• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Protest proti zlatým puškám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4929
  • Vytvořeno

EREWAN

Člen týmu
ono zase je pravda, že pokud by se zrušily zlaté pušky, nadávali by ti, kteří si dali tu práci splnit ty klíče, přeházet všechno na manuálku a pak zase zpátky jinam, usmiřovali na to šamana, jak blbové chodili na vykrádání a pak ještě na poklad... :( těm se tohle líbit nemůže
 

DeletedUser

Guest
ono zase je pravda, že pokud by se zrušily zlaté pušky, nadávali by ti, kteří si dali tu práci splnit ty klíče, přeházet všechno na manuálku a pak zase zpátky jinam, usmiřovali na to šamana, jak blbové chodili na vykrádání a pak ještě na poklad... :( těm se tohle líbit nemůže

a hlavne jde i o to, ze kdyz prasti s hrou, ty kteri si jen stezuji, ze jini maj to nebo ono a proto jsou silni a ve vyhode a co ja vim co jeste tak to hre zrejme vubec neublizi , ale kdyz to zabali ti kteri se stim piplali aby mneli vsechno top a pak se jim to zrusi bylo by to citelne znat
 

DeletedUser

Guest
celá tato diskuze by se měla přesunout někam do sekce zábava -bo já se fakt bavím --soused má něco lepšího tak mu to okamžitě vemte ! - a budeme mít všichni stejně a na celém vestu zavládne spokojenost klid a mír :::)):: už se konečně vzpamatujte !!!:klubun:
 
celá tato diskuze by se měla přesunout někam do sekce zábava -bo já se fakt bavím --soused má něco lepšího tak mu to okamžitě vemte ! - a budeme mít všichni stejně a na celém vestu zavládne spokojenost klid a mír :::)):: už se konečně vzpamatujte !!!:klubun:

To zase nemáš pravdu, ta kumulace schopností, která je původním jádrem problému není normální věc. Co to je za stav, kdy se násobí síla něčeho, jen proto že podobná věc stojí vedle tebe?
 

DeletedUser

Guest
a to je právě to že ta diskuze už od toho prvního příspěvku dost uhla:::))::a neboj já do bitev chodím tak to cítím na vlastní kůži jak mně sestřelují třeba z věže.
 

DeletedUser

Guest
No ja proti zlatým puškám nic nemám ten DMG neni zas tak hroznej někteří hráči dávají víc i z winchestrovkou

Ale ten kolt ...X
 

DeletedUser

Guest
Celé téma je naprosto směšné.Jsem hrdý na to,že mám zlatou sadu !Ti co by to nejraději ve hře zakázali,protože zlatku nemají,jsou normální ubrečené děcka !Je to obyčejná závist,já něco nemám a druhý jo,tak mu to zakážem,ať jsme na tom všichni stejně.To by byla totální blbost a zabiják hry !
V INNO nejsou žádní hlupáci a udělali to tak schválně,aby na všem vyrýžovali co jak nejvíc peněz.Takže si tu můžete brečet klidně dál,ale stejně nic nezměníte.(NAŠTĚSTÍ)
 
a to je právě to že ta diskuze už od toho prvního příspěvku dost uhla:::))::a neboj já do bitev chodím tak to cítím na vlastní kůži jak mně sestřelují třeba z věže.

Tak to každopádně, v tomto máš recht. Sleduju že tady se kecá o jiných věcech než je původní řeč. Tady se na dotaz anebo v rozhovoru k ničemu nedobereš.
 

DeletedUser

Guest
v updatu 1.31 je že u zlatých zbraní ještě zmečily ůroveň!
 

DeletedUser13138

Guest
sem za zruseni celeho westu at se nesedi jenom u PC,ale at se jde i ven kdyz je tam krasne.
 

Deleted User - 31870

Guest
To můžeš vykonat účinně sám - pokud se ti hra nelíbí, smaž účet a najdi si takovou zábavu, která tě bude plně uspokojovat. Nikdo tě nenutí tady sedět hodiny u počítače, je to tvá vlastní iniciativa.
 

DeletedUser13138

Guest
To můžeš vykonat účinně sám - pokud se ti hra nelíbí, smaž účet a najdi si takovou zábavu, která tě bude plně uspokojovat. Nikdo tě nenutí tady sedět hodiny u počítače, je to tvá vlastní iniciativa.

brum Brum brum někdo nepochopil ironii :),ale marné no i nechápavci jsou mezi námi :)


P.S. nemůže se ta nemoc krvavých průjmů přenést z Westu na člověka?přeci jen je to německá hra :)
 
Nahoru