1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Posezení u dýmky míru

Téma v sekci '<b>Posezení u dýmky míru</b>' založené uživatelem Darling, 10. dub 2012.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  Vážení hráči,

  připravili jsme si pro Vás obdobu projektu Křesla pro hosty, které můžete znát z fóra Divoké kmeny. Pravidla jsou podobná, jen trošku upravená, prosíme o jejich důkladné seznámení se s nimi.


  Každou sobotu od 19:00 h - 20:30 h budeme mít u dýmky míru nějakého Hosta a Tazatele, který bude zpovídat Hosta a povede psanou konverzaci. Protože věříme, že budete mít spoustu zvídavých otázek, máte prostor pro jejich zaslání do určeného tématu, ze kterého si Tazatel bude moci vybírat, které otázky použije a položí v rozhovoru s Hostem.
  Komentovat odpovědi není dovoleno, vyjma Tazatele. Práva a povinnosti Hosta a Tazatele (příp. náhradníků) jsou uvedeny v tématech o přihláškách.

  Po celou dobu platí pro všechny zásady slušného chování a vyjadřování a pravidla fóra. Při pokládání otázek se odprostěte od osobních sporů či jiných neshod s Tazatelem/Hostem a nepokládejte nevhodné otázky (např. týkající se intimního života, platu, odměn, otázky se sexuálním podtextem).

  Uvědomte si, že toto není hydepark a musíme se řídit určitými pravidly, aby zde nevznikl chaos. A dále členové týmu musí respektovat vlastní interní pravidla, která jim zakazují odkrývat roušku týkající se některých aspektů jejich práce, děkujeme za pochopení.

  Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit pravidla pro Posezení u dýmky míru.​
   
  P3t4 za toto poděkoval/a.
 2. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  Do projektu byly přidány drobné odměny pro Tazatele i Hosta. Každý získá odměnou:

  [​IMG]
  Nacpanou dýmku míru
  (+ 100% energie)

  Dále si můžete účastí zvýšit šance na zisk Rudolfa za působení na fóru.

  Tato odměna neplatí pro členy TW Teamu a Wiki Team.
   
  Naposledy upraveno: 16. čer 2012
 3. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  Protože se mnohým uživatelům zdálo, že jsou rozhovory krátké, nebo nedostali odpověď na otázku, která by je zajímala, rozhodla jsem se, že po provedení rozhovoru Tazatele a Hosta bude umožněno po přesunu tohoto tématu do archivu, aby mohli do těchto témat psát všichni své otázky i komentáře.
   
 4. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  Po dobu prázdnin budou posezení přerušena - opět se na ně můžete těšit od září.. :) Poslední posezení před prázdninami se uskuteční příští týden, 30.6. - byli bychom velmi rádi, pokud by se do té doby uskutečnilo posezení s Janca20, které bylo odloženo kvůli nepřítomnosti tazatelů. Nechť se prosím ozvou, děkujeme za pochopení.
   
:
Uzavřeno pro další odpovědi.