• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Puška na slony

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9530

Guest
Já bych rád viděl nějaké screeny nových majitelů těchto pušek, osobně o nikom takovém nevím.
 

DeletedUser7836

Guest
Já bych se přimlouval v tomto případě za shovívavost, toto téma je tu probírané již delší dobu, já osobně ten zákaz chápu spíš pro případ trestu a podobných záležitostí. V tomto případě to chápeme jako věcný příspěvek do diskuze, nemělo by se to, ale bylo to pro dobro věci.

Tak myslím, že na fore môžeme napísať napríklad "Na supporte mi povedali, že tá puška bude z balíčku" Ale rozhodne tu nekopírujte celé tickety.
Já bych rád viděl nějaké screeny nových majitelů těchto pušek, osobně o nikom takovém nevím.

http://www.pixhost.org/show/1827/5170958_puska-na-slony-2.jpg
http://www.pixhost.org/show/1827/5170963_puska-na-slony-1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Já bych rád viděl nějaké screeny nových majitelů těchto pušek, osobně o nikom takovém nevím.
Jméno si nepamatuji, někdo na S4 má tu sloní pušku opravdu v inventáři. Viděl jsem ji dnes dopoledne. Kde ji získal nepoznáme, ale fakt je jejím šťastným majitelem.
Tak myslím, že na fore môžeme napísať napríklad "Na supporte mi povedali, že tá puška bude z balíčku" Ale rozhodne tu nekopírujte celé tickety.
Asi to bylo nejrychlejší řešení, napříště se budem držet tvého doporučení.
 

DeletedUser11508

Guest
Za 1 někdo vám věší bulíky na nos
Za 2 z Vánočních balíčků oblečení ani zbraně určitě nebylo
Za 3 Je to z Eventu

co ty o tom můžeš vědět?? pochybuju že toho víš víc než support nebo nějakej z moderátorů...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem ještě podíval na weststats a na používaných zbraní a nikde jsem nenašel že někdo vlastní pušku na slony. Je to záhada jako zamrzlý revolvér. :)
 

DeletedUser9530

Guest
Weststats se aktualizuje jednou za měsíc, někdy i déle, takže tam zatím nic být nemusí.
 

DeletedUser6120

Guest
Teď mě napadá - když otevírali ten dárek (pokud to je tedy z dárku), jestli se nemodlili...
 

Deleted User - 31870

Guest
Já jsem ještě podíval na weststats a na používaných zbraní a nikde jsem nenašel že někdo vlastní pušku na slony. Je to záhada jako zamrzlý revolvér. :)

Weststats se aktualizuje jednou za měsíc, někdy i déle, takže tam zatím nic být nemusí.

A ještě je tam jeden hráček - ti hráči tam musí nahrát inventář, z těchto údajů jsou totiž čerpána výsledná čísla.. Takže pokud hráč nenahraje inventář, nebude jeho "nález" vůbec započítán, takže bych na ty čísla příliš nespoléhala - berte je pouze odhadem.
 

DeletedUser7906

Guest
FAkt by mě zajímalo jak je to tou puškou, které padali z kalendáře..
 

DeletedUser

Guest
dokavad to nevidim ve hre neverim tomu...na zadnem svete mi to nepadlo a s obrazky si nekdo mohl pohrat...kdyby mne nekdo chtel presvedcit tak napiste jmeno hrace ktery ji ma na sobe ve hre
 

DeletedUser

Guest
Na Arizoně byla na aukci... ale jestli je z dárku, to nevím.
 

DeletedUser

Guest
Přesně nevím, byla hned pryč. Ale myslím, že to bylo 25tis. na Bid a 45tis. na Buy now.
 

DeletedUser

Guest
To je pravda na Arizoně byla na trhu za 25000,- Chtěl jsem si jí koupit ale někdo mě předběhl.
 

DeletedUser

Guest
Pro sběratele ani náhodou. Někdo ti za ní dá klidně 750k! Znám takový lidi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru