• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Paintball

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3722
  • Vytvořeno

DeletedUser3722

Guest
Tak jsem na mé narozeniny(8.11.) hrál paintball, je to nejlepší hra na světě jen škoda že náboj stojí korunu takže se nehraje dlouho (samozřejmě jej lze koupit ve speciálních shopech, kde čím více jich koupíte, tím míň zaplatíte, ale obvykle je to nepříjemné a stává se, že je ani neuznají) .Co vy hráli jste to někdy?:zásek::lovec:

Nyní hraji airsoft, paintball je příliš drahá záležitost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sice jsem nehrál ani jedno ale podlé mého mínění je Airsoft mnohem zábavnější a realnější než Paintball.:zásek::střelec::lovec:
 

DeletedUser

Guest
Sice jsem nehrál ani jedno ale podlé mého mínění je Airsoft mnohem zábavnější a realnější než Paintball.:zásek::střelec::lovec:

Nesouhlasim..... u airsoftu se víc podvádí a mín to bolí, např podvádění "já sem ho trefil" u paintballu víš jestly hos trefil nebo ne..... protože vidíš barvu tvojí kuličky...
 

DeletedUser

Guest
Sice jsem nehrál ani jedno ale podlé mého mínění je Airsoft mnohem zábavnější a realnější než Paintball.:zásek::střelec::lovec:

Ačkoli jako odpůrce Paintballu a Airsoftu tak PB používá i česká armáda při tréninku střelby a podobně. Zkoušejí tak živé situace. Používá to i swat když prověřuje team. V AS se podle mého podvádí furt
 

DeletedUser

Guest
Airsoft je o důvěře... Je reálnější a na profesiolnální hraní levnější než PB. Rodiče vždycky budou radši, když budete hrát AS :klubun:
 

DeletedUser

Guest
no ja hraji airsoft......mate tam realne kopie zbrani(pistole,samopaly,odstrelovacky,kulomety)ja jsem se tedy jeste nesetkal s nejakym ''terminátorem''do ktereho by se strilelo a on se nepriznal,ale je skoda ze se neda hrat zavodne...:zásek:
 

DeletedUser

Guest
No myslím,že Airsoft se dá taky,ale chce to hráče, kteří nepodvádí:cry:.Roziko je to velké,ale nejlepší airsoft je někde v bunkrech co nám zůstali z IIsvětové války:bandita::zásek::lovec::střelec:
 

DeletedUser

Guest
Pb me nebavi,protoze to neni realisticke...AS je realnejsi a vic o ferplay.Jak tu rikate,ze se hodne podvadi,tak to je blbost.Sem tam se nekdo na nejake velke akci najde kdo podvadi,ale je to malo kdy.
Ramirez Pedro: Prosim te,driv nez napises blbost typu,ze i armada trenuje stylem PB,tak si nejdriv o tom neco zjisti.Neni to zadny PB,ale jen neco mezi PB a AS:crazy:
 

DeletedUser

Guest
Má slova nejsem si jistý ale AČR trénuje ze speciálními vesty které reagují na laserový parpsek a jse to jen lechce upravené zbraně místo střelby spustíš paprsek a hráč začne pípat nebo co
 

DeletedUser

Guest
pokud chcete hrát airsoft a přitom i předejít podvádění, stačí aby si všichni dali místo normálních kuliček takový speciální s barvou, který sou sice tvrdší než u paintballu, ale stejně dokážou udělat skvrnu na oblečení - já je zkusil s normální kulárnou a v pohodě :yes:
 

DeletedUser

Guest
pokud chcete hrát airsoft a přitom i předejít podvádění, stačí aby si všichni dali místo normálních kuliček takový speciální s barvou, který sou sice tvrdší než u paintballu, ale stejně dokážou udělat skvrnu na oblečení - já je zkusil s normální kulárnou a v pohodě :yes:

Pokud nějaké takové kuličky existujou, tak bych je určitě nedoporučoval. Bude to něco jako pografitované kuličky, takže se z nich ta brava bude sundávat už v hlavna a tak, takže budou hodně špinit zbraň.
 

DeletedUser

Guest
Pokud nějaké takové kuličky existujou, tak bych je určitě nedoporučoval. Bude to něco jako pografitované kuličky, takže se z nich ta brava bude sundávat už v hlavna a tak, takže budou hodně špinit zbraň.

existujou... mám je ještě doma :radní:
a barvu maj uvnitř ne venku :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak to potom promiň. Špatně jsem to pochopil. Docela by mě zajímalo, jak tu funguje... Protože airsoftová koule se jen tak o něco nerozbije. A o člověka už vůbec ne.
 

DeletedUser

Guest
Má slova nejsem si jistý ale AČR trénuje ze speciálními vesty které reagují na laserový parpsek a jse to jen lechce upravené zbraně místo střelby spustíš paprsek a hráč začne pípat nebo co

Zkoušel jsem střílet z laserovky a musím říct že to je pohodička... Ovšem puška není nejlevnější a vesta... o tý radši ani nemluvím :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Můžeš hrát na speciálně upravených paintballových hřištích
 

DeletedUser307

Guest
V 9 letech můžeš hrát kdekoliv. Jen to nesmí být hřiště a tě nesmí vidět.

To je ale hodně hloupá rada. Paintballové zbraně spadají podle zákona o zbraních a střelivu do kategorie D, čili:

(1) Zbraň kategorie D nebo střelivo do této zbraně může nabývat do vlastnictví a držet nebo nosit fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům. Zbraň kategorie D nebo střelivo do této zbraně může nabývat do vlastnictví a držet též právnická osoba.

a mimo jiné

(5) Držitel zbraně kategorie D nesmí
a) zbraň nosit viditelně v místech, kam má veřejnost volný přístup,

Pro paintball zákonem věková hranice neexistuje, nicméně většina hřišť se snaží držet +15. Jelikož jsem paintball několik roků organizoval a hlavně hrát, nedoporučuju pokoušet se o hraní někde v lese na vlastní pěstičky. Jednak lesní zákon zakazuje rušit klid, ale pak paintball není obyčejná hra na vojáky. Zásahy na špatně chráněná místa jsou bolestivé, viděl jsem už spoustu zlomených malíčků, krvácejících modřin (většinou na krku.

Prostě si počkej nic ti neuteče :).
 
Nahoru