• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ranní morous

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ty to nechápeš ale najednou mi říkáš že je to naopak ?Příště radši nic psát nebudu
 

DeletedUser

Guest
Myslím si, že když se hypotézy kolem modlení probírají už celé roky, a nikdo nikdy na to nepřišel, tak to nevymyslíte ani vy. Sorry, pánové. Jiná to co je +1 praying neví nikdo. Museli byste prověřit, jestli nacházíte víc věcí, nebo třeba dražší, čímž by se ale potvrdila hypotéza toho, že modlení k něčemu je, což se nikdy nepotvrdila. Nakže - pokud modlení k ničemu není, je vám tohle naprosto nanic (myslím ten bonus). Ale nevím, jestli by se třeba nebralo v potaz, že -1 praying znamená 1 modlení každý den automaticky? To by se dalo zjistit jen tak, že byste se ani jednou nepomodlili, nosili tenhle set a když byste dostali medaili, strefili jste do černého.
 

DeletedUser6989

Guest
Třeba dnes 5 dvouhodinovek a nic.Pak se před další dvakrát pomodlím a hned mi padne revolver NO.1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
super během tohoto týdne jsem vyhrál 4 polštáře v přímit řeku 1x ,lovit kojoty 2x,obchodovat 1x
tomu říkám štěstí
 

DeletedUser8082

Guest
S4-Polštář-Obchodova s indiány( nepoužívám ubec premium)
 

DeletedUser

Guest
tak to by me teda zajimalo co je to +1 modleni :D :D co to je blbost????
 

DeletedUser

Guest
Prostě se jednou pomodlíš a nemusíš travit čas v kostele V praxi jsem, ale na žadný efekt nepřišel, stejně jako pomodlení se v kostele...
 

DeletedUser

Guest
to uz fakt s tim westem neni normalni.neznam zadnou jinou hru kde by bylo neco ale nevedelo by se k cemu to slouzi.....co to je za nesmysl tady tohle.Ti nemci uz jsou fakt padli na hlavu ale poradne protoze tajit takovou vec.........ja se nebudu radci rozcilovat!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Nemusí to být k ničemu to modlení :)). Možná to tak udělali schválně.
 

DeletedUser

Guest
Zatím jenom polštář. Při opravování krytých vozů, mám to v profile na CZ6.
 

DeletedUser

Guest
Já nevim co pořád děláte,mě vůbec nezajímá co je to,to modlení mě by bylo jedno kdyby zato nebyla žádná odměna
jde mi jen o ten pocit z toho že ty věci mám ne???
 

DeletedUser

Guest
Já nevim co pořád děláte,mě vůbec nezajímá co je to,to modlení mě by bylo jedno kdyby zato nebyla žádná odměna
jde mi jen o ten pocit z toho že ty věci mám ne???

Ve hře jsou taky tajné koly, jeden nikdy neví co může být vodítko ;-)
 

DeletedUser9733

Guest
S6 - noční košile, 2x nočník
S7 - polštář, nočník
S8 - polštář, čepka
S9 - nic
 

DeletedUser

Guest
dneska jsem poprví vyhrál věc do raního morouse
s4 nočník stavět ranč
 

DeletedUser

Guest
Svet 4 - konečne mám kompletnú sadu ... dnes som našiel medvídka na Hľadaní pokladu ...
jupíí ! :::))::
 

DeletedUser

Guest
S4-Nočník(Stavět ranč)...Papuče(hasit ohně)
S5-Polštář(Bitva o pevnost)...Polštář(Mýtit les)
S6-Papuče(Obchodování s indiány)...Nočník(Obchodovat)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak tu vytáhneme starší téma. Po updatu přibyly statistiky:

Modlení: 6
Vánoční motlitby: 1

Co vím, modlil jsem se pouze jednou, jinak mě to akorát zdržovalo od práce, nějakou dobu mám kompletního sedmispáče a spím s ním. Není možné, že spánek v plné délce (8 nebo 6 hodin podle toho kde se spí) s oblečeným kompletním setem po skončení přidá jakoby 15 minut (1 modlení) "gratis"...?
 

DeletedUser7906

Guest
Ono by bylo zajímavé nejprve věědt na co je vůbec kostel a jestli modlení něo přidává :) ale to se nikdo z nás nedozví :)
 

DeletedUser7836

Guest
Problém je v tom, že akonáhle sa do hry pridá nejaká nová vec, ktorá zjavne nemá žiadny väčší význam, hráči okamžite začnú špekulovať načo slúži.
Či nepridáva nejaké špeciálne výhody, či neotvára nejakú tajnú úlohu. Možno sa len treba zmieriť stým, že to na nič neslúži.(ako napríklad IMO kostol)
Ale o kostole tu máme inú tému. http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=613&
 

DeletedUser

Guest
no a jako ty se divis jo?..nepremyslels nikdy nad tim co to dela jo?...to zase prinde zajimavy me
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru