• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní sety a nové práce

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    36
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7239

Guest
Nové sety:
Začnu tedy setem, který tu už částečně je a to je Hasičský set. Tedy kromě hasičského kbelíku by přibyla Hasičská hadice (jako duelová zbraň), Stříkací vůz (puška - samozřejme historický vzhled), Hasičská přilba a Hasičský opasek, uniforma (kabát a kalhoty) a holínky
K tomuto setu by přibyli nové práce:
Zakládat požáry (40. úroveň -250 PB - sirky - 75%)
Hašení lesa (70. úroveň - 550 PB - popel - 100%)
Hašení vrtné plošiny (90. úroveň - 750 PB - olej - 35%)


Další set podobný indiánskému by byl Lovecký (s menšími změnami, aby nebyl shodný s indiánským) a Rybářský. :)
Lovecký set by se skládal z Loveckého klobouku, Lovecké dýky (duelová zbraň), Pušky (puška), Lovecké vesty a Pasti (podobné té bobří, ale byla by i na medvědy a jiné)
Rybářský set by byl dobrý k pracím: Chytat ryby, Rybolov nebo Chytat raky. Skládal by se z Udice, Rybářského klobouku, saka a holínky.
Nové práce:
Lov divokých prasat (30. úroveň - 220 PB - malé sele - 10%)
Střílení kachen (50. úroveň - 350 PB - peří - 35%)
:lovec:

Potom by byl ještě Kuchařský set, který by se skládal z kuchařské čepice, obleku a zástěry (mohla by se použít i ta grilovací). Taky z předmětu Hrnec (nebo grilovací kleštičky), který by přidával dovednosti k pracím společné s jídlem. Tady bych dal i nové práce jako:
Chovat drůbež (10. úroveň - 50 PB - vejce - 60%)
Pěstovat víno (30. úroveň - 200 PB - hroznové víno - 55%)
Práce v pivovaru (60. úroveň - 450 PB - pivo - 80%)
Odsolovaní mořské vody (100. úroveň - 800 PB - sůl - 60%)


Jistě by se mohlo doplnit spoustou dalších setů a prací, ale to prozatím z mé strany stačí... tak diskutujte a případně upravte sami. :indián:

PRO: Další zpestření hry a možnosti nových setů pro pracovní činnosti a nové produkty. Většinou jsem vycházel z předmětů, které jsem už viděl na TW-DB, ale ne v samotné hře (zřejmě byly pouze v Beta verzi a zavrhnuté... jako třeba vejce nebo sirky) jiné v úkolech (pivo nebo popel - ten by byl dobrý k výrobě tiskařské černě). Spojitost s novinářskou sadou.
PROTI: Možná to není v souladu s plánem INNA. :unknow:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Zpracované to máš hezky, to se musí nechat. Je sice pravda, že setů je momentálně skoro až moc, ale většinou nejsou vyhraněné na jistý druh práce. Proto se mi Tvůj návrh líbí. Beru to ale z pohledu flákače - střelce a lovce odměn. Názory pracující vrstvy budou určitě přínosnější. Ale fandím Ti!

Jinak...co se týče toho, že to není v plánu INNA...
Není to tam (a nikdy nebude), protože to vymyslel hráč. A dokonce, což je ještě horší: hráč z českého serveru!
 

DeletedUser9371

Guest
Ale jo, jako nápad je to sice pěkné, ale ve hře jak známo nápady ze strany českých hráčů jsou nerealizovatelné.
Jako zdroj vzájemné komunikace ku zlepšení hry pěkné.
Setů je tady ale přehršle, to chceš nové sety ? Osobně se v tom už dnes ztrácím a ztratil jsem i zájem o jejich kompletaci.
Je toho opravdu moc. Počkám si ještě, jestli se třeba nebudou mlít sušené hadí kůže, třeba na rychlost pohybu v bitbě, když prohrávám. Nasypu si jí jako popel na hlavu a budu lítat po mapě na růžovém UFU.
:D
Hlasoval jsem ne. Ne proto, že by to byl špatná nápad, ale jiná možnost tam v odpovědi nebyla. Volil jsem ne jako nereálné (nemá to budoucnost).
 

DeletedUser17580

Guest
Máš to zpracované vážně parádně. Mě se nové sety nelíbí převážně z důvodu, že se opakují a hlavně se nedají sehnat jinak než z akcí. Pak máte prostě smůlu. Ty tvé jsou fajn, hlavně by bylo super kdyby šli normálně koupit v obchodech. Klidně bych tyto sady zavedl a nové zrušil.
Má to ovšem jeden háček. A to jak psal Jack Lewis: "protože to vymyslel hráč. A dokonce, což je ještě horší: hráč z českého serveru!"
 

DeletedUser7239

Guest
Má to ovšem jeden háček. A to jak psal Jack Lewis: "protože to vymyslel hráč. A dokonce, což je ještě horší: hráč z českého serveru!"

Já osobně v tom nevidím žádný problém. Problém vidím především v tom, aby se to vůbec z fóra dostalo na stůl vyvojářů The Westu. :) Pokud by se nápad líbil i INNU nevidím důvod, proč by ho nemohli zrealizovat. Horší je pokud se to nelíbí moderátorům a nápad skončí v "koši" - archívu na fóru. :( Kdyby měli patent na rozum pouze Němci, potom by bylo zbytečné tady vůbec mít "Návrhy a nápady", protože by bylo jasné, že se do INNA nikdy nic z Česka nedostane. :P
 

DeletedUser17580

Guest
I kdyby to INNO dostalo a odsouhlasilo, určitě by tyto sady nepřidalo do obchodů apod. Ale byly by součástí dalších akcí ve smyslu Dnu Nezávislosti a Octoberfestu. Takže zcela k ničemu, protože by nebyli k sehnání jinak, než za nuggety. Je to velká škoda, protože Tvůj návrh se mi líbí a uvítal bych ho.
 

DeletedUser13789

Guest
Já osobně v tom nevidím žádný problém. Problém vidím především v tom, aby se to vůbec z fóra dostalo na stůl vyvojářů The Westu. :) Pokud by se nápad líbil i INNU nevidím důvod, proč by ho nemohli zrealizovat. Horší je pokud se to nelíbí moderátorům a nápad skončí v "koši" - archívu na fóru. :( Kdyby měli patent na rozum pouze Němci, potom by bylo zbytečné tady vůbec mít "Návrhy a nápady", protože by bylo jasné, že se do INNA nikdy nic z Česka nedostane. :P

O to, aby se návrh dostal na stůl INNA, se nebojím. Pokud by prošel hlasováním (bohužel zřejmě neprojde), tak by admin měl návrh poslat. Je to jeho práce a on je za to zodpovědný. Musí se starat jak o hru, tak o fórum a podávat jakési hlášení o tom, jak to mezi hráči vypadá.
Patent na rozum němci nemají. Jen si to bohužel někteří (celé INNO) myslí. A upřímně... Kdybys vedl nějakou hru, hlavní server by sídlil v ČR, další významné světy by byly německé a třeba anglické. Zajímal by ses o to, jak se to líbí hráčům na jejich světě v Tádžikistánu? Možná by sis jejich názory přečetl, ale určitě by ses tím (až na výjimky) nezabýval.

Vím, že tohle je hodně přehnané, ale řekl bych, že tak nějak na to němci asi koukají...

Já jsem byl rozhodně PRO Tvůj návrh a hodně Ti fandím třeba i do budoucna s podobnými nápady. :)

Jen pro info: pokud slovo němec píšu ve smyslu "příslušník INNO games", tak ho opravdu píšu s malým písmenem na začátku. Němci jako takoví mi jinak nijak extra nevadí.
 
Mně vždycky pobaví debata libových světoborců. Zkuste trochu přemýšlet a přestat si dělat ostudu. Vymyslete jeden dobrý nápad a ne sto jalových. Pak by mohl být přijatý. Jestli je updat čtyřikrát do roka a hráčů je určité množství, tak by při tomto poměru byl jeden přijatý nápad za dobu pěti let úspěch.

Taky Inno zajímá jaký je profit a to není sprosté slovo. Jestli z našich servrů není velký zisk, tak se nezlobte, ale to se na nás nikdo ohlížet nebude. A je to právě kvůli tomu, ne že nad námi posledních 500 let ohrnují nos. Pokud je náš přístup o tom, že se ohlížíme na platiče zle a máme dojem že nám Inno "cpe" placené věci, tak se nemůžeme divit, že z nás nejsou nijak radostní.
 

DeletedUser7239

Guest
Kdybys vedl nějakou hru, hlavní server by sídlil v ČR, další významné světy by byly německé a třeba anglické. Zajímal by ses o to, jak se to líbí hráčům na jejich světě v Tádžikistánu? Možná by sis jejich názory přečetl, ale určitě by ses tím (až na výjimky) nezabýval.

Rozhodně by mně zajímal každý názor jak vylepšit hru. Možná, že návrhy z cizí země bych nechal prostoupit zkouškou ohně v zemi své (tedy v Česku :) ) Nicméně jestli to vypadá s hlasováním takto potom se nedivím, že samotné INNO upadá. Například s updatem 2.0 (můj nápad to nebyl lol)... kolika lidem se ta změna líbila ? Menšině hráčů... taky jsem hrál 1. verzi a myslím si, že tahle je o mnoho lepší. :hoj:

No ne každému se zamlouvají mé nápady na vylepšení The Westu. Já jenom píšu, co by mně osobně v The Westu víc bavilo. Například mně nebaví duelovat hráče. Jaký by byl můj návrh ? Aby se duelanti mydlili mezi sebou. Nebo aspoň vynechali dělníky. Na Dakotě jsem si vybral dělníka a jsem tam nejvíc duelován ze všech světů, které hraji. Snad proto, že jsem dělník si na mně dovolují víc ? :( Každopádně Divoký západ nebyli jen přestřelky, ale i romantika. A tady trochu chybí. Všechno je jen o penězích... a jak píše McBracey... kdyby za to nebyly nugety tak by ani nebyl sv. Valentýn nebo Vánoce. No ale ta doba přijde, protože lidé nebudou mít nazbyt peníze. Takže i tenhle nápad by se dal pro INNO zpeněžit (jak psal krekcz)... pokud je ještě čas. Ale vypadá to, že mu to nedovolí samotní hráči. :P

:bandita: Takže asi tak... za to, co se mi nelíbí za to já neplatím. A to, co by se mi líbilo ve hře není. :P
 

DeletedUser11063

Guest
Je pěkné, že navrhuješ nové práce s tím souhlasím - aby byla nějaká další změna ve westu.
Co se týká ale těch setů, tak to musím říci ne. Jak už tu bylo řečeno, setů je tu až moc. Dříve tu tolik setů nebylo a taky to šlo hrát - lidi se hold museli snažit a nedostali vše na zlatém podnose jako teď. A tento nový trend čím více setů tím lépe se mi popravdě nelíbí.
 

DeletedUser7239

Guest
Je pěkné, že navrhuješ nové práce s tím souhlasím - aby byla nějaká další změna ve westu.
Co se týká ale těch setů, tak to musím říci ne. Jak už tu bylo řečeno, setů je tu až moc. Dříve tu tolik setů nebylo a taky to šlo hrát - lidi se hold museli snažit a nedostali vše na zlatém podnose jako teď. A tento nový trend čím více setů tím lépe se mi popravdě nelíbí.

Jinak by bylo dobré, kdyby hráči projevili aspoň trochu kreativity. Kritizovat umí každý, ale něco kloudného vymyslet, to už ne. :P Já se o to aspoň snažím. Psal jsem, že máte diskutovat a případně poupravit. Jenže když to už předem odsoudíte k nezdaru... :( Vždyť se to mohlo dopracovat do podoby bez nějakých setů (třeba ta Lovecká je dá se říct navíc, když tam je indiánská), ale ta hasičská je už vlastně zčásti ve hře. Jenže... jeden požárnický kýbl podle mně není žádným setem. Na set by měli být minimálně 2 předměty. :) No a taky tu šlo o to, aby na tom INNO trochu vydělalo. Přidáním jenom prací na tom nic nezíská... a proto se ani INNO nebude moc snažit, aby něco takového vytvořila. Pokud se ale k tomu přidají sety, které budou častečně v normálních obchodech, částečně zase v nových úkolech (to by se dalo taky rozpracovat), ale... především v SHOPU za nugety možná, že by INNO pohlo prstem :) ! A nikdo tě už k tomu nebude nutit, aby jsi ten další set kupoval. Ale pro nenasytné hráče... jako jsem třeba já :) ... by to byl skvělý přínos do hry. Samozřejmě pro ty, kteří chodí hlavně do hry duelovat (a zvláště dělníky :( ) takové sety a práce nic nepřinesou. Jak jsem psal... furt jen samé střílení a málo romantiky. Tak se tady postřílejte a můžeme končit... jak se říká: "V nejlepším je třeba přestat." :) :(

11.gif
s11374.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15056

Guest
Nové sady...

Nepochopil som, prečo neustále pribúdajú nové sady...

Nechápem, prečo by nemohla byť napríklad súprava Wyatta Earpa s tým, že by sa v nej použil aj šesťranový revolver Wyatta Earpa, alebo prečo by nemohla byť sada Jesseho Jamesa a bol by tam takisto jeho kolt... Je tu veľa možností, napríklad sada Williama Mastersona pre dobrodruhov, Pata F Garetta, Georga Crooka... a to všetko s tým, že by sa využili tie svietiace veci (pre mňa vzácne, u mňa je westový vrchol zberateľská súprava, lebo sa nedá kúpiť a je náročné ju získať) , ktoré postupne strácajúna hodnote... Každá nová súprava tieto veci znehodnocuje a začínajúci hráči si ich ani nevedia oceniť... Svietiace veci boli vždy niečo vynímočné a ja osobne by som bol rád, keby aj zostali vynímočné... Bola by veľká škoda, keby upadli do zabudnutia.

Možno sa mýlim, ale načo vymýšľať nové, keď tu máme veľmi veľa možností využiť to, čo už tu je, len to zdokonaliť...

Keď niekto nesúhlasí tak sorry, ale je to len môj názor.

[url=http://www.the-west.cz] [/URL]
 

DeletedUser7239

Guest
Možno sa mýlim, ale načo vymýšľať nové, keď tu máme veľmi veľa možností využiť to, čo už tu je, len to zdokonaliť...

Proč mít ve hře 1000 předmětů, když by jich mohlo stačit klidně 100 nebo třeba jen 10 ? Proč asi ? Čím víc předmětů hráč získává tím déle mu hra trvá, tím více úsilí na to vynakládá, aby se pokusil získat všechno. :) Tedy až na prostoduché duelanty, kteří si přišli jenom zastřílet. :zásek: :( Já na duely moc nejsem... spíše bych uvítal víc staveb ve hře z nalezených produktů (pevnosti, cirkus, ranč :) ). Stavby, které by zase něco nového do hry přinesli. Například na Divokém západě byli i farmáři. Proč by nám hra nemohla nabídnout postavit si vlastní farmu, tam třeba chovat krávy a jako produkt získavat mléko ? Samozřejmě, aby to bylo co nejvíc podle reality, tak by se mohlo bojovat i o farmy... 1 obránce pokud by měl dobrou mušku by mohl zneškodnit třeba 5 pistolníků. Ale taky by mohli za určitých okolností (například dynamit + sirky :hoj: ... zjednodušeně jinak to by bylo už na další návrh... ) pistolníci farmu vypálit. Bylo by to opravdu jako na Divokém západě. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
Jinak by bylo dobré, kdyby hráči projevili aspoň trochu kreativity. Kritizovat umí každý, ale něco kloudného vymyslet, to už ne. :P

Teď se mýlíš. Zdejší fórum bylo plné různých návrhů - dobrých i špatných (viz archiv, popř dopis), ale postupem času to lidi vzdali. I já ve westu pořád vidím obrovský potenciál - existuje mnoho věcí, které by šli upravit, předělat a doplnit, ale postupně jsem přišel o většinu iluzí. Proč se pokoušet o něco, co bude inno stejně z vesela ignorovat a pojede si po svém (blbě, ale po svém) - tím ale nechci tvrdit, že jen můj názor je ten správný.
Dnes se všechno točí kolem setů a inno snad nedělá nic jiného než sety (a hráčům to bohužel stačí - to je to nejsmutnější na tom) - kde jsou jejich plány - např že si hráči budou moci přizpůsobit města k obrazu svému (vlastni budovy či doplňky) a další věci?

Já tě nechci odrazovat od vymýšlení nových věcí to vůbec ne - je dobré, že se stále někteří hráči snaží :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Všeobecně možná ano, ale ne vzhledem k mému návrhu. :P Jinak ty práce by taky mohli trochu poštelovat s předměty. Například na Lovu grizzlyho mi to nabídne trubku. :( To by se spíše hodilo na Hlídání pevnosti. :) Některé práce by jsi nemohl dělat bez určitého předmětu (například Rybolov bys nemohl dělat pokud by jsi neměl ve výbavě udici). Každopádně si myslím, že tento návrh (společně třeba s Tajemnými horami :) ) by pomohl oživit umírajíci The West. :siesta:
 

DeletedUser11063

Guest
Všeobecně možná ano, ale ne vzhledem k mému návrhu. :P Jinak ty práce by taky mohli trochu poštelovat s předměty. Například na Lovu grizzlyho mi to nabídne trubku. :( To by se spíše hodilo na Hlídání pevnosti. :) Některé práce by jsi nemohl dělat bez určitého předmětu (například Rybolov bys nemohl dělat pokud by jsi neměl ve výbavě udici). Každopádně si myslím, že tento návrh (společně třeba s Tajemnými horami :) ) by pomohl oživit umírajíci The West. :siesta:
na oživení umírajícího westu by bylo potřeba více věcí (inno si musí konečně sundat růžové brýle) ale máš pravdu že by to byl základ.
Jinak já proti pracím co navrhuješ nic nemám - bylo by to oživení, ale mě tam vadí prostě ty sety - čím dál tím více lidí jede přes sety a obchody ve městě naprosto ztrácí smysl. Já bych mnohem radši rozšířil nabídky městských obchodů a srovnal ceny
 

DeletedUser7239

Guest
čím dál tím více lidí jede přes sety a obchody ve městě naprosto ztrácí smysl.
Jak pro koho... ten, kdo sbírá předměty kvůli Sběratelskému setu se nevyhne ani nakupování těch obyčejných předmětů z obchodu. :P U některých svých postav nemám ani ty základní předměty pro úkol Queens. Ani ve svých obchodech, ani u cestujícího obchodníka ani jako nálezka to nemůžu najít. Tak jedině někde levně na trhu nebo za 4 násobnou cenu jinde ve městě. Ceny si myslím, že jsou akorát. Jen se mi zdají přehnané ty ceny na trhu z těch nových setů... ale co už... cena stoupá podle počtu nuget, které do toho hráči dávají tak se není čemu divit. :) Ale co se mi líbilo na jedničce... byl větší výběr postav u jednoho charakteru. Mělo to sice jen vzhledový význam, který byl nahražen možností udělat si avatar s více kombinací, ale určitě se to mohlo udělat líp (ty druhy charakteru mohli zůstat... například kovboj mohl mít přidáno více do jízdy na koni, vandrák třeba zase do plavání a zlatokop do obchodování :) ). Každopádně pro tento návrh... kdyby se opracoval druhými zkušenějšími hráči, kteří už mají třeba ten 100. level... zajímalo by mně jak by to nakonec dopadlo, co by z toho zůstalo nebo co by zase přibylo. :) Zatím to vypadá jako s Titanicem. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru