• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Paintball

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3722
  • Vytvořeno

DeletedUser3722

Guest
Airsoft taky není špatný,ale bolí to v něm o hodně víc jak v paintballu, a airsoft by holky nehrály
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je ale hodně hloupá rada. Paintballové zbraně spadají podle zákona o zbraních a střelivu do kategorie D, čili:



a mimo jiné



Pro paintball zákonem věková hranice neexistuje, nicméně většina hřišť se snaží držet +15. Jelikož jsem paintball několik roků organizoval a hlavně hrát, nedoporučuju pokoušet se o hraní někde v lese na vlastní pěstičky. Jednak lesní zákon zakazuje rušit klid, ale pak paintball není obyčejná hra na vojáky. Zásahy na špatně chráněná místa jsou bolestivé, viděl jsem už spoustu zlomených malíčků, krvácejících modřin (většinou na krku.

Prostě si počkej nic ti neuteče :).

Ty malíčky ti nevěřím, ten krk by mohl být opravdu ošklivý(to se přímo protrhla žíla/tepna nebo to bylo jen trochu roztržené, ale ne tak vážné?), ale ten malíček je podle mě blbost. Paintball jsme hráli na táboře a myslím, že pokud nosíš ochranné rukavice tak máš prsty v pohodě, ale to platí o ochranných pomůckách vůbec.

Ještě bych rád zmínil, když to chce někdo začít provozovat měl by si chránit oči(u painballu maska na celý obličej - myslím standart), u airsoftu by to měly být brýle a doporučil bych i kuklu, airsoft jsem sice nikdy nehrál, ale pár mých známých ano a tak vím, jakou může mít kulička sílu, někdy to může v obličeji způsobit i krvácející ranky(rány), pokud je to opravdu silná zbraň, při zasažení jemnější kůže bych to viděl jako samozřejmost.
 

DeletedUser

Guest
Již zmíněná kukla, ale dnes sportovní paintballisté mají vybavení podobné chráničům na motokros a tak nejsou tolik ohrožení. Bohužel jsem viděl přímo v akci zlomený malíček od paintballové zbraně z 15 metrů i přes rukavice.
Gabore, poradím Ti : Nech se trefit paintballkou z 10 metrů do stehna, ruky, břicha je to jedno a uvidíš jestli se Ti hra bude líbit :P Takhle jsme krásně odrazovali kluky z Airsoftu kteří chtěli spíš jenom " machrovat " a hrát si na Ramba.
 

DeletedUser

Guest
1. Obvykle donést zpět.
2. Nejsem si jistý, ale myslím že nějak přesně stanovené to není - počty se můžou lišit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13471

Guest
Zůstavá ležet tam kde si soupeře utíkajícího z vlajkou sestřelil aspoň tak se to hraje u nás a na hodně akcích sme se stím setkali :) (Jetsly mislíš Paintball) ;)
 

DeletedUser

Guest
No, co vím tak obvykle (nejen u paintballu) mrtvola vlajku položí (pohodí) na místě svého skonu, nikam se nenosí, nikomu ji nepředává ani ji nehází co nejblíž svým spolubojovníkům. Prostě jako kdyby ho sundali v reálu, tady je to akorát zjednodušené v tom, že nemusíš vlajku vytrhávat ze sevření ztuhlých prstů... :angel:
 
Na paintbollu jsme byli se školou je velká výhoda že když někoho trefíte tak nemůže říct že to šlo vedle,jako airsoftu,ten jsem taky hrál a ldyž to někdo koupil a vykládal že ne, tak ho kamarád vzal pažbou a já ho skopal.Jo, to byly časy.
 

DeletedUser

Guest
Paintball je veľmi dobrá hra na odreagovanie, ale viac sa mi pozdáva AirSoft :klubun::hoj:
 

DeletedUser3722

Guest
Na paintbollu jsme byli se školou je velká výhoda že když někoho trefíte tak nemůže říct že to šlo vedle,jako airsoftu,ten jsem taky hrál a ldyž to někdo koupil a vykládal že ne, tak ho kamarád vzal pažbou a já ho skopal.Jo, to byly časy.

Zajímavé řešení, ale je možnost, že nelhal, nenechte se klamat a hrajte jen s dobrýma lidma, co víc poradit...
 
Nahoru