• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Práce s vysokým štěstím

  • Zakladatel vlákna StarejBlazen
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čus, prosim Vás, jaké práce jsou s vysokým štěstím, kde bych mohl najít nějaké dražší předměty ? Díky
 

DeletedUser

Guest
To také dělat nemůžu. Nemáš nějaké další práce prosím ? Děkuji ti.
 

DeletedUser

Guest
Tyto práce jsou ty kde máš největší štěstí na malém levlu je to Obchodovat, Obchodovat s indiány a Prodávat zbraně indiánům
 

DeletedUser

Guest
Vždyť jsem dělal kolikrát obchodovat s indiány a nenašel jsem nic :-(
 

DeletedUser13514

Guest
u každé práce je třeba trpělivost ;) rozhodně to není tak, že každá druhá hodina ti přinese nějaký drahý předmět
 

EREWAN

Člen týmu
Ze začátku je bezkonkurenční Vykrádání hrobů, to můžeš cca na 25 levelu s dobrým rozložením bodů
 

DeletedUser

Guest
ale dalo by se říci že ten daný předmět můžeš najít při jakékoliv práci kde máš to rozmezí => vše je jenom o štěstí
 

DeletedUser

Guest
u každé práce je třeba trpělivost ;) rozhodně to není tak, že každá druhá hodina ti přinese nějaký drahý předmět
No také že jsem obchodoval s indiány pěkně dlouho a stejně se mi to nepovedlo. Potřeboval bych nějakou práci kde bych měl větší šanci na nalezení DRAŽŠÍHO PŘEDMĚTU.
 

EREWAN

Člen týmu
No také že jsem obchodoval s indiány pěkně dlouho a stejně se mi to nepovedlo. Potřeboval bych nějakou práci kde bych měl větší šanci na nalezení DRAŽŠÍHO PŘEDMĚTU.

:D ty si dobrý :D

hele, neexistuje šance na to, jak hodnotnou věc v rozměru tvých PB nalezneš, máš určité rozpětí, a to se odvíjí podle PB, šanci na nález ovlivňují pouze dobrodruzi :)
 

DeletedUser

Guest
No já jsem dobrodruh..Ale tak určitě máš u nějaký práce větší šanci na dražší nález a u nějaký menší. Tak já bych chtěl kde by byla větší šance.
 

DeletedUser

Guest
čím vyšší budeš mít číslo u práce za tím čtyřlístkem, tím dražší můžeš najít předmět... nic víc ti nikdo neporadí, protože buď nesmí nebo to stejně neví
 

DeletedUser

Guest
No takže když je tam že můžu najít dražší předmět tak i vyšší šance ? A ještě proč to někdo nesmí prozradit ? Díky
 

DeletedUser

Guest
no je tam větší pravdděpodobnost na to, že pokud něco najdeš, tak to bude dražší předmět, tedy podle toho co jsi psal tak ano, ale jinak je to tak, že nikdo neví jaká je pravděpodobnost na to, že najde předmět
 

DeletedUser

Guest
Sance na nalezeni predmetu je pri 100% motivaci na 2H praci myslim 20%, jde zvysit bonusem dobrodruha a svatecnim setem...mimo jine jak mas tu carku za ctyrlistkem tak to vybarveny je ta sance...

cena predmetu zalezi: 1) na praci - TADY MAS PRACE PODLE STESTI
2) na poctu PBcek - cem je vetsi tim lepsi rozmezi, vidis ho vedle toho ctyrlistku(cisla)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Svátečním setem zvyšuješ tu sumu ne? někde se to tu řešilo...
 

DeletedUser

Guest
Ale stejně když se tu tak dívám na to, jaké kdo našel nálezy, tak mi přijde, že ostatní většinou nachází při nižší motivaci, cca kolem 75% procent. Snad jsem neviděl že by někdo našel něco cenného nad 95% motivace..
 

DeletedUser

Guest
tak na buff jsem našel u rybolovu toto

[report=6150352e72de54e41]Pracovní oznámení: Rybolov[/report]

takže se dá nacházet i při vyšší motivaci:)

ale je pravda, ýe nálezi okolo 2K$ jsem nacházel s motivací od 91% do 80% co jsme se teď tak koukal do oznámení
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru