• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Protest proti zlatým puškám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4929
  • Vytvořeno

DeletedUser4929

Guest
Tak už toho mám právě tak dost, díky nějakému inteligentovi co vymyslel zlaté pušky se stali obrany prakticky ničím, protože soupeř vás jen ustřílí pouhým máme 10(150 škod na víc a 30 bonus) zlatých v sektoru. To pak není bitva a na těch věžích můžete těch zlatých mít klidně 8, ale prostě to nejde.

Zlaté pušky začínají ničit tuto hru a pevnosti jsou neubranitelné.
 

DeletedUser

Guest
Tak je stáhněte do pevnosti a tam ty pušky rozmistěte stejně. :)
Žádná strategie není neprolomitelná, pokud lidé poslouchají...
 

DeletedUser4929

Guest
Jo jasně přemýšlej oni dostanou bonusy a ty sektory tam nejsou tak velké aby se tam dostali takové bonusy. Ty pevnosti se stávají neubranitelné začalo na s9 a Arizoně a ted to pokračuje na S7 a všude je to stejné, prostě pevnost se nedá ustát. Nebo mi nějak vysvětli že jsem schopen proti plné obraně v útoku an malé zbýt třeba ze 40-45 lidma(udělal jsem to 3x za sebou) a to dřív něšlo.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé je, že tento příspěvek vznikl po vaší neúspěšné obraně na S7, když se vám podařilo dobýt pár pevností díky zlatým, tak vám to nevadilo :-)

Jinak naprosto souhlasím, že zlaté pušky naprosto naprosto kazí bitvy o pevnost. Jak může mít sektor v trávě větší bonus než věž navíc dávat bonus +200 na škody?? A to jsme teprve na začátku, zlaté budou ještě přibývat!

Že to takto dopadne muselo být všem jasné po prvním zjištění, že bonus zlatých pušek se bude kumulovat. Bohužel Inno v honbě za nugety usnadnilo cestu ke klíči a přidalo možnost snadno si přehodit atributy a dovednosti!

Naštěstí už i Inno si všimlo znechucení hráčů (hlavně těch bez pušek, ale i spousty s puškami) a prý připravuje neznámou úpravu v updatu 1.31. Dej bože ať to netrvá zase minimálně půl rok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser753

Guest
určitě to udělají, tak že ji bude lehčí získat. přece ji neomezí nebo nestáhnou.
aby jich mělo víc lidí.
 

DeletedUser4620

Guest
Najväčšia hlúposť bola, že zjednodušili získanie 3. kľúča...Keby kľúč zostal normálny predmet, tak by sa jeho hľadaním strávilo neporovnateľne dlhšiu dobu (mám teóriu, že kľúč padá ako predmet pri obchodnom cestujúcom, preto sa tam našiel tak málo krát a pri hroboch ako úlohový predmet, ktorý vám padne väčšinou do týždňa)...

Ak mám dosť $ a zmyslím si, že chcem pušku, tak ju do týždňa mám a to nie je bohviečo...
 

DeletedUser4662

Guest
Ale zase se zvysuje pocet bitev .. kdyz ji obranci neudrzi, utocnici se zlatymi pevnost dobijou, stavají se oni obranci .. a tak dokola .. a pevnost se da i proti zlatym dobre ubranit, je to hlavne o lidech a strategii ... nic vic, nic min ...
Uroven si to udrzelo na svetech, kde neni usmirovani samana.. tento nugetovy vymysl naostatnich světech, vidim jako UPLNE NEJHORSI VEC VE HRE !!!
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé je, že tento příspěvek vznikl po vaší neúspěšné obraně na S7, když se vám podařilo dobýt pár pevností díky zlatým, tak vám to nevadilo :-)

Bonehead-byl jsem v té bitvě-jako Tvůj enemy - jsem schopen uznat že jsme dělali moc chyb a vymlouvat se na zlaté pušky je blbost. Určitě to všichni znáte po vyhraném boji si všichni gratulují a děkují ale po prohře je jednoduchší svést to na to co je jen 50% problému a nepojmenovat to co jinak vidí i slepý :::))::
 

DeletedUser4929

Guest
Bone mě už to štve dlohodobě a to včera byla poslední kapka. Nechci brečet nebo tak, ale prostě, jen o tom kdo má víc pušek. A když jich v jedno sektoru bude stát třeba 30 tak s tím už neuděláš vůbec nic.
 

Pawn

Člen týmu
já jsem rozhodně proti tomuhle... ale jsem proti zlatým zbraním jako takovým nelíbí se mi tu.. :) , když už at něco dávají i ostatní pušky ne? nemusí to bejt nic převratnýho stačil by i malinkej bonusek..
 
já jsem rozhodně proti tomuhle... ale jsem proti zlatým zbraním jako takovým nelíbí se mi tu.. :) , když už at něco dávají i ostatní pušky ne? nemusí to bejt nic převratnýho stačil by i malinkej bonusek..

To by ta zbraň nebyla unikátní a to to tady právě jde. Myslím že právě proti tomuto původní myšlenka bojuje. Navíc, když všechny pušky nic nepřidávali, nikomu to nevadilo. Že je tahle už na úrovni to vadí, ale taky na to má "číslo" a adekvátní podmínky pro získání.

Chtěli jste inovace, větší zranění na vyšších úrovních, máte to mít. Není chyba hráčů že si díky vlastní invenci dokáží ve hře tyto zbraně obstarat a obstojně je využít.
 

DeletedUser

Guest
Bracey, nechci rýpat ale návrhy na bonusy (i kdyby jen malé - jako u duelových zbraní)
u pušek tu padaly mnohem dříve, než INNO vypustilo do světa to zlatnictví. ;)
 

DeletedUser

Guest
ať odstrani zlatou sadu. nikoho sem nevyprovokoval já mam přesny peacemaker a přijde jeden ktery ma ten zlaty kolt a během 4 ran sem omdlel. Klidně nechte ten zlaty kolt ale zjednodušte jeho ziskani myslim tim manualni zručnost snižte alespoň na 60 nebo 65 ale ne na 100 to budu mit level 120 a pořad mi bude chybtět. Nemohu to soustředit jen na Manualni zručnost, dělam to rovnoměrně
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle téma moc nechápu, to se musím přiznat.
Když už jste vážně tolik proti zlatým zbraním, nemá cenu tady breptat v Čechách, ale domluvit se, přeložit nějaký smyslu plný protest a odeslat ho rovnou do Inna, nebo rozpoutat debatu někde na fórech, kde jsou přítomni i samotní vývojáři, jinak toto téma nemá smysl.

Osobně se bitev účastním jen na světě jedna, kde jsou pušky dvě, tři, a ještě na naší straně, což je pro nás alespon malá kompenzace, že stojíme proti přesile. Tudíž to nemohu posoudit, ale je pravdou, že ty bonusy by se asi zkrouhnot měly, je totiž prapodivné, že může mít útok větší výhody než obránce, to je nesmysl.
 

EREWAN

Člen týmu
v tom případě by bylo rozumné založit petici...

zlaté zbraně ztrácí smysl, v tom souhlasím, ale když vám dobyjí pevnost díky vyšším bonusům, tu stejnou výhodu budete mít při odvetě vy, tzn. větší motivace poslouchat při bitvách...
 

DeletedUser6989

Guest
To je dost ujetý :::)):: Nechápu,jak se můžete rozčilovat nad tím,že někdo má něco,co vy ne,když podmínky pro všechny jsou stejné.Já mám na s1 zlatý kolt jako zbraň na obranu,ale protože nejsem duelant,tak s ní do mdlob nikoho nepošlu.Narozdíl od Arizony,kde mám ovšem rezavý tomahawk - pokud má soupeř zlatou zbraň,má často smůlu,protože já mám obranné schopnosti.Připomíná mi to trochu téma Duelovat dělníky - ano či ne.
A ten bonus zlatý sady taky není nezdolný - Může soupeř za kolo střílet víckrát ? NE ! Regenerují se mu HP ? NE ! Lze se do něj trefit ? ANO ! - tak kde je problém ??
A pokud někomu vadí,že má nějdo zlaté zbraně dám vám radu : Sežeňte si je taky !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Začíná to sklouzávat někam bokem

Prostě Klines správně sformuloval problém, kdy se bonus zlatých pušek kumuluje, což v souvislosti s tím, že velikost sektorů (a tím možných bonusů) se radikálně zmenšuje vytváří problém, kdy při dostatku pušek v útoku (10-15) vytváří nepřekonatelný problém.
 

DeletedUser

Guest
opet jen plac porazenych, neni to tak davno co zde jini breceli ze se pevnost neda dobyt a jine zvasty, ted zas vadi se dobyt da:) neuveritelne a o cem se zde bude brecet priste
ono asi pro vsechny ufnukanky plati - pane boze udelej tu hru jak chces ale tak aby jsem vzdy vyhral a to pak bude spravedlive a nebudu si stezovat
 
Nahoru