• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ranní morous

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na S3-všechno kromě medvěda.
K tomu modlení: S modlením ve Westu to může být stejné jako s modlením ve skutečnosti. Jste křesťan nebo ne, vaše věc, choďte do kostela když chcete. Můžete věřit tomu, že vám Bůh nebo někdo sešle požehnání, budete nacházet víc věcí atd., nebo tomu nevěřte a nechoďte do kostela. Prostě jako v reálu :)
 

DeletedUser209

Guest
Tak tu vytáhneme starší téma. Po updatu přibyly statistiky:

Modlení: 6
Vánoční motlitby: 1

Co vím, modlil jsem se pouze jednou, jinak mě to akorát zdržovalo od práce, nějakou dobu mám kompletního sedmispáče a spím s ním. Není možné, že spánek v plné délce (8 nebo 6 hodin podle toho kde se spí) s oblečeným kompletním setem po skončení přidá jakoby 15 minut (1 modlení) "gratis"...?



Toto by mě taky velmi zajímalo.

Co vůbec znamená "+1modlení", při kompletní sadě.

Nikde jsem odpověď nenašel a nevím, zda vůbec existuje nějaká.
 

DeletedUser

Guest
moje poznatky jsou ze to minimalne nepocita do statistik modleni- priklady mam 10 modleni v statistice na sobe celej set trvale a ani po treba celem dni praci nebo spanku (skousel jsem lecos) se stav modleni nezvedl pak jsem se sel modlit s morousem pred i po spani a stejne se pripocetla do statistik pouze klasicka modlitba
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru