• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

poradite zacatecnikovy?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj mel bych jen nekolik otazek jestli mi nekdo poradite zacinam tu tak se chci jen zeptat

1- kdyz prodam veci do obchodu zustanou tam a bude si je moct koupit nekdo??

2- kdyz si koupi nekdo neco v obchode jdou penize za nakup do mestske pokladny??

3- kdyz se nekdo vyspi v hotelu jdou penize do mestske pokladny??

4- kdyz stavite tak cim vic bodu ve staveni tim vice % postavite ja jsem s 8 bodama postavil 3% a to sem si rikal ze za 30 min budu mit hotel :-D najivni


Dekuji za odpovedi jestli jeste na neco prijdu napisu :-):smoking king:
 

DeletedUser3925

Guest
1- Věci tam nebudou.
2- Jen za nejdražší věci.
3- Ne, jdou na údržbu Hotelu.
4- Ano, přesně tak, čím více prac. bodů, tím více stav. bodů.
 

DeletedUser

Guest
1- ne nezustanou
2- ano část z té častky jde do pokladny
3- ne nejdou
4- ano čím více pracovních bodů tím více % ( jestli je toto špatně tak mě opavte)
EDIT- Arathan byl dříve-omlouvám se :)
 

DeletedUser5851

Guest
No už to hraju nějaký pátek ale s tím hotelem jsem to teda nepochopil, z něj nejdou žádné peníze do pokladny? Proč ho tedy pak ti lidi platí? Kam jdou ty peníze? A s těmi penězi z prodeje taky nechápu, když si někdo koupí zboží za 2000$ tak prodejní cena je 1000$ a do pokladny zase nejde nic? (Ten kdo si kupuje tak není členem města). Když je členem města tak vím že to tam nejde do pokladny no.
 

DeletedUser3925

Guest
No už to hraju nějaký pátek ale s tím hotelem jsem to teda nepochopil, z něj nejdou žádné peníze do pokladny? Proč ho tedy pak ti lidi platí? Kam jdou ty peníze? A s těmi penězi z prodeje taky nechápu, když si někdo koupí zboží za 2000$ tak prodejní cena je 1000$ a do pokladny zase nejde nic? (Ten kdo si kupuje tak není členem města). Když je členem města tak vím že to tam nejde do pokladny no.
Musíš to brát tak, že třeba jsou potřeba nové postele, takže se kupují za ty peníze, které jdou hotelu. To samé do Obchodu - je třeba koupit určité zboží, nové pulty. Prostě to musíš brát tak, jak to je.
 

DeletedUser

Guest
No už to hraju nějaký pátek ale s tím hotelem jsem to teda nepochopil, z něj nejdou žádné peníze do pokladny? Proč ho tedy pak ti lidi platí? Kam jdou ty peníze? A s těmi penězi z prodeje taky nechápu, když si někdo koupí zboží za 2000$ tak prodejní cena je 1000$ a do pokladny zase nejde nic? (Ten kdo si kupuje tak není členem města). Když je členem města tak vím že to tam nejde do pokladny no.

ber to tak, ze poplatek za hotel jde na jeho údržbu.. ;) a pokud vím, tak za každý prodaný předmět nečlenovi jde do městké kasy nějaké to procento..
 

DeletedUser

Guest
Z obchodu, krejčího a zbrojíře jde 5% z externí ceny. 300$ je to 15$ atd. A jak už bylo řečeno, čím lepší pokoj - tím víc peněz, tím dražší údržba.
 

DeletedUser5851

Guest
Jasný jasný už to chápu, moc vám děkuji, je to úplně jasné. Jenom když sem to začínal hrát tak se mi zdálo že sme v jakémsi městě stavěli hotel na to aby nám vydělával a teď jsem pochopil že to asi byla docela blbost.
 

DeletedUser

Guest
Hotel ti bude nepřímo vydělávat, když to bude jedinej hotel široko daleko. Pak přitáhne do města spoustu lidí a ti si tam třeba i něco koupí :)
 

DeletedUser

Guest
Hotel ti bude nepřímo vydělávat, když to bude jedinej hotel široko daleko. Pak přitáhne do města spoustu lidí a ti si tam třeba i něco koupí :)
To teda jo ako napríklad na S5 mesto Atlantída postavilo ako prvé hotel za noc sa tam vyspalo cez 400 ľudí isto sa im niečo ušlo aj do pokladne :loool:
 

DeletedUser

Guest
Pan brown

Ahoj, jsem tady nový a také bych potřeboval tkvz. píchnout s úkolem u Pana Browna- aby mi dal ten kompas pořád to nechápu... Už jsem u něj byl asi 6x a stejňak i když sem dal něco na východ a západ tak stejňak nic. Pokuď někdo bude vědět, poraďte i prosím, budu velmi rád. Zdraví hráč felicia (svět 3).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Nejjednodušší je použít Hledat na fóru (vpravo nahoře vedle obrázku Irokéze).

U pana Browna ukol přijmeš a pak se vydáš na cestu - směr východ (úplně vlevo na mapě) tam najdeš bílou tečku - k ní dorazíš a dáš u ní splnit, pak totéž absolvuješ ovem na západě (opět hledej tečku v pravých obdélnících na minimapě).
 

DeletedUser

Guest
pan brown

Ah, aha, tak to velmi děkuji, já tam vždycky došel, ale nedal jsem příjmout úkol.
 

DeletedUser

Guest
To ses hodně nacestoval :)
Jen bonusová informace, pokud takto cestuješ. je lepší být v komatu nebo bez města, protože pokud budeš někde na cestě a někdo tě sejme, mužeš jít znovu.
 

DeletedUser

Guest
ahoj..chci se zeptat jake mate kdo zkusenosti s prepravou munice..potrebuju dynamit a uz sem odpracovala s prihlrdnutim na motivaci vic jak 10 hodin a porad sem neziskala ani jeden..jak dlouho ste treba pracpovali?diky..
 

DeletedUser3925

Guest
ahoj..chci se zeptat jake mate kdo zkusenosti s prepravou munice..potrebuju dynamit a uz sem odpracovala s prihlrdnutim na motivaci vic jak 10 hodin a porad sem neziskala ani jeden..jak dlouho ste treba pracpovali?diky..

Tak u dynamitu je šance na nalezezní 5%, tudíž není divu, že jsi ho za 10h nenašla - někdo ho hledá déle, někdo krátce, prostě štestí/smůla.
 

DeletedUser

Guest
dobrodruh sem..k nalezeni mam 8% a aktivovala jsem bonus premium-takze tech 20 min.pocitam..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru