• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

poradite zacatecnikovy?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
8%tam mam u toho napsano-a kdyz si k tomu vemu,ze sem dobrodruh a aktivovala sem premium..
 

DeletedUser3925

Guest
Tak znovu, tady na ten obrázek se podívej, je tam uvedeno 5% šance na nalezení dynamitu.
http://img2.imageshack.us/my.php?image=nepojmenovan1.jpg
Klikni na odkaz a uvidíš.

Těch 10% u dobrodruha se počítá z těch procent nalezení. Tedy u dynamitu: 5% je základ. Dobrodruh má šanci 5,5%, dobrodruh s prémiem má šanci 6%.
 

DeletedUser

Guest
Zapomněl si na premium větší příjem ;) to ti pak vyletí na těch 8%.
 

DeletedUser3925

Guest
Jo tak, já myslel, že používá jen charakterové prémium. Takže teď to je 8%, s charakterem dobrodruha je to po zaokrouhlení 9% a s prémiem je to po zaokrouhlení 10%. Ale stále platí to, že ty výhody se berou z těch udaných procent, než e se to zvýší o 10%. Příklad: Nebude to z 8% na 18%, ale z 8% na 9%.
 

DeletedUser3044

Guest
Je taky dobry se aspon 1x za den pomodlit. Nekdo sice rika, ze to nepomaha, ale u me to docela funguje... Produkty padaj hodne casto.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mel bych jen nekolik otazek jestli mi nekdo poradite zacinam tu tak se chci jen zeptat

1- kdyz prodam veci do obchodu zustanou tam a bude si je moct koupit nekdo??

2- kdyz si koupi nekdo neco v obchode jdou penize za nakup do mestske pokladny??

3- kdyz se nekdo vyspi v hotelu jdou penize do mestske pokladny??

4- kdyz stavite tak cim vic bodu ve staveni tim vice % postavite ja jsem s 8 bodama postavil 3% a to sem si rikal ze za 30 min budu mit hotel :-D najivni


Dekuji za odpovedi jestli jeste na neco prijdu napisu :-):smoking king:

Ja by som sa chcel spytat nemozem to nikde najst, ze ako sa vypocitavaju skusenosti (alebo dolare) za odpracovany cas v nejakej praci, ked som totiz pocital percenta z pracovnych bodov, tak mi totiz nevychadza a myslim si, ze to pocitam dobre. Dakujem.
 

DeletedUser

Guest
Mel bych tez jeden dotaz - pri vystavbe obchodu jsem se dostal na silenych 99% (posledni hodina budovani byla +15%)
Musim vazne "utratit" dalsi pulhodinu a 60$? Nebo lze po treba deseti minutach akci zastavit a obchod bude zdarne dostaven?
Diky moc za pomoc! ;-)
 

DeletedUser

Guest
Mel bych tez jeden dotaz - pri vystavbe obchodu jsem se dostal na silenych 99% (posledni hodina budovani byla +15%)
Musim vazne "utratit" dalsi pulhodinu a 60$? Nebo lze po treba deseti minutach akci zastavit a obchod bude zdarne dostaven?
Diky moc za pomoc! ;-)

ne minimální časová výstavba je 30 minut
Edit: tohle se mě stalo na S5 a vyřešil jsem to 30minutivou stavbou
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru