moc dobrý to bylo na hranici kdy mě může duelovat ne?
 

DeletedUser

Guest
nekde se psalo ze pozadavky na medaile nebudu nikde zverejneny proc je TW team zverejnil? jinak pekna prace
 

DeletedUser

Guest
nekde se psalo ze pozadavky na medaile nebudu nikde zverejneny proc je TW team zverejnil? jinak pekna prace

Mno, protože nejsou všechny, ato co je tu, jsem viděl že zde někdo dal odkaz na eng forum a tam bylo to samý ( v angličtině).
Je to i na weststats...
 

Deleted User - 31870

Guest
Takže to bylo v pořádku?

Jen se mi zdá že na mě byl moc dobrý to bylo na hranici kdy mě může duelovat ne?

Kdepak - vše bylo v pořádku - jemu stačí, aby mohl z tebe získat 5 zkušeností a může na tebe podle toho vzorce zaútočit

medaile:
s ohledem k tomu, že tyto informace můžete běžně získat na anglickém fóru, nevidím jediný důvod, proč by jste nemohli mít možnost stejné informace mít v češtině..
 

DeletedUser

Guest
-platí to?Mě nepříjde!

Moje sestra tuto medajli ještě nedostala!Nevím jak teď,ale ještě včera už měla naspáno 16h. a pořád nic!


PS:až dnes příjde domů,tak se jí zeptám jestli ji už dostala!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já spím v cizím hotelu od začátku světa a taky jsem nic nedostal!!!!
 

Deleted User - 31870

Guest
Informace jsou převzaté z anglického fóra, je možná tedy chyba.. na WS je napsáno, že se jedná o neznámou dobu pobytu v tom hotelu, takže bych se spíše přikláněla k tomu, že je to více.. Opravím na neznámou
 

DeletedUser

Guest
Moje sestra tuto medajli ještě nedostala!Nevím jak teď,ale ještě včera už měla naspáno 16h. a pořád nic!


PS:až dnes příjde domů,tak se jí zeptám jestli ji už dostala!

jim možná došlo, že na začátku světa by tu medailu měl každej, takže to pozměnili...:yes:

jinak se se díval na žebříčky a našel sem tam toto...

Za každý vyhraný duel obdrží město 5 bodů do duelových bodů v žebříčku, za každou prohru o 5 bodů přijde.

mělo by tam být napsaný, že to nemůže jít do mínusu...:indián:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. Medajli duelant nedostanete za 400 duelu. Druhy hrač z s7 v duelech ma za sebou 593 duelu a medajli nema. Hrači s 600 duelama ji maj. Spravně by tedy asi melo byt, že ji získate za 600 duelu (nemusíte vyhrat).
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžete tuto zprávu prosím někdo potvrdit? (nemám postavu duelanta, tedy nemohu ověřit) :( Předem mockrát děkuji
 

DeletedUser

Guest
Produkty
Produkty jsou předměty, které můžeš získat jen, pokud vykonáš určitou práci. Nemohou se zakoupit. Nedávají schopnosti nebo atributové body, ale často jsou zapotřebí k dokončení úkolů. Když pracuješ 30 minut, je už nějaká šance, že ten produkt získáš. Pokud pracuješ 2 hodiny, můžeš nalézt až čtyři předměty, pokud budeš mít štěstí. Je možné se tímto předmětem vybavit. Nic nedělají, ale vypadají dobře.

Dyť vycházková hůl a kompas dávaj schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
JK7: nevšim jsem si teto chyby... kde ji vidíš? Prosím upřesni.
Aha....asi myslíš toto: http://cz6.the-west.cz/help.php?article=items to se, ale netyka tohoto tematu....

Bylo by celkem fajn aktualizovat seznam Herního týmu. Kopix už není modry....atd..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
v nápovědě jsem to již upravila, aby odpovídalo skutečnosti;-)
 

DeletedUser

Guest
v nápovědě jsem to již upravila, aby odpovídalo skutečnosti;-)

Ale dyť to tam je já myslím tu nápovědu normální jak tam ten nademnou na to dával ten odkaz.

Produkty
Produkty jsou předměty, které můžeš získat jen, pokud vykonáš určitou práci. Nemohou se zakoupit. Nedávají schopnosti nebo atributové body, ale často jsou zapotřebí k dokončení úkolů. Když pracuješ 30 minut, je už nějaká šance, že ten produkt získáš. Pokud pracuješ 2 hodiny, můžeš nalézt až čtyři předměty, pokud budeš mít štěstí. Je možné se tímto předmětem vybavit. Nic nedělají, ale vypadají dobře.
 

Deleted User - 31870

Guest
pro JK7: v té oficiální je tolik chyb a chybí tam tolik věcí, že je toto pouhý detail.. ;) Inno s opravami dosti otálí, proto tady máte tu nápovědu od Týmu ;)
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz už je květen a nikde nevidim mixer předmětů
kam se poděl prosim poradite mi

PS:kde je možno vypsat Wandet a kde je možno obchodovat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru