• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní sety a nové práce

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    36
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15056

Guest
Keď sa to vezme, tak všetky sety sú skoro stejné až na nejaké malé rozdiely... Moja skúsenosť je, že keď mám Cartwrightov set a k tomu Elfegove zbrane, tak na prácu už nič iné ani nepotrebujem. Čo sa týka pevností, tak tam je v každej tombole nejaká sada, dokonca raz aj dve boli a to Munnys a Jeremiah... Čo sa týka duelov, tak tam je to tiež jasné... Je len na každom, čo si vyberie... Nové sety sú podľa mňa problémom len pre fanatických zberateľov, čo chcú mať všetko. Pritom si stačí vybrať set podľa toho, na čo som zameraný. Ja na Colorade duelujem a mam Doca a nevidím dôvod, aby som mal zaprataný inventár kadejakými súpravami len preto, aby som ich mal. Na sk Texas chodím do pevností a mám tam Jeremiah Johnsona a nepociťujem potrebu sa naháňať za inými súpravami do pevnosti, aj keď taký Natty by sa mi páčil viac... Pre kupca, resp na hľadanie tretieho kľúča INNO urobilo set mýdlová opera a nie je z tomboly, aj keď je pravda, že topánky, sukňa a opasok sú len v shope, ale sú aj za dlhopisy. Môj názor je, že stačí si vybrať jednu sadu, ktorá mi najviac vyhovuje a dať si ju dokopy a nenaháňať sa za každou novou blbosťou čo nám INNO naservíruje. Ďalší problém sú, ceny na trhu, ale to je do inej debaty... Možno by sa zišla ešte jedna nová sada, direkt pre stavbárov a žiadny univerzál, ale len stavanie. Ale to ja nevyriešim...

[url=http://www.the-west.cz] [/URL]
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nové sety:
Začnu tedy setem, který tu už částečně je a to je Hasičský set. Tedy kromě hasičského kbelíku by přibyla Hasičská hadice (jako duelová zbraň), Stříkací vůz (puška - samozřejme historický vzhled), Hasičská přilba a Hasičský opasek, uniforma (kabát a kalhoty) a holínky
K tomuto setu by přibyli nové práce:
Zakládat požáry (40. úroveň -250 PB - sirky - 75%)
Hašení lesa (70. úroveň - 550 PB - popel - 100%)
Hašení vrtné plošiny (90. úroveň - 750 PB - olej - 35%)


Tak jsem si vše přečetla...ufff dlouhé povídání k návrhu. Co se týče Hasičského setu a vrtné plošiny :D napadla mě postavička J.R. ze seriálu Dallas. :radní:, ale vážně.
Mít nové sety a nemít nové sety. Jak už tady někdo zmiňoval, určitě velká radost ze strany sběratelů. A když už máme ve hře Tradiční Bavorský Set, proč ne Hasičský?

Pokud nový set, tak i nový příběh - nová úkolová řada s různými druhy obtížnosti na výběr a s hezkou cenou na závěr.

Možnost zbavit se nepotřebných setů při dosažení určité úrovně za otevření nového úkolu a získat třeba jiný set. Těch možností je spousta a věřím, že jednou se i dostane na českého človíčka a nápad se zrealizuje.
 

DeletedUser9371

Guest
Hasičský set je kapitola sama pro sebe. Ten je tady nekompletní i s "kýblem (vědrem)" od roku 2010. Nebo i dříve ? Tudy pšenka nekvete, to je už prostě ohrané a nejen připomínkami hráčů v poplatné době. Pro hráče jsou takové nedodělané akce ze strany INNA nezajímavé.
Na to jsme si už poplakali, všude i společně, jako komunita hráčů a to v minulém čase.
:)
 

DeletedUser7239

Guest
Těch možností je spousta a věřím, že jednou se i dostane na českého človíčka a nápad se zrealizuje.

No právě, že těch možností v tuto chvíli moc není. INNOGames se sice jakýmsi směrem ubírá, ale spíše k nevoli hráčů než jejich spokojenosti. A možná, že by se tenhle nápad mohl poupravit... třeba dát pryč pár setů, přidat více prací. Já jen, že ty pracovní sety by bylo něco na čem by mohli vyvojáři vydělat (podobně jako na setu z Mýdlové opery). Část setů by se dala koupit, část by byla v úkolech a něco v SHOPu :)

Hasičský set je kapitola sama pro sebe.
Nechápu vůbec INNO, že jeden předmět označila jako set ! :( Jinak zvýšením počtů setů, prací se nabízí i možnost dát více úkolů. A třeba by se časem mohlo dosáhnout toho, že při svých řemeslech by jsme mohli vyrábět i předměty, které se dají vytočit v tombolách. Například produkt pivo by mohl sloužit k výrobě piva z losování, které jsme si tu mohli vytočit (nebo třeba jiného druhu piva :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to dobré gringo,ale bohužel si myslím,že INNO si do toho nenechá kecat,ale co,zkoušet se to musí,aspoň vidí,že mám o hru zájem.Jinak uvítal bych nové práce a hlavně ty obtížné,práce po updatu 2.0 jsou k ničemu,nedají se na nich vydělat $,expy a také jsou k ničemu pro řemeslo.

Pojďme společně vymyslet nějaké výrazné vylepšení pro postavu dělníka,tato postava je dost opomíjena v bitvách.
 

DeletedUser7239

Guest
Pojďme společně vymyslet nějaké výrazné vylepšení pro postavu dělníka,tato postava je dost opomíjena v bitvách.

No právě o to jde. Více lidí se v The Westu těší především na duely nebo bitvy o pevnosti. Mně se zdá příliš těžké pro jedince, aby si vybudoval pevnost. Výhodu v tom má více lidí pohromadě. Takové založení farmy by mohlo přinést mnoho dalších možností (úkoly, práce, řemeslo). Škoda jen, že to nějak lidi nenadchlo. :(
Podle mně je to můj nejlepší nápad, který jsem měl. Možná by ho chtělo trochu ještě vylepšit. Horší je pokud není ze strany hráčů zájem. To se potom může INNO snažit jak chce. Ale možná, že se hráči snažili a INNO je ignorovalo.
To už potom nikdo nic vymýšlet nechce. Divím se hráčům, kteří vymýšlet chtějí, že mají chuť ještě něco vymýšlet, když je stejně ignorují. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
víš,ale dělníkům se už nechce moc stavět,za prvé nikdo si toho nevaží,zadruhé-dělníci z toho nic nemají,jen minimum $ a XP a za třetí,ostatní si hrají to svoje a vydělávají si,popřípadě sou na bitvách a ty stavíš.Já jakožto dělník,bych byl pro nějaké nové bonusy na bitvy a také např. pro nějaké stavby,kde by z toho něco mohli mít,nějaké výhody na bitvy,ocelovky apod...
 

DeletedUser7239

Guest
víš,ale dělníkům se už nechce moc stavět,za prvé nikdo si toho nevaží,zadruhé-dělníci z toho nic nemají,jen minimum $ a XP a za třetí,ostatní si hrají to svoje a vydělávají si,popřípadě sou na bitvách a ty stavíš.

No mně je už to stejně jedno. Pokud neprojde tohle tak škoda mé námahy něco dobrého pro INNO vymýšlet. :( Ona se časem zahrabe sama, když to tak vidím kolik hráčů teď INNO odrazuje. ŠKODA... :tom:
 

DeletedUser

Guest
Gringo 2 - farma by mohla být zajímavá, ale muselo by to být omezeno jen na dělníky a hlavně by to muselo být k něčemu, stejně tak by se dalo přidat pár budov do města, ale to už jsem t někde četl....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru