• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ranní morous

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
+1 praying, by mělo být modlení, já mám 1x čepici, 2x papuče, 1x polštář, 3x noční košily

To je jasný, ale otázka zní, jestl iti to pomůže/uškodí. Hromada lidí tu spekuluje že modlit se je k ničemu, tak proč by dělali něco takovýho jako je +1 praying? Na .net foru jsem taky nic nenašel a ani nevím o tom, že by vůbec někdo tenhle set měl. Já pašuju a vyjednávám mír se 4mi z těchto 6ti věcí a na energii je to znát. Každý bod zadarmo se za ten den hodí. P.S: Nikdy jsem prémium neměl.
 

DeletedUser

Guest
na jednem svete mam ....papuce (pasovat-bez premia), nocnu koselu (pasovat s premiem) a vankus (nevim) ...na druhem mam papuce (predaj zbrani indianom s premiem) a nocnu koselu (vykradat hroby ale nevim ci sem mal alebo nemal premium)
 

DeletedUser

Guest
já na světě 6 i 8 jsem pokaždé našel nočník u: přepravovat munici
 

DeletedUser

Guest
na s1 mám 4 veci: ospalca, polštar, medvidka, papuče

ani za svet sa mi nedarí nájsť nočník a košelu :(
 

DeletedUser

Guest
jj presne ....nocnik je nocna mora...uz ho hladam asi mesiac a stale nic .....skus pasovat ...tam som nasiel aj papuce aj nocnu koselu
 

DeletedUser

Guest
lenže ja hrám vkuse s PU, takze sa to nanič hľadá ... :( ja už to hľadám 6 mesiacov +
 

DeletedUser

Guest
no tak koselu na obhcod s indianma alebo preprava municie.....a nocnik mozno na grizzlim alebo este menej
 

DeletedUser1575

Guest
Vlastním celý set již dost dlouho ale stále se mi nepodařilo přijít na to +1modlení takže kdo něco najde na jiných forech ať hodí odkaz.
 

DeletedUser1575

Guest
dj celá sad přidává plus 25% k regeneraci plus 1modlení
 

DeletedUser

Guest
Herman: Můžeš hodit print screen? Já se musím pochlubit, bez premka jsem našel medvěda na přepadení, 129 Labor Points (strop asi 3100$). Mám tedy 5 věcí z 6ti, chybí mi už jenom papuče. Jinak když jste dobrodruzi bez města a bez pevností, a vyspíte se v tomhle setu, je to zatraceně znát na energii. + nedejbože když jako já můžete přepadávat i v setu ospalce, tak při práci místo 3 bodů energie za hodinu dostanete 3.75. Když pracujete 12 hodin denně, tak to dělá 9 energie navíc ZA NIC, a když se vyspíte, tak zadarmo ve ** hotelu místo 72 dostáváte 90 energie. A to je taky setsakramensky znát. A jsem zvědavej, jestli se to modlení odrazí na štěstí - smůle, a nedivil bych se nějakému skrytému questu.
 

DeletedUser

Guest
Já jenom nechápu to 1 modlení. To jako když se modlíš jednou tak jeto jako kdyby ses modlil 2x?
 

DeletedUser

Guest
Asi ano...Jako kdyby jsi se modlil 30 min ale budeš se modlit jen 15 min...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru