• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Protest proti zlatým puškám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4929
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nezáviďte že nemáte zlatou pušku, kdo ji chce, tak si ji může udělat, je to sice problém, ale jsou tady i větší...
 

DeletedUser

Guest
jk7: ty si bohužel nedovedeš představit, co by to znamenalo.
 

DeletedUser

Guest
Nejde to udělat tak že by zlate sady duelovaly a utočiuli pouze na zlate sady (třeba zlata šavle vs zlata šavle, nebo zlata šavle vs zlaty kolt) utoky ze zlatou puškou by šly udělat jen na ty kteři maji zlatou pušku. A ještě při duelech že by se dalo třeba kdo ma obyčejnou zbraň by si mohl zautočit na koho chtěl i na toho kdo ma zlatou šavli či kolt ale naopak by to nešlo. A nebo třeti krok pro zlaty kolt upravte aspoň na 60 nebo 65 zaviram obě oči a řikam 70. Bo někdo te manulani zručnosti, ktere se potřebuje 100 nedojde ani na urovni 120.
 

DeletedUser4929

Guest
Sklouzává to někam kam nechci.

Celý problém je toto, konkrétně s7 zlatky jsou na obou stranách vyrovnanané, 16 na straně skotů a cca 16 na straně SP(Bone když tak mě oprav). Jde o to, že díky zlatým puškám začíná být problém vůbec nepřítele ustřílet, když jich je v sektoru 10 zlatek, pro 33 lidí tak jsou ty lidi na úrovni 2 levelu věže. S tím že jsou tam ty sektory dva a mají přesilu a díky bonusům to s Přesných Winchestovek dávají větší zásahy než brokovnice s tím, že když se trefí tak vždy minimálně za 300(osobně jsem už od vojáka dostal i 500). Takže celý problém je v tom, že 27 lidí s bonusem střílí na 66 lidí také s bonusem, i když menším. Což například na malé pevnosti likvidační, i když jich střílí jen 50 mají obrana a útok stejné bonusy.

Chci říct zlaté kolty a šavle jo, ale se zlatými at dávají všechny dohromady základní bonus a je jedno jestli jich v sektoru bude 6 nebo 1, prostě aby se to nesčítalo. protože to akorát obrany dopadnou FAKama což je pak hra o ničem.
 

DeletedUser

Guest
ať odstrani zlatou sadu. nikoho sem nevyprovokoval já mam přesny peacemaker a přijde jeden ktery ma ten zlaty kolt a během 4 ran sem omdlel. Klidně nechte ten zlaty kolt ale zjednodušte jeho ziskani myslim tim manualni zručnost snižte alespoň na 60 nebo 65 ale ne na 100 to budu mit level 120 a pořad mi bude chybtět. Nemohu to soustředit jen na Manualni zručnost, dělam to rovnoměrně

myslím že ti němci určitě vyhoví:::)):: nevím proč tady brečíš kvůli 100bodům v manuálce - s kaťaty a opaskem se z toho stala brnkačka a to by jsi to chtěl ještě dobrnkat níž:::))::
 

DeletedUser

Guest
myslím že ti němci určitě vyhoví:::)):: nevím proč tady brečíš kvůli 100bodům v manuálce - s kaťaty a opaskem se z toho stala brnkačka a to by jsi to chtěl ještě dobrnkat níž:::))::

no a ne? 100 je moc aspoň pro mě snažim se co nejvyš jit ale nejde to i s bonusem mohu dosahnout manualni zručnosti 58 a uroveň mám 83 kdyby to bylo jen o těch par bodu meně tak jsem spokojeny a teprv by to byly ferove utoky a ne ja s přesným peacemakerem proti vyzyvateli který ma zalty kolt:zásek:
 

DeletedUser

Guest
jsme oba mimo téma-řeknu ti ale že i ten co má ten kolt pro to musel vyšroubovat tu manuálku na 100 -takže máš dvě možnosti buď tady ubekávat -nebo pro to něco udělat
 
d

a teprv by to byly ferove utoky a ne ja s přesným peacemakerem proti vyzyvateli který ma zalty kolt:zásek:

Někteří si pletete férovost s přístupem a možnostmi. Tobě se zdá že je 100 bodů potřebných k získání zbraně moc, chceš to snížit. Důvod je ten že to nesplňuješ. Myslíš že je férové, přizpůsobit si podmínky aby ti vyhovovali? Ta podmínka je tam úmyslně, aby nebylo získání snadné. A je spousta hráčů co museli radikálně zasáhnout do bodového rozvrhu, bez pomoci gatí a opasků. Najdou se majitelé zbraně, kteří měli k hranici 100 bodů dál než ty. Je nefér že oni tu zbraň už mají a ty ještě ne?! Až příjde nějaká další věc a ty budeš mít body v něčem jiném, tak zase jiní budou v nevýhodě a ty na koni.

Chci říct zlaté kolty a šavle jo, ale se zlatými at dávají všechny dohromady základní bonus a je jedno jestli jich v sektoru bude 6 nebo 1, prostě aby se to nesčítalo. protože to akorát obrany dopadnou FAKama což je pak hra o ničem.

Takový bonus není zrovna vhodný, to by vůbec nemělo být.
 
Naposledy upraveno:
- kazda dalsi ZP je v bitve dobra, a na drtivou vetsinu ZP padly nejake nugety
- na vetsine svetu (dle me), ZP jen nevratily pomer strel na zabiti nekam pred 1.30 a diky nim to neni jen o stridani obrancu na vezich
- rektrikce bonusu ZP jeste neni na poradu dne, ale casem asi na ni dojde
 

EREWAN

Člen týmu
myslim, ze klines neni ten typ : level 10 vek 10 iq 10 a vysvetlil to dobre


NAVRHUJI přesunout toto téma do Diskuzí :)
 

DeletedUser8082

Guest
Zlatý zbraně jsou blbostkaždý druhý člověk co se týče světa 4 má kol nebo šavli já kolt mám taky ale nepoužívám ho protože mi to přijde absurdní používat ho...
 

DeletedUser

Guest
Zlatý zbraně jsou blbostkaždý druhý člověk co se týče světa 4 má kol nebo šavli já kolt mám taky ale nepoužívám ho protože mi to přijde absurdní používat ho...

tohle musis psat do sekce pohadky
z pohledu cloveka co to hraje dele, kazda novinka byla v podstate prinosna a i diky tomu se ta hra da porad hrat
 

DeletedUser8082

Guest
tohle musis psat do sekce pohadky
z pohledu cloveka co to hraje dele, kazda novinka byla v podstate prinosna a i diky tomu se ta hra da porad hrat

zaltej kolt mám už delší dobu a nevyužila jsem ho ,protože jak inno přidává samí ***** do hry už to není co to bývalo....a navíc hraju touž přes asi 4 roky s několika účty jsem sekla a tohle asi udělám i s těma dvěma co teď mám.....
 

DeletedUser4620

Guest
Čo príspevok to perla - najskôr napíšeš, že máš kolt, ale nepoužívaš ho a potom, že hru hráš už viac ako 4 roky, ale asi nevieš, že prvá verejná verzia bola spustená v máji 2008 v Nemecku...

Ja osobne som tiež proti zlatým zbraniam, resp malo by sa znížiť ich poškodenie (u duelových - viac sa dospáva zdravie, ako dueluje, resp vzniká oveľa viac odporákov, kde sa to až tak neprejavuje), zmeniť vplyv sektorového bonusu (pre pušku), zťažiť získanie 3. kľúča (aj keď už je neskoro)...Keby už nie je neskoro na zvýšenie tej obtiažnosti, tak by sa kľudne mohol zvýšiť bonus/poškodenie sady pre jednotlivca, ktorý ju vlastní, ale teraz už to nie sú ani zďaleka také vzácne zbrane, ako pred updatom 1.30
 

DeletedUser

Guest
podle me ziskani zlate pusky je naprosto v poradku...to je problem udobrovani samana...a na upraveni bonusu do bitev se uz pracuje...a s tema duelovejma zbranema - to je jednoduchy dat potrebnou uroven aspon na 100...ale to sem tady na forum navrhoval uz pred davnou dobou(v te dobe to byla snad jeste 90)...na zamysleni: proc napodobeniny muzete pouzivat od 80ky a pravy od 70ky?

NINJA444 - pokud hrajes 4 roky jaktoze tva postava je jen levl 83(ja se asi po 20 mesicich dostal na 99 bez premia)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No myslim že pušky nejsou až takový problém když říkáte že je už upravují ... ale spíš mě štve ten kolt podstatě vystrnadil hezké zbraně ... z rukou hráčů :D
 

EREWAN

Člen týmu
No myslim že pušky nejsou až takový problém když říkáte že je už upravují ... ale spíš mě štve ten kolt podstatě vystrnadil hezké zbraně ... z rukou hráčů :D

to je pravda, bylo by zajimavé, kdyby byla zlatá sada zrušena, tak by hráči měli bellky a hernandy a pak teprve by byli borci ti, kteri by meli neco lepsiho nez bellka nebo hernand
 
No myslim že pušky nejsou až takový problém když říkáte že je už upravují ... ale spíš mě štve ten kolt podstatě vystrnadil hezké zbraně ... z rukou hráčů :D

To je přirozený (umělý) vývoj, přišla lepší věc. Hráči si to vydupali a teď prozměnu nadávají. Kolt vystrnadil "hezké" zbraně, ale spokojenost nezmizela.
 
Nahoru