• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Práce s vysokým štěstím

  • Zakladatel vlákna StarejBlazen
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
K= tisíc, takže 2k = 2000

report zobrazíš jen na buffalu a to např tak, že dáš psát telegram, vložíš report a dáš náhled ;)

jinak já nacházím pěkné věci od motivace 94 po 80 přibližně, tudíž celkem hned :D
 

DeletedUser

Guest
Ale dnes jsem objevil jednu věc..Zajímavou..Dal jsem obchodovat s indiánama na hoďku a nic..A potom jsem dal 2x 30minut..A na první doutníky a na druhý pepperbox..Jak je to možné ?
 

DeletedUser

Guest
no tak motivace 94 je po 2 dvou hodinovce že:d teda na buff jen hodinovce

Ale dnes jsem objevil jednu věc..Zajímavou..Dal jsem obchodovat s indiánama na hoďku a nic..A potom jsem dal 2x 30minut..A na první doutníky a na druhý pepperbox..Jak je to možné ?

je to náhoda

na doutníky se u té hodinovky házelo jakoby 2x nebo 4x podle světa (pokud na arizoně nebo buff, tak 4x) ale na věci se hodí 1 a čím déle pracuješ, tím větší máš šanci na to, že to opravdu padne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
je to náhoda

na doutníky se u té hodinovky házelo jakoby 2x nebo 4x podle světa (pokud na arizoně nebo buff, tak 4x) ale na věci se hodí 1 a čím déle pracuješ, tím větší máš šanci na to, že to opravdu padne

prosím toto smažte... omylem jsem nedal editovat, ale přidal další příspěvek
 

DeletedUser

Guest
No jasně, čím déle pracuješ tím větší šance že to najdeš..Ale hrozně mockrát jsem dával hodinu a nic..A poté dám půl hodinu a hned to najdu..Jak je to možné ?
 

DeletedUser13514

Guest
Jo jo, už po hodině se dá něco najít, i když víc mám po dvou hodinách (Buffalo) ale je to jak kdy. Jindy vymlátím na hrobech celou energii a nenajdu ani prsten.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj chlapi, také mě napadlo proč třeba nejde na Buffalu místo 1 hodiny práce, dát rovnou 2 hodiny práce..?
 

DeletedUser13514

Guest
To je jedna z věcí, která mi na nových světech vyhovuje - hodinové práce :D Tak dej dvě hodinové za sebou a je to, ne? :D
 

DeletedUser7836

Guest
Lebo je to "speed" svet.
Práca tam trvá 1 hodinu ale sú na ňu rovnaké požiadavky ako keby trvala 2 hodiny a aj rovnake odmeny.
 

DeletedUser

Guest
protože ta 1 hodina práce je to stejné jako na jiných světech 2? prostě máš všechny pracovní doby poloviční... no a nejde to, asi kvůli té frontě jinak nevím.... i když bych to občas také ocenil.. hlavně teda u spaní
 

DeletedUser

Guest
No je to také lepší, že za 100energie uděláš 4 práce no tak tady by si dal 2 pracovní příkazy a šel by si spát a ok..No a normálně by si to měl jakoby 5 příkazů..Uděláš více práce..
 

DeletedUser

Guest
Že dřiv každá práce měla jiný procento na nalezení předmětu a teď je všude 20% to pjekně podělaly.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru