• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Puška na slony

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojte ,když jsem se díval na weststats a na zbraně tak jsem narazil na zbraň do levé ruky : Puška na slony DMG 1-400. Nevíte kde jí splašit? :)
 

DeletedUser7836

Guest
Vraj ju niektorí hráči našli vo vianočnom balíčku.
 

DeletedUser

Guest
muzu se zeptat jaka kriteria byla na ziskani nejakeho takoveho predmetu z balicku?
 

DeletedUser11033

Guest
mam stejny dotaz, v celem nasem meste se z Vanocnich balicku dostavali jen lekorice apod. Vubec zadne predmety!!! Ze by nam chybel update 1.30??? Prisli jsme tedy vsichni pri otevreni balicku pred updatem o nejakou zajimavou vec??? Dostaneme moznost to jeste ziskat jako v jiných zemích, kde uz update probehl a ty predmety dostavali???
 

DeletedUser9733

Guest
Hraju na 4 světech, na každém jsem měl 2 balíčky a všude jsem našel jen lékořici apod...
 

DeletedUser

Guest
myslel sem jako treba otevrit ho az 25.12. nebo tak neco ale diky pete:D
 

DeletedUser1318

Guest
Do takýchto vecí žiaľ my nevidíme.
Moderátoři ne, to je jasné, a někdo ze supportu?
Bylo tu sice řečeno, že není porušením pravidel, když tu, nebo ve hře vymyslí k nějakým předmětům pohádku a snaží se je draho prodat. Trošku bych přemýšlel o tom, jestli nákup balíčku za 50000 a víc není už spíš z těch "nefér" obchodů.
Pokud vím, z balíčků taháme buď běžné a doposud známé cukrovinky, a dva nebo tři hráči rovnou pušku na slony. Nikdo jiný nic jiného? Oblečení, boty... Nikdo by se něčím podobným nepochlubil? To se mi ani nechce věřit.
Donedávna tu byla informace, že puška na slony není ve hře zavedena vůbec, respektive že byla součástí projektu, ale ten nebyl na všech světech.
Jestli se to změnilo, OK, jestli je to bug, a někdo takovou zbraň má "omylem", pak to moc OK není.
 
Ta puška na slony v držení některých hráčů, pokud tomu tak je zřejmě nebude z vánočního balíčku. Tady něco prostě smrdí.
 

DeletedUser1318

Guest
Ohledně této záhady jsem psal na support a dozvěděl jsem se následující:
Díky za informaci, shodnu se s tebou, že je to řekněme zvláštní.
Víc asi nemá cenu to komentovat.
Závěr by tedy asi měl být, že puška na slony už je běžná zbraň zavedená do hry.
 

DeletedUser4517

Guest
To je pekne neferove ze jenom par dostalo pusku.Kdybych si pral gattlina myslite ze bych ho dostal ? :-)
ale jedno nas stvat nemusi 1-400 poskozeni je velky rozptyl a za presnou winchestrovku bych to nevymenil
 

DeletedUser1318

Guest
To je pekne neferove ze jenom par dostalo pusku.Kdybych si pral gattlina myslite ze bych ho dostal ? :-)
ale jedno nas stvat nemusi 1-400 poskozeni je velky rozptyl a za presnou winchestrovku bych to nevymenil
Ona je ta zbraň spíš unikátní a v tom je její největší kouzlo.
Mně spíš zaráží, že zatím známe jako odměnu buď cukroví anebo několik slonobijek. Nic hodnotově mezi tím. Prd s tím stejně naděláme, tak to berme jak to je a těm šťastným to přejme. Je to jenom hra. život někdy bývá nespravedlivější.
 

DeletedUser4620

Guest
Rád by som spomenul, že som sa na fórach dočítal, že niekto dostal aj nejaké veci zo sedmospáča (konkrétne medveďa a myslím čiapku), ale to bolo len u dvoch ľudí, tak si myslím, že môže ísť o výmysel...

Mám však inú teóriu o puške. Stále platí, že sa nedá nájsť nájsť (pri práci alebo pevnosti), ale napadlo ma, že vo verzii 1.30 sa zmení spôsob bojov pre bohatých a možno sa bude dať nájsť v tých truhlách...A odtiaľ je len krôčik k tomu, aby na Vianočné darčeky bol aplikovaný rovnaký algoritmus...Toto je však len moja myšlienka, ktorá vôbec nemusí byť pravdivá...
 

DeletedUser11005

Guest
Za 1 někdo vám věší bulíky na nos
Za 2 z Vánočních balíčků oblečení ani zbraně určitě nebylo
Za 3 Je to z Eventu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru